-
[ALL] A4 2001 1.9 130km 230tys kilometrow Czy da sie jeszcze tym jezdzic
230tys to ledwo dotarty
-
[B5 AJM] Prośba o analizę logów
n75 sporadycznie pada w tych silnikach,skoro wezyki nowe to na jedno wskazuje
-
[B5 AJM] Prośba o analizę logów
nie widac tego...mozna jedynie sie domyslec ze w 010 jedziesz w trybie awaryjnym
-
Skradzione
masakra z prakingu strzezonego :kwasny: jakie miales zabezpieczenia? co na to stroz pilnujacy ,bo nie czaje tego :wallbash:
-
[B5 AJM] Prośba o analizę logów
tak kierownice sie zapiekly,czyszczenie cie czeka turbiny
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
licznik jest kolego niedokladny ,a nie klimatronik :kox:
-
[B6 AVF] Pytanie o większe pompki
zdzwon do aso i powiedz ze chcesz kupic pompki do swojego auta i podaj vin i ci powie jakie masz,jak nie zostaly juz wczesniej wymienione
-
[B6 AVF] Pytanie o większe pompki
PD od awx wystarcza do ~175KM
-
[B5 AFN] Wykres do oceny
310Nm to malo w afn?
-
[B5 ATJ] Problem z mocą
na 100% czujnik temp
-
[B5 AHU] Utrata mocy na wyższych biegach i przerywa
wyglda mi to na przycinajacy sie n75.powinnes zrobic logi dyn powiem szczerze ze 1 raz widze blad 0201 Czujnik prędkości obrotowej 021E Czujnik ruchu iglicy - sygnał niezrozumiały
-
[B6 AWX] Samochód stracił dynamikę - czy przyczyną mogą być szersze opony ?
zawsze tak jest ze na malej oponie bedzie zwijac asfalt,o wiele latwiej sie rozpedzac...tez to odczulem po zmianie z 15" zimowych na 18" letnie. dla rozwiania swoich watpliwosci zrob logi
-
[B5 AFF] A4 z silnikiem 1.9 Di ?
odczujesz lekko poprawe,ale zeby to jezdzilo fajnie to musisz wytroic
-
[B5 AFB] Proszę o analizę logów
padnieta przeplywka i wieszajace sie lekko kierownice w turbo
-
[ALL B5] Czy produkowano silniki zasilane pompą wtryskową, po roku 2000 ?
jest na forum taki temat poszukaj
AdasWawa
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta