Treść opublikowana przez odzim
-
Wymiana licznika monochromatycznego na kolorowy w Audi A4 B8
Witam Czy każdy licznik z polifta nie komunikuje sie z przedliftem jak ma sie radio concert - byly tez polifty ktore maja radio concert?
-
SPOTY RADOMSKIE
czym jechałes lapmy -chodzi mi o gradient papieru albo pasty
-
SPOTY RADOMSKIE
czemu fotografujesz moja posiadłosc w Niemczech
-
SPOTY RADOMSKIE
C ---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ---------- Nie obrazaj szlachty ---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ---------- Diesel na wyszystkim pomknie
-
SPOTY RADOMSKIE
To chyba na tablicy bo gdzie indziej to kosztuje
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobrze ze w kieszeni lustrzanke tomek nosisz ;-)
-
SPOTY RADOMSKIE
Kidys byl szal na 1.8 20v hehehe
-
SPOTY RADOMSKIE
Audi a4 bez klimy to nie jest sprzedawalne auto chyba ze za 4 tys i tak beyda marudzic a ktory rok trgo masz ,js bym to xostawil sie zestarzeje i sprzedac jako stary mlody klasyk ale to jak auto bedzie mialo z 25 lat ---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ---------- I
-
SPOTY RADOMSKIE
o to właśnie chodzi że komisy żyją głównie z tego i na takich klientach co się dają robić Z komisem łatwo wygrać w sądzie jak ktoś się czuje oszukany działają ustawy konsumenta z prywatnym raczej sprawy nie do wygrania ,więc każdy wybiera co woli
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Może ale ludzie widocznie lubią być kręceni bo handel kwitnie i nawet się rozwija
-
SPOTY RADOMSKIE
Dokładnie pojechałem kiedyś do wronek,pleszewa, poznań,tam to są dopiero szroty co drugi to topielec z de auta z berlina i takie tam chcesz auto to sam będziesz do de i kupujesz jak ktoś był parę razy to wie jak tam wyglądają okazję cenowe a porządne auto jest e cenie jak w polsce albo drożej ale wtedy to jest auto
-
SPOTY RADOMSKIE
bo tylko u nas mieszkaja twardziele co celnego sie nie boja heheheheh -kazdy żul z pod kiosku ma na siebie jakies auto ze Szwajcarii heheheh
-
SPOTY RADOMSKIE
Ważne ze nie na niebiesko ---------- Post dopisany at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ---------- T
-
SPOTY RADOMSKIE
a mój golfina od obrotu odpalil ale ma sprawne swiece żarowe w tamtym roku wymieniane a polówka żony 1.4 tdi od 3 chetlan odpalila ale wieczorem sprawdzilem i zadna swieca zarowa nie byla sprawna wiec motor jest ok jak bez swiec zarowych odpalil przy -17 tak przynajmniej klimatronik pokazywal o 7.20 rano
-
SPOTY RADOMSKIE
witam beda pasowac do golfa IV chodzi mi o wyglad bo parametry pasują
-
SPOTY RADOMSKIE
pany ,gdzie w radomiu ktos ogarnia haldex mam do sprawdzenia Przewód masowy podłączony do dyferencjału Olej w haldexie Prace pompy wstępnego ciśnienia na haldexie po załączeniu zapłonu przy wyłączonym silniku. Podłączenie haldexa we wtyczce na tylnim dyfrze(czy nie jest zaśniedziała itd.) sterownik haldexu
-
SPOTY RADOMSKIE
Na 200%? To znaczy, że razem z Mercem wyszedł też przystanek? Ta odłączył go w końcu i poprawił wcześniejszego blacharza
-
SPOTY RADOMSKIE
tylko po co mi to, nie cieknie oring jest ok a to on głownie trzyma przed wodą to na zewnatrz to tylko taka atrapa zreszta wlożyłem ja jak trzeba i jest git a jak bym mial kupic to kupil bm calosc VW POLO 1.2 6V 02' ANTENA ANTENKA DACHOWA (3884382846) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. a zreszta mam w garazu taka uszczelke po jakiejs antenie z golfa czy passata ale nie chce mi sie odkrecac anteny zeby ja zalozyc ale dzieki ze pamietałes
-
SPOTY RADOMSKIE
No fakt przecież ty masz jasny beż Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY RADOMSKIE
byś się tyle lakierów nawąchał to też byś był wesoły widzialem tego twojego busa przez 3 tygodnie jak polówke rozbieralem i skladalem u kudlatego -mial Robert troche kłopotu z czesciami do tego autobusu -z reszta chłopaki dzisiaj chyba wział nawet urlop zeby skonczyc dla MCMA auto wiec bedzie OK---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ---------- byś się tyle lakierów nawąchał to też byś był wesoły mnie to leb tylko bołal jak u niego dłuzej w garazu posiedzialem jak bylo po malowaniu akurat
-
SPOTY RADOMSKIE
trzeba bylo brac od niego ma oryginały petex DYWANIKI GUMOWE AUDI A4 B6 B7 00-07 PETEX GERMANY (3839757506) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. w radomiu albo oryginał ojciec w vw do audi a4 b5 za 150 kupił oryginały a widzialem tez w skodzie oryginał za 105 wiec z gumowymi nie ma co kombinowac z jakims badziewiem niewiadomego producenta
-
SPOTY RADOMSKIE
Trzeba było nie psuć viano ,zresztą graty do tego ciężko sir dostaje Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY RADOMSKIE
2-je ale 2 auta no i dziadek który je odbiera nie da rady pogodzić przekladania tego Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY RADOMSKIE
tu masz racje takiego bym nie kupil ....raczej własnie sprawdzona uzywke czyli jakas tam marka która nie schodzi ponizej jakiegos poziomu nigdy