Treść opublikowana przez AdasWawa
-
[ALL] A4 2001 1.9 130km 230tys kilometrow Czy da sie jeszcze tym jezdzic
230tys to ledwo dotarty
-
[B5 AJM] Prośba o analizę logów
n75 sporadycznie pada w tych silnikach,skoro wezyki nowe to na jedno wskazuje
-
[B5 AJM] Prośba o analizę logów
nie widac tego...mozna jedynie sie domyslec ze w 010 jedziesz w trybie awaryjnym
-
Skradzione
masakra z prakingu strzezonego :kwasny: jakie miales zabezpieczenia? co na to stroz pilnujacy ,bo nie czaje tego :wallbash:
-
[B5 AJM] Prośba o analizę logów
tak kierownice sie zapiekly,czyszczenie cie czeka turbiny
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
licznik jest kolego niedokladny ,a nie klimatronik :kox:
-
[B6 AVF] Pytanie o większe pompki
zdzwon do aso i powiedz ze chcesz kupic pompki do swojego auta i podaj vin i ci powie jakie masz,jak nie zostaly juz wczesniej wymienione
-
[B6 AVF] Pytanie o większe pompki
PD od awx wystarcza do ~175KM
-
[B5 AFN] Wykres do oceny
310Nm to malo w afn?
-
[B5 ATJ] Problem z mocą
na 100% czujnik temp
-
[B5 AHU] Utrata mocy na wyższych biegach i przerywa
wyglda mi to na przycinajacy sie n75.powinnes zrobic logi dyn powiem szczerze ze 1 raz widze blad 0201 Czujnik prędkości obrotowej 021E Czujnik ruchu iglicy - sygnał niezrozumiały
-
[B6 AWX] Samochód stracił dynamikę - czy przyczyną mogą być szersze opony ?
zawsze tak jest ze na malej oponie bedzie zwijac asfalt,o wiele latwiej sie rozpedzac...tez to odczulem po zmianie z 15" zimowych na 18" letnie. dla rozwiania swoich watpliwosci zrob logi
-
[B5 AFF] A4 z silnikiem 1.9 Di ?
odczujesz lekko poprawe,ale zeby to jezdzilo fajnie to musisz wytroic
-
[B5 AFB] Proszę o analizę logów
padnieta przeplywka i wieszajace sie lekko kierownice w turbo
-
[ALL B5] Czy produkowano silniki zasilane pompą wtryskową, po roku 2000 ?
jest na forum taki temat poszukaj
-
[B5 AFN] Pytanie o tuning
mierzyl ktos przyspieszenie 160KM afn do 100km/h?
-
Spotkania na drodze
uwazaj na naklejki clubowe.. w jakim sensie mam uwazac? w sensie klub, a nie club haha nie wiem o co biega ale ok bede uwazac :kox:
-
Spotkania na drodze
uwazaj na naklejki clubowe.. w jakim sensie mam uwazac?
-
Spotkania na drodze
wczoraj w Czestochowie kolo 21 widzialem ciemnego avanta z naklejka klubowa rej DDZ :kox: pozdro
-
[B5 AEB] Szukam opisu czyszczenia turbosprężarki
jaki sens jest czyscic turbo od benzyny?chcesz zmienna geomertrie rozruszczac cczy co? :kox:
-
[B6 AVF] Proszę o analizę logów (duże spalanie)
wiem,tylko czytalem caly temat i widzialem tam proby oceny przebiegu po korekcjach spalanie 8-9l nie jest duze,jak na miasto ,jakie masz fele i kapcie?
-
[B6 AVF] Proszę o analizę logów (duże spalanie)
korekcje wtryskow wcale nie mowia o przebiegu auta,przyklad b6 2002r korekcje idealne ~0,03mg/R na kazdym cyl ,przebieg 270tys...mogly zostac juz wymienione na nowe
-
[ALL B5] Czy produkowano silniki zasilane pompą wtryskową, po roku 2000 ?
AVG,AHH,AHU
-
[ALL B5] Czy produkowano silniki zasilane pompą wtryskową, po roku 2000 ?
byly na VP
-
[ALL B7] 2.0 TFSI by UNITRONIC
te niuty mnie powalaja jak w dieslu,musi ciagnac ladnie ps jaka seria wyszla?