-
odzim obserwuje zawartość Wymiana licznika monochromatycznego na kolorowy w Audi A4 B8
-
Wymiana licznika monochromatycznego na kolorowy w Audi A4 B8
Witam Czy każdy licznik z polifta nie komunikuje sie z przedliftem jak ma sie radio concert - byly tez polifty ktore maja radio concert?
-
SPOTY RADOMSKIE
czym jechałes lapmy -chodzi mi o gradient papieru albo pasty
-
SPOTY RADOMSKIE
czemu fotografujesz moja posiadłosc w Niemczech
-
SPOTY RADOMSKIE
C ---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ---------- Nie obrazaj szlachty ---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ---------- Diesel na wyszystkim pomknie
-
SPOTY RADOMSKIE
To chyba na tablicy bo gdzie indziej to kosztuje
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobrze ze w kieszeni lustrzanke tomek nosisz ;-)
-
SPOTY RADOMSKIE
Kidys byl szal na 1.8 20v hehehe
-
SPOTY RADOMSKIE
Audi a4 bez klimy to nie jest sprzedawalne auto chyba ze za 4 tys i tak beyda marudzic a ktory rok trgo masz ,js bym to xostawil sie zestarzeje i sprzedac jako stary mlody klasyk ale to jak auto bedzie mialo z 25 lat ---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ---------- I
-
SPOTY RADOMSKIE
o to właśnie chodzi że komisy żyją głównie z tego i na takich klientach co się dają robić Z komisem łatwo wygrać w sądzie jak ktoś się czuje oszukany działają ustawy konsumenta z prywatnym raczej sprawy nie do wygrania ,więc każdy wybiera co woli
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Może ale ludzie widocznie lubią być kręceni bo handel kwitnie i nawet się rozwija
-
SPOTY RADOMSKIE
Dokładnie pojechałem kiedyś do wronek,pleszewa, poznań,tam to są dopiero szroty co drugi to topielec z de auta z berlina i takie tam chcesz auto to sam będziesz do de i kupujesz jak ktoś był parę razy to wie jak tam wyglądają okazję cenowe a porządne auto jest e cenie jak w polsce albo drożej ale wtedy to jest auto
-
SPOTY RADOMSKIE
bo tylko u nas mieszkaja twardziele co celnego sie nie boja heheheheh -kazdy żul z pod kiosku ma na siebie jakies auto ze Szwajcarii heheheh
-
SPOTY RADOMSKIE
Ważne ze nie na niebiesko ---------- Post dopisany at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ---------- T
-
SPOTY RADOMSKIE
a mój golfina od obrotu odpalil ale ma sprawne swiece żarowe w tamtym roku wymieniane a polówka żony 1.4 tdi od 3 chetlan odpalila ale wieczorem sprawdzilem i zadna swieca zarowa nie byla sprawna wiec motor jest ok jak bez swiec zarowych odpalil przy -17 tak przynajmniej klimatronik pokazywal o 7.20 rano