Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AdasWawa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez AdasWawa

  1. dokladnie na 100% jak kolega napisal
  2. wynik Nm zanadtto optymistyczny jak dla mnie,a do tego 315nm przy 2tys nie wrozy niczego dobrego
  3. w vtechu tez nie rob
  4. po zmianie wtryskow na 216ki i programie robisz~130KM a to juz bedzie bardzo ladnie smigac...koszt okolo 2000zl
  5. i caly uklad cisnieniowy
  6. chyba cetanow ,okolo 70
  7. niewazny ile czy 370 czy 380 liczy sie rozlozenie tego momentu(wykres)
  8. 170KM to nic wielkiego,na 1 biegu jak masz male chapcie to gumy zagraja... widze ze nie masz pojecia jak sie jezdzi po programie,bo po programie nic cie nie wkurza :gwizdanie: przed programem tak ze malo mocy...ale z czasem i po programie jest bida i trzeba dalej rezac
  9. no wlasnie tez mi sie tak wydaje ze to nie realne,bonus moze byc ale nie ma wplywu na koncowy wynik
  10. no wiem,ale jak to sie ma do tego ze przeciez sprezarka seryjna itd wiec to nie jest wiecej w stanie dmuchnac...no nie czaje niech mi to ktos wytlumaczy
  11. powiedzcie jak to jest mozliwe wlasnie bo tego nie rozumiem...jak to mozliwe ze Hugo ma 187KM?z AWX to ile jego sprezarka pompuje?wydawalo mi sie ze wszystko zalezy od tego ile wstanie jest turbo dmuchnac i PD polac....a w AWX wiecej niz 170KM to ciezko
  12. przyspieszenie do 100km/h w zime na 15 letnich ~8s
  13. problem rozwiazany brudny filtr powietrza i zapchany wezyk cisnieniowy ... jakbym sluchal mechanikow to bym 1500zl wydal i dalej by bylo jak wczesniej
  14. olej nie ma nic z tym wspolnego :gwizdanie: jezdzenie na mineralnym to najwieksza glupota :wallbash:
  15. podmienilem juz wczoraj i tez zadnego skutku ,no zalamany jestem
  16. gdzie sie znajduje n18?pytalem wczesniej ale nikt nie powiedzial czy to ten kolo filtra powietrza?
  17. rozgladaj sie na allegro bo czasem sie trafiaja ja trafilem
  18. pompa 11mm robi swoje jakie turbo siedzi ?
  19. n18 to jest ten po lewej stronie od turbo?tam kolo filtra? wrocilem wlasnie od mechanika stwierdził ze najprawdopodobniej jest to co widzicie na zdjeciu oznaczone strzałkami zółtymi ten wąż gumowy czarny z dwoma opaskami troche sie rusza w tej obudowie po prawej stronie nawet nie wiem co to jest - pytał sie mnie czy mam dobre hamulce bo moga być słabe i ze idzie tam wezyk podcisnieniowy i ze to moze być przyczyna
  20. dzisiaj podmienie n75 i spr prace sztangi[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 12:37_________________________________________________n75 nie moglem podmienic bo nie mialem od kogo, ale spr rezystnecje i n75 cykal,sztanga chodzi a nadal to samo sie dzieje,idzie super do 3tys i pozniej kibel(bez trybu awaryjnego)
  21. moglbys rozwinac to 2 zdanie,co trzeba zrobic itd itp
  22. auto na brd jezdzi na starym programie bo musze jeszcze kilka gratow dozbierac ...Rogal robil soft na turbo awx 170KM[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 21:16_________________________________________________ma ktos jakies pomysly?moze n75?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.