Treść opublikowana przez AdasWawa
-
Najnowsze projekty MR-MOTORS
Nagrajcie to
-
[B6 AVF] Kontrolka ESP i świec żarowych
dokladnie na 100% jak kolega napisal
-
[B5 1Z] Po raz drugi
wynik Nm zanadtto optymistyczny jak dla mnie,a do tego 315nm przy 2tys nie wrozy niczego dobrego
-
[ALL] Uwaga na złodzieja
w vtechu tez nie rob
-
[B5 AFF] Zwiększenie mocy
po zmianie wtryskow na 216ki i programie robisz~130KM a to juz bedzie bardzo ladnie smigac...koszt okolo 2000zl
-
[B5 1Z] Wymiana wtryskow po chipie
i caly uklad cisnieniowy
-
[ALL] Ile olej napędowy ma oktanów ?
chyba cetanow ,okolo 70
-
[INNE] S3 8L kolegi :) 1.8T na 19", gwincie + grube audio
te czarne fele :thumbdown:
-
[B6 AWX] 170km 380NM
niewazny ile czy 370 czy 380 liczy sie rozlozenie tego momentu(wykres)
-
[B6 AWX] 170km 380NM
170KM to nic wielkiego,na 1 biegu jak masz male chapcie to gumy zagraja... widze ze nie masz pojecia jak sie jezdzi po programie,bo po programie nic cie nie wkurza :gwizdanie: przed programem tak ze malo mocy...ale z czasem i po programie jest bida i trzeba dalej rezac
-
[B6 AWX] 170km 380NM
no wlasnie tez mi sie tak wydaje ze to nie realne,bonus moze byc ale nie ma wplywu na koncowy wynik
-
[B6 AWX] 170km 380NM
no wiem,ale jak to sie ma do tego ze przeciez sprezarka seryjna itd wiec to nie jest wiecej w stanie dmuchnac...no nie czaje niech mi to ktos wytlumaczy
-
[B6 AWX] 170km 380NM
powiedzcie jak to jest mozliwe wlasnie bo tego nie rozumiem...jak to mozliwe ze Hugo ma 187KM?z AWX to ile jego sprezarka pompuje?wydawalo mi sie ze wszystko zalezy od tego ile wstanie jest turbo dmuchnac i PD polac....a w AWX wiecej niz 170KM to ciezko
-
[B6 AWX] 170km 380NM
przyspieszenie do 100km/h w zime na 15 letnich ~8s
-
[B6 AWX] Brak mocy, dziwne objawy
problem rozwiazany brudny filtr powietrza i zapchany wezyk cisnieniowy ... jakbym sluchal mechanikow to bym 1500zl wydal i dalej by bylo jak wczesniej
-
[B5 AHU] nie równe obroty silnika po wymianie oleju??
olej nie ma nic z tym wspolnego :gwizdanie: jezdzenie na mineralnym to najwieksza glupota :wallbash:
-
[B6 AWX] Brak mocy, dziwne objawy
podmienilem juz wczoraj i tez zadnego skutku ,no zalamany jestem
-
[B6 AWX] Brak mocy, dziwne objawy
gdzie sie znajduje n18?pytalem wczesniej ale nikt nie powiedzial czy to ten kolo filtra powietrza?
-
[B5 AHH] Zagościłem u Aligatora na program
a jaki koszt 230ki?
-
[B5 AHH] Zagościłem u Aligatora na program
rozgladaj sie na allegro bo czasem sie trafiaja ja trafilem
-
[B5 AHH] Zagościłem u Aligatora na program
pompa 11mm robi swoje jakie turbo siedzi ?
-
[B6 AWX] Brak mocy, dziwne objawy
n18 to jest ten po lewej stronie od turbo?tam kolo filtra? wrocilem wlasnie od mechanika stwierdził ze najprawdopodobniej jest to co widzicie na zdjeciu oznaczone strzałkami zółtymi ten wąż gumowy czarny z dwoma opaskami troche sie rusza w tej obudowie po prawej stronie nawet nie wiem co to jest - pytał sie mnie czy mam dobre hamulce bo moga być słabe i ze idzie tam wezyk podcisnieniowy i ze to moze być przyczyna
-
[B6 AWX] Brak mocy, dziwne objawy
dzisiaj podmienie n75 i spr prace sztangi[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 12:37_________________________________________________n75 nie moglem podmienic bo nie mialem od kogo, ale spr rezystnecje i n75 cykal,sztanga chodzi a nadal to samo sie dzieje,idzie super do 3tys i pozniej kibel(bez trybu awaryjnego)
-
[B6 AWX] Brak mocy, dziwne objawy
moglbys rozwinac to 2 zdanie,co trzeba zrobic itd itp
-
[B6 AWX] Brak mocy, dziwne objawy
auto na brd jezdzi na starym programie bo musze jeszcze kilka gratow dozbierac ...Rogal robil soft na turbo awx 170KM[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 21:16_________________________________________________ma ktos jakies pomysly?moze n75?