Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AdasWawa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez AdasWawa

  1. Panowie mam problem odnosnie mojego autka posiadam 1,9 TDI AWX jest po programie i po wymianie turbiny na BRD od 2 dni autka nie ciągnie w calym zakresie obrotów - przy lekkim dodawaniu gazu jest wszystko okej ale przy mocny nagłym przycisnieciu pedała gazu autko raz idzie super do 3,5 tys obrotów raz juz do tylko 2,800 obr. i nagle tak jak by nie dostawal paliwa i nie idzie dalej jest koniec ,jak tak dluzej trzymam to przy zmianie biegów na wyzszy autka puszcza olbrzymią chmure dymu i na nastepnym wyzszym biegu ciagnie znowu bardzo dobrze do jakiegos momentu i znowu jest to samo. obroty sie zatrzymują autko niechce isc dalej co to moze być ? EGR wyszyczszone wezyki cisnieniowe mysle ze są ok wiec co to moze być ? Prosze o pomoc logi zrobione i wychodzi na nich ze po przekroczeniu 3tys brak doladowania...ale nie ma trybu awaryjnego... czasem wyskakuje ten blad bląd 17964 - przekroczona dolna granica regulacji ciśnienia doładowania
  2. poszukaj na allegro
  3. Turbina KKK 03G 145 702HV350 jedyny co musisz zrobic to rurke stuningowac i wchodzi P&P
  4. zamulanie moze byc spowodowane przez popsute koncowki? bo logi wyszly dobrze,turbo ok ,przeplywka nie tnie ... do tego auto strasznie klekocze,jezdzi na mineralnym lotos,ma teraz zmienic na polsyntetyka motula...
  5. mam pytanie,dzisiaj u kolegi w aucie A4 B5 1.9Tdi AHU spr wszystko vagiem temp paliwa byla 110C ...czy ma to wplyw z tym ze ostatnio zalal jakies lipne paliwo?bledow zadnych nie ma...a do tego korekcje na 1 i 3 cyl po 2mg ogolnie auto strasznue muli jak diesel wolnossacy
  6. te logi sa zrobione w trybie awaryjnym czyli sa do ....
  7. to nieprawda :gwizdanie:
  8. kurde mam teraz 170KM i mi malo ,podziwiam was
  9. spsikaj wd-40 na sztange i wlacz bs11 mi kiedys pomoglo w AFN a jak nie pomoze to czyszczenie
  10. ma prawo i zawsze bedzie tam troche oliwy
  11. pamietam ze ktos mial po 1200zl nowki tylko nie pamietam kto pasuje P&P kupujesz jedynie przejsciowke koszt z oringiem 90zl...jezeli chcesz wiecej mocy to robisz program i jest bardzo milooooo a jak nie chce to nie musisz.pozdro
  12. jakbym zmienial turbo,to bym nie regenerowal tylko zalozyl od awx
  13. trzeba bylo logi od razu zrobic po czyszczeniu...czasem czyszczenie nie pomaga bo turbo juz jest w kiepskim stanie i po jakims czasie znowu bedzie to samo(uszczelniacze puszczaja oliwe)
  14. n75 w tych silnikach nie pada,jak juz to sporadzycznie...wihjaster przpelywka jest zalezna od turbo a nie odwrotnie pierw doporwadzic cisnienie doladowania a pozniej patrzec na przeplywke
  15. zapieczone kierownice w turbinie
  16. swap spore koszty i nie wiadomo co wyjdzie z niego- odpada,lepiej sprzedac auto...
  17. zeby miec 170KM musisz : pompe 11mm zapodac ~1000zl turbo nowe 1200zl vs uzywane 800zl FMIC ~1000zl zalezy od tego jaki masz dostep do orurowania wtryski 216ki 1000zl program ~1000zl
  18. na wolnych obrotow w zime jest ciezej zlapac autu temp,przejedz sie 10km i odczytaj ponownie wskazania klimatronika
  19. ja bym nie zaslepial ,jednak to jest po cos...no chyba ze by sie zepsul a koszt kolo 500zl to bym sie zastanowil
  20. wiecie dlaczego tak jest bo przyjezdzaja auto do nas co maja po 600tys najechane robione sa na 150tys,silnik jest juz zlojony jak piety Jezusa zlopie olej i zmieniaja na mineral
  21. kolektor od afn pod turbo ~100zl duzo grzebania jest seba robil taki projekt poszukaj
  22. bierzesz strzykawke i wciskasz tam gdzie dochodzi rurka smarowania turboo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.