Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chyba czas na zmiane, BMW 3 hyhyhy


ykk

Rekomendowane odpowiedzi

a ja brałem pod uwagę: wille z basenem,jacht,lamborgini,własny klub nocny i tylko ze względów finansowych kupiłem A4,

ale qurwa,nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa :przebiegly:

http://pl.youtube.com/watch?v=zJ85R88JTJQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie, tylko autor tego "dzieła" nie wie chyba jak wygląda Audi A4, wstawili Audi 80 B4 na tych fotkach :gicior:

dokładnie co za gość :wallbash:

Ja mogę porównać 330xd E46 z A4 3.0 TDI B7 i niestety ale starsze BMW lepiej służyło niż nowsze audi :( jestem troszkę rozczarowany audi ma swoje plusy ale w ogólnym rozrachunku niestety przegrywa :confused4:

w czym przegrywa ? :mysli:

330xd smigałem rok i nic sie nie stalo pozniej jeszcze na pol roku smigala w rodzinie i nic a w AUDI juz swieci mi ESP AIR BAG samopoziomowanie swiatelek jakies usterkowe mam to auto :wallbash: poza tym dzwiek V6 spodziewalem sie czegos pieknego a tu kazdy jeden mi mowi ze rzedowa w beemie lepiej mruczała i mi tak sie wydaje poza tym zawieszenie AUDI komfort BMW sport + komfort takie moje prywatne odczucia . AUDI duzo milej w srodku deska podswietlenie kierownica i z zewnatrz wizualnie tez AUDI wygrywa tylko ta awaryjnosc mnie przeraża .

Widocznie trafiles zadbaną bmke, a teraz dostales dojechaną A4 :gwizdanie: Nie ma co porownywac :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie, tylko autor tego "dzieła" nie wie chyba jak wygląda Audi A4, wstawili Audi 80 B4 na tych fotkach :gicior:

dokładnie co za gość :wallbash:

Ja mogę porównać 330xd E46 z A4 3.0 TDI B7 i niestety ale starsze BMW lepiej służyło niż nowsze audi :( jestem troszkę rozczarowany audi ma swoje plusy ale w ogólnym rozrachunku niestety przegrywa :confused4:

w czym przegrywa ? :mysli:

330xd smigałem rok i nic sie nie stalo pozniej jeszcze na pol roku smigala w rodzinie i nic a w AUDI juz swieci mi ESP AIR BAG samopoziomowanie swiatelek jakies usterkowe mam to auto :wallbash: poza tym dzwiek V6 spodziewalem sie czegos pieknego a tu kazdy jeden mi mowi ze rzedowa w beemie lepiej mruczała i mi tak sie wydaje poza tym zawieszenie AUDI komfort BMW sport + komfort takie moje prywatne odczucia . AUDI duzo milej w srodku deska podswietlenie kierownica i z zewnatrz wizualnie tez AUDI wygrywa tylko ta awaryjnosc mnie przeraża .

Widocznie trafiles zadbaną bmke, a teraz dostales dojechaną A4 :gwizdanie: Nie ma co porownywac :tongue4:

moze masz racje beema miala 240000 nalatane sprawdzone w serwisie audiola tez z ksiazka sprawdzona na liczniku 140000 beema ze szwajcari audiola z niemcowni tak wiec z tym dojechaniem to chyba nie do konca na korzysc audi wychodzi :gwizdanie: oba auta od pierwszego wlasciciela .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie :polew:

Ale nie powiem że najnowszą M3ką nie chciałbym się przejechać i porównać jak ma się do RS4 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ze tak spytam jaki powod ze bmw nie uznajecie ?? przekonanie ze jezdza nim wiesniaki i dresiarze ?? czy sa jakies inne pobudki wyglad czy cos. jakby nie bylo jest to jedna z najlepszych marek na swiecie stad moje pytanie, bmw to nie skoda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ogladalem tez 330xd jak szukalem auta. ma pare rzeczy fajnych ale wnetrze audi bije na glowe beemke i dlatego jest a4. bo duzo jezdze a deska jest tym co najczesciej ogladam. beemka kompletnie do mnie nie trafia pod tym wzgledem... co gorsze im nowsze tym gorzej z tym... ta stylistyka w najnowszej serii 3 i 5 kompletnie mi nie pasi. a szkoda bo 535xD to baardzo zacny samochod:D

a czy cos bardziej awaryjne czy mniej... za duzo zalezy od egzemplarza zeby tak generalizowac.. gdybym mial tak samo jak kolega porownywac to musze swtierdzic ze 10letnia aastra jest mniej awaryjna od 2 letniej a4.... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam juz poluje na wakacje na taka e46 3.0d 204ps touring w m-pakiecie,czesto jezdzilem e46d 2.0 i powiem ze wdzieczne autko i bardzo fajna kultura pracy,do b6 niemam porownania bo nie jezdzilem ale b5 mam teraz....takze audi jak dla mnie fajne,wygodne itd.auto eksploatuje na co dzien i powiem ze nie mam co nazekac ale napewno juz nie kupie audi w budzie b7 a poluje na roczniki 2005,2006 wiec kupuje bmw mam do nich przekonanie bo juz wczesniej mialem i maja moi znajomi i nikt nienazeka jak narazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie też się z tym zgadzam, wnętrze jest lepiej wykonane i przyjazne dla oka w Audi.

Natomiast beemki mają dobre silniki i też trzeba zwrócić na to uwagę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie w "Auto Świecie"był ten artykuł.A najlepsi w komentarzach są zwolennicy azjatyckiej plastikowej tandety wnętrza samochodu.Nie wiem czy już ta japońska niezawodnośc nie jest teraz historią.Proste porównanie wnętrza Aurisa i A3. Nic więcej nie trza gadac.Ja nie rozważam BMW bo brat ma i teraz jest pora w której Quttro jest niezastąpione.Ewentualnie FWD.Audi to ma.Poza tym Audi mi się bardziej od zawsze podobało.I sylwetki i wykończenie wnętrza.A do artykułu dodałbym jeszcze Merca i mamy chyba całą czołówkę luksusowych aut,które kupują Polacy nowe jak kogoś stac i używki tak samo.A nie jak jakieś herezje o lexusach piszą.Podejrzewam,że na 10 aut takiej klasy, to jakieś 7 jest z tej niemieckiej trójki.I mogą niektórzy pisac o tandetach z Niemiec.Głupoty i tyle.Teraz się takie czasy porobiły,że awaryjnośc zależy bardziej od szczęścia do egzemplarza niż marki.To moje skromne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę porównać 330xd E46 z A4 3.0 TDI B7 i niestety ale starsze BMW lepiej służyło niż nowsze audi :( jestem troszkę rozczarowany audi ma swoje plusy ale w ogólnym rozrachunku niestety przegrywa :confused4:

Też miałem BMW. Niestety Audi się chyba od nich uczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie to ze ktos lubi audi nie znaczy ze ma wad samochodu nie zauwazac , jak tak to postrzegasz no to dziwna sprawa :decayed:

Jestesmy milosnikami jedni bardziej inni mniej ale nalezy byc wmiare subiektywnym a nie zapatrzonym slepo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie bylem fanem BMW i powiem ze na chwile obecna jakbym mial wybor to wziolbym znowu Audi :) Jestem zwolennikiem kombi a Audi w Avancie jest dla mnie duzo ladniejsze od BMW.

Dodatkowo porownanie dla mnie troche przesadzone poniewaz z tego co slyszalem to BMW to typowa klasa PREMIUM a Audi to hmmm klasa srednia wyzsza (taki bogatszy brat VW)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie bylem fanem BMW i powiem ze na chwile obecna jakbym mial wybor to wziolbym znowu Audi :) Jestem zwolennikiem kombi a Audi w Avancie jest dla mnie duzo ladniejsze od BMW.

Dodatkowo porownanie dla mnie troche przesadzone poniewaz z tego co slyszalem to BMW to typowa klasa PREMIUM a Audi to hmmm klasa srednia wyzsza (taki bogatszy brat VW)

Hmm to dziwne ... zawsze wydawalo mi sie ze Audi to klasa Premium ...Wystarczy spojrzec na ceny - Mercedes Bmw Audi maja ceny na podobnym poziomie, pozostale srednie wyzsze maja ceny o 20%-30% nizsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi było trochę powyżej klasy VW i Opla oraz poniżej poziomu BMW i Mercedesa. Dopiero wypuszczenie na rynek A8 spowodowało awans do klasy premium. Ale to tylko moja opinia. Jeżeli chodzi o dyskusję to ostatnio znajomy kupił BMW320d 2008 rocznik, 177KM i muszę przyznać, że jest to bardzo ładne auto. Zobaczymy, jak się będzie sprawowała. Miał e46 i był bardzo zadowolony.

Każdy z tych 2 modeli ma swoje + i -, znajdzie swoich adoratorów i najlepiej byłoby założyć nowe forum tylko dla użytkowników A4 i BMW3 żeby mogli się kłócić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...