Treść opublikowana przez AdasWawa
-
[B5 AFN] Turbo AWX+chips (110KM na 151KM)
zalezy od ciebie jaka cene wynegocjujesz
-
[B5 AFN] Turbo AWX+chips (110KM na 151KM)
koszt okolo 1000zl
-
[B5 AFN] Tak nieśmiało i mój wykres
pokaz wykres bo nie wierze
-
[B5 1Z] Projekt przebudowy 1Z - Wasze propozycje
turbo awx i 216ki i masz ~150KM
-
[B5 1Z] Turbosprezarka a olej mineralny?
kolega moj juz zrobil 70tys km na mineralnym 1.9tdi 1Z i sobie chwali bo mechanik mu tak powiedzial ,ze przy takim przebiegu czyli ponad 200tys km tylko mineralny...ponoc zadnych problemow z autem nie ma i z turbo tez ja bym mineralnym jedynie malucha zalal
-
[B5 AHU] Problem z silnikiem, brak mocy, nie mozna przekroczyc 2500 obr/min
tak jak kolega wyzej napisal ,jesli nie masz z kim vagowac fury,to podmien n75,spr czy kopci,spr szczelnosc dolotu,wezyki cisnieniowe,turbo wykluczam
-
Najnowsze projekty MR-MOTORS
ile max mocy mozna uzyskac na tych pompkach?
-
[B5 AVG] Problem z centralym zamkiem
spr czy nie ma spiecia do masy
-
[B5 ALF] Wrażenie z użytkowania silnika 2.4 V6 5V
2.4 V6 piekny dzwiek,ale jednak niedosyt troszke poniewaz lepiej juz wziac 2.8 bo spalanie podobne
-
[B5 ADR] Pierwsze logi
zrobiles logi do diesla
-
[B5 AFN] Pytanie o climatronic i kontrolkę wody
mozesz spr temp cieczy na 51 kanale
-
[ALL B5] Centralny zamek - wirnik
szukaj na allegro,niestety taka przypadlosc w naszych b5 ze pompki padaja,mnie osobiscie juz 2padly
-
[ALL B5] Poziom oleju
pole max to sa kropki,wszystko ponad kropki to ponad max
-
[B5 AFN] Czyszczenie turbiny
mnie kiedys pomoglo spsikalem wd 40 i po jakis 4h "przejechalem sie" i byl git
-
[B5 AFN] Strasznie muli na 4 i 5 biegu
zrób 011 w BS [jak pójdzie] podczas logów obserwój sztangę.... a wczesniej spsikaj ją WD-40
-
[ALL B5] fajny filmik :D
zal zal zal
-
[B5 AFN] Mod mojego autka
temp bardzo niska,wiec tych kucy troche bedzie mnie juz na wiosne
-
[ALL B5] fajny filmik :D
nie wiem co w tym dziwnego w tym filmie
-
[B5 AFN] Pytanie o turbo
zapytaj o nr z tabl ale zapewne jest to gt1749va,musisz kupic przejsciowke z oringiem i mozesz montowac
-
Chyba czas na zmiane, BMW 3 hyhyhy
jak tak narzekacie to o co kaman? wielcy milosnicy marki Audi...do "zalex-u" prosze pisac siedziba miesci sie na ul.Rocha 65
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
zle...poczytaj troche jak sie robi logi
-
[B7 BLB] Koncepcja na dłubnięcie parcha - odsłona druga :)
85zl kosztuje wentylowane nadkole S4 w ASO
-
[B7 BLB] Koncepcja na dłubnięcie parcha - odsłona druga :)
Koledze pomieszało się z B5 S4 2.7 T. W B6 i B7 S4 są wolnymissakami bez wentylowanych nadkoli nie nie nic sie nie pomieszalo...pytam czy robisz wentylowane nadkola?czy zostawiasz serie
-
[B5 AFN] Uszkodzony nowy przepływomierz
zalezy czy kupiles cala przelpywke czy wklad sam?a to cena jest juz rozna... moim zdaniem mam problem ze sterowaniem turbo.pokaz logi
-
[B7 BLB] Koncepcja na dłubnięcie parcha - odsłona druga :)
a nadkola wentylowane?