Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AdasWawa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez AdasWawa

  1. n75 sporadycznie pada w tych silnikach,skoro wezyki nowe to na jedno wskazuje
  2. nie widac tego...mozna jedynie sie domyslec ze w 010 jedziesz w trybie awaryjnym
  3. AdasWawa odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    masakra z prakingu strzezonego :kwasny: jakie miales zabezpieczenia? co na to stroz pilnujacy ,bo nie czaje tego :wallbash:
  4. tak kierownice sie zapiekly,czyszczenie cie czeka turbiny
  5. licznik jest kolego niedokladny ,a nie klimatronik :kox:
  6. zdzwon do aso i powiedz ze chcesz kupic pompki do swojego auta i podaj vin i ci powie jakie masz,jak nie zostaly juz wczesniej wymienione
  7. PD od awx wystarcza do ~175KM
  8. 310Nm to malo w afn?
  9. AdasWawa odpowiedział(a) na Cinollo temat w Audi A4 B5
    na 100% czujnik temp
  10. wyglda mi to na przycinajacy sie n75.powinnes zrobic logi dyn powiem szczerze ze 1 raz widze blad 0201 Czujnik prędkości obrotowej 021E Czujnik ruchu iglicy - sygnał niezrozumiały
  11. zawsze tak jest ze na malej oponie bedzie zwijac asfalt,o wiele latwiej sie rozpedzac...tez to odczulem po zmianie z 15" zimowych na 18" letnie. dla rozwiania swoich watpliwosci zrob logi
  12. odczujesz lekko poprawe,ale zeby to jezdzilo fajnie to musisz wytroic
  13. padnieta przeplywka i wieszajace sie lekko kierownice w turbo
  14. mierzyl ktos przyspieszenie 160KM afn do 100km/h?
  15. uwazaj na naklejki clubowe.. w jakim sensie mam uwazac? w sensie klub, a nie club haha nie wiem o co biega ale ok bede uwazac :kox:
  16. uwazaj na naklejki clubowe.. w jakim sensie mam uwazac?
  17. wczoraj w Czestochowie kolo 21 widzialem ciemnego avanta z naklejka klubowa rej DDZ :kox: pozdro
  18. jaki sens jest czyscic turbo od benzyny?chcesz zmienna geomertrie rozruszczac cczy co? :kox:
  19. wiem,tylko czytalem caly temat i widzialem tam proby oceny przebiegu po korekcjach spalanie 8-9l nie jest duze,jak na miasto ,jakie masz fele i kapcie?
  20. korekcje wtryskow wcale nie mowia o przebiegu auta,przyklad b6 2002r korekcje idealne ~0,03mg/R na kazdym cyl ,przebieg 270tys...mogly zostac juz wymienione na nowe
  21. te niuty mnie powalaja jak w dieslu,musi ciagnac ladnie ps jaka seria wyszla?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.