Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AdasWawa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez AdasWawa

  1. zalezy od ciebie jaka cene wynegocjujesz
  2. pokaz wykres bo nie wierze
  3. turbo awx i 216ki i masz ~150KM
  4. kolega moj juz zrobil 70tys km na mineralnym 1.9tdi 1Z i sobie chwali bo mechanik mu tak powiedzial ,ze przy takim przebiegu czyli ponad 200tys km tylko mineralny...ponoc zadnych problemow z autem nie ma i z turbo tez ja bym mineralnym jedynie malucha zalal
  5. tak jak kolega wyzej napisal ,jesli nie masz z kim vagowac fury,to podmien n75,spr czy kopci,spr szczelnosc dolotu,wezyki cisnieniowe,turbo wykluczam
  6. ile max mocy mozna uzyskac na tych pompkach?
  7. spr czy nie ma spiecia do masy
  8. 2.4 V6 piekny dzwiek,ale jednak niedosyt troszke poniewaz lepiej juz wziac 2.8 bo spalanie podobne
  9. mozesz spr temp cieczy na 51 kanale
  10. szukaj na allegro,niestety taka przypadlosc w naszych b5 ze pompki padaja,mnie osobiscie juz 2padly
  11. AdasWawa odpowiedział(a) na grabson765 temat w Audi A4 B5
    pole max to sa kropki,wszystko ponad kropki to ponad max
  12. AdasWawa odpowiedział(a) na OSKA77 temat w 1.9TDI
    mnie kiedys pomoglo spsikalem wd 40 i po jakis 4h "przejechalem sie" i byl git
  13. AdasWawa odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    zrób 011 w BS [jak pójdzie] podczas logów obserwój sztangę.... a wczesniej spsikaj ją WD-40
  14. AdasWawa odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    zal zal zal
  15. temp bardzo niska,wiec tych kucy troche bedzie mnie juz na wiosne
  16. AdasWawa odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    nie wiem co w tym dziwnego w tym filmie
  17. zapytaj o nr z tabl ale zapewne jest to gt1749va,musisz kupic przejsciowke z oringiem i mozesz montowac
  18. jak tak narzekacie to o co kaman? wielcy milosnicy marki Audi...do "zalex-u" prosze pisac siedziba miesci sie na ul.Rocha 65
  19. zle...poczytaj troche jak sie robi logi
  20. 85zl kosztuje wentylowane nadkole S4 w ASO
  21. Koledze pomieszało się z B5 S4 2.7 T. W B6 i B7 S4 są wolnymissakami bez wentylowanych nadkoli nie nie nic sie nie pomieszalo...pytam czy robisz wentylowane nadkola?czy zostawiasz serie
  22. zalezy czy kupiles cala przelpywke czy wklad sam?a to cena jest juz rozna... moim zdaniem mam problem ze sterowaniem turbo.pokaz logi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.