Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Mod mojego autka


odzim

Rekomendowane odpowiedzi

witam wklejam wykresik po modzie od witka , narazie spokojnie walniety mam czujnik temperatury paliwa ,wymienie czujnik przyzwyczaje sie to bedzie korekta, trzeba auto i kierowce ujarzmić hehehe. :>

afnmodgm9.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temp bardzo niska,wiec tych kucy troche bedzie mnie juz na wiosne :kox:

FMIC i po sprawie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykres mocy bardzo ciekawy :> :> :>

masz tam pompkę od AWX-a?????

jezeli tak, to doprowadz do porządku auto, dołóż FMIC-a jak Koledzy radzą

i 160 kM pęknie :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to szkoda kasy na taki mod tym bardziej że masz turbo od AWX na standardzie robisz 140 PS przy dobrej kondycji silnika oczywiście :good: trzeba było IC zmienić a potem zawirusować jak koledzy wyżej wspomnieli :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ma pompke dokladnie od avf , witek powiedział ze jak wymienie czujnik na sprawny to moc i moment sam sie podniesie ale zeby podjechac do niego wtedy to sprawdzi czy wszystko jest ok. zreszta moc to nie wszystko momentem sie lata , mocy to i 110 km mi starczało zeby na autostradzie 210 latac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ma pompke dokladnie od avf , witek powiedział ze jak wymienie czujnik na sprawny to moc i moment sam sie podniesie ale zeby podjechac do niego wtedy to sprawdzi czy wszystko jest ok. zreszta moc to nie wszystko momentem sie lata , mocy to i 110 km mi starczało zeby na autostradzie 210 latac

Widać że coś mechanicznie jest nie tak bo moc max jest za szybko i przez długo zakres obrotów. Po wymianie czyjnika powinno się to zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem jest pompa. W pierwszej kolejności trzeba wymienic czujnik temperatury paliwa który jest uszkodzony. Ale szału nie będzie pompa jest już niestety słaba. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...