Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] 170km 380NM


buliking

Rekomendowane odpowiedzi

Wtryski nie będą mieć lekko... :kox:(paliwko wyłącznie na dobyrch stacjach) reszta powinna wytrzymać :good: Jedyne co to slyszalem ze w awx sprzęgło jest takie sobie (jeżeli nie jest nowe moze miec spory problem, jak zamienisz na nowe to będzie się znacznie zużywać) i średnio sobie radzi z nowymi niutkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na przód to cieńko jak w Q to spoko. 400nm z przodu ciężko przenieść na asfalt.... w 2.5tdi v6 przy seri zdazyło mi sie uślizgnąć na 3 (i to przy bucie z 3 a nie przy zmianie :D, tez na przód napęd ) Pomyśl co będzie w 1.9tdi które jest dużo lżejsze nizeli 2.5.....Jak FWD to :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy takie parametry sa osiagalne na seryjnych gratach po programie? Nurtuje mnie jakie sa osiagi przy tej mocy tzn 0-100km/h i vmax? I jak z trakcja w osce?

w takich okolicach wychodza standardowe softy przy zdrowej serii ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy takie parametry sa osiagalne na seryjnych gratach po programie? Nurtuje mnie jakie sa osiagi przy tej mocy tzn 0-100km/h i vmax? I jak z trakcja w osce?

Wszystko zależy od serii.Jak masz zdrowe serducho i dobry gift z fabryki to nie ma problemu.U mnie po programie wyszło 187KM i 369Nm , wszystko na seryjnych gratach.Co do przyśpieszenia do 100 to powiem szczerze , że nie sprawdzałem.V-max też nie sprawdzałem , ale 230 bez problemu poleciał.Co do trakcji to masakra.W zimie nie ma mowy o szybkim ruszeniu :) W lecie jak przyciśniesz pedała to potrafi na trójce piszczeć :polew: Brakuje mi quattro jak cholera ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie jak to jest mozliwe wlasnie bo tego nie rozumiem...jak to mozliwe ze Hugo ma 187KM?z AWX to ile jego sprezarka pompuje?wydawalo mi sie ze wszystko zalezy od tego ile wstanie jest turbo dmuchnac i PD polac....a w AWX wiecej niz 170KM to ciezko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto pewnie było źle shamowane i dlatego moc wyszła zawyżona. W rzeczywistości silniki ARL osiągają taką moc po sofcie i to nie zawsze a mają wydajniesze turbo, pompki i IC w serii. Realna moc po sofcie w AWX to 165-175km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tez mi sie tak wydaje ze to nie realne,bonus moze byc ale nie ma wplywu na koncowy wynik

ciekawe stwierdzenie? wg mnie ma wplyw na koncowy wynik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy głównie od temp. i wilgotnosci i czystości powietrza....stąd te bonusy.... Wiecie co sie dzieje przy 400ps w cieżarówce rano a wieczorem ? Koło 4-5 rano jak jest znikomy ruch czuć te 400ps i wielki moment a kolo 15 ? auto jakby albo nie dmuchało sprężarką albo była dziura w ic wielkości arbuza :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko czy jest sens robic te 170KM programem i wkurzac sie ze przyczepnosci brakuje? W New Beetle zony wymienilem koncowki wtryskow na 216-stki, auto jest wyraznie mocniejsze od mojego bylego AFN-a i na dwojce ESP czesto sie wlacza. Nie ukrywam ze lubie grzebac przy samochodzie i odliczam vat od ON dlatego wybor padl na AWX. A jak ogranicze szukanie do quattro to nie wiem ile potrwa znalezienie zdrowego egzemplarza w sedanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

170KM to nic wielkiego,na 1 biegu jak masz male chapcie to gumy zagraja...

widze ze nie masz pojecia jak sie jezdzi po programie,bo po programie nic cie nie wkurza :gwizdanie: przed programem tak ze malo mocy...ale z czasem i po programie jest bida i trzeba dalej rezac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po programie wyszło 187KM i 369Nm , wszystko na seryjnych gratach.Co do przyśpieszenia do 100 to powiem szczerze , że nie sprawdzałem.V-max też nie sprawdzałem , ale 230 bez problemu poleciał.Co do trakcji to masakra.W zimie nie ma mowy o szybkim ruszeniu :) W lecie jak przyciśniesz pedała to potrafi na trójce piszczeć :polew: Brakuje mi quattro jak cholera ;(

Hugo ma 369Nm ja pisalem o 380Nm wiec problemy z trakcja powinny byc takie same?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie jezdzisz 60km/h i nie uzywasz tylko 3 biegow do codziennej jazdy ze sie martwisz o problemy z trakcja :gwizdanie: .Nie przesadzajmy ze to sa jakies rewelacyjne wartosci , poprostu da sie tym normalnie jezdzie ale zeby jakas rewelacja . To od Ciebie zalezy a dokladniej od twojej prawej nogi czy bedziesz mial klopoty z trakcja czy nie .Ja u siebie niemam ESP i nie narzekam a B5 jest troszke lzejsza od B6 :naughty: Moim zdaniem zeby sie przyjemnie jezdzilo musi byc min.200ps :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu macie wykres mojej serii

1d57dccbcfb36bc1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...