Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odzim

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez odzim

  1. Witam Czy każdy licznik z polifta nie komunikuje sie z przedliftem jak ma sie radio concert - byly tez polifty ktore maja radio concert?
  2. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    czym jechałes lapmy -chodzi mi o gradient papieru albo pasty
  3. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    czemu fotografujesz moja posiadłosc w Niemczech
  4. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    C ---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ---------- Nie obrazaj szlachty ---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ---------- Diesel na wyszystkim pomknie
  5. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    To chyba na tablicy bo gdzie indziej to kosztuje
  6. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dobrze ze w kieszeni lustrzanke tomek nosisz ;-)
  7. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kidys byl szal na 1.8 20v hehehe
  8. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Audi a4 bez klimy to nie jest sprzedawalne auto chyba ze za 4 tys i tak beyda marudzic a ktory rok trgo masz ,js bym to xostawil sie zestarzeje i sprzedac jako stary mlody klasyk ale to jak auto bedzie mialo z 25 lat ---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ---------- I
  9. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    o to właśnie chodzi że komisy żyją głównie z tego i na takich klientach co się dają robić Z komisem łatwo wygrać w sądzie jak ktoś się czuje oszukany działają ustawy konsumenta z prywatnym raczej sprawy nie do wygrania ,więc każdy wybiera co woli
  10. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dokładnie
  11. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Może ale ludzie widocznie lubią być kręceni bo handel kwitnie i nawet się rozwija
  12. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dokładnie pojechałem kiedyś do wronek,pleszewa, poznań,tam to są dopiero szroty co drugi to topielec z de auta z berlina i takie tam chcesz auto to sam będziesz do de i kupujesz jak ktoś był parę razy to wie jak tam wyglądają okazję cenowe a porządne auto jest e cenie jak w polsce albo drożej ale wtedy to jest auto
  13. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    bo tylko u nas mieszkaja twardziele co celnego sie nie boja heheheheh -kazdy żul z pod kiosku ma na siebie jakies auto ze Szwajcarii heheheh
  14. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ważne ze nie na niebiesko ---------- Post dopisany at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ---------- T
  15. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a mój golfina od obrotu odpalil ale ma sprawne swiece żarowe w tamtym roku wymieniane a polówka żony 1.4 tdi od 3 chetlan odpalila ale wieczorem sprawdzilem i zadna swieca zarowa nie byla sprawna wiec motor jest ok jak bez swiec zarowych odpalil przy -17 tak przynajmniej klimatronik pokazywal o 7.20 rano
  16. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    witam beda pasowac do golfa IV chodzi mi o wyglad bo parametry pasują
  17. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    pany ,gdzie w radomiu ktos ogarnia haldex mam do sprawdzenia Przewód masowy podłączony do dyferencjału Olej w haldexie Prace pompy wstępnego ciśnienia na haldexie po załączeniu zapłonu przy wyłączonym silniku. Podłączenie haldexa we wtyczce na tylnim dyfrze(czy nie jest zaśniedziała itd.) sterownik haldexu
  18. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Na 200%? To znaczy, że razem z Mercem wyszedł też przystanek? Ta odłączył go w końcu i poprawił wcześniejszego blacharza
  19. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    tylko po co mi to, nie cieknie oring jest ok a to on głownie trzyma przed wodą to na zewnatrz to tylko taka atrapa zreszta wlożyłem ja jak trzeba i jest git a jak bym mial kupic to kupil bm calosc VW POLO 1.2 6V 02' ANTENA ANTENKA DACHOWA (3884382846) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. a zreszta mam w garazu taka uszczelke po jakiejs antenie z golfa czy passata ale nie chce mi sie odkrecac anteny zeby ja zalozyc ale dzieki ze pamietałes
  20. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No fakt przecież ty masz jasny beż Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka
  21. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    byś się tyle lakierów nawąchał to też byś był wesoły widzialem tego twojego busa przez 3 tygodnie jak polówke rozbieralem i skladalem u kudlatego -mial Robert troche kłopotu z czesciami do tego autobusu -z reszta chłopaki dzisiaj chyba wział nawet urlop zeby skonczyc dla MCMA auto wiec bedzie OK---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ---------- byś się tyle lakierów nawąchał to też byś był wesoły mnie to leb tylko bołal jak u niego dłuzej w garazu posiedzialem jak bylo po malowaniu akurat
  22. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    trzeba bylo brac od niego ma oryginały petex DYWANIKI GUMOWE AUDI A4 B6 B7 00-07 PETEX GERMANY (3839757506) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. w radomiu albo oryginał ojciec w vw do audi a4 b5 za 150 kupił oryginały a widzialem tez w skodzie oryginał za 105 wiec z gumowymi nie ma co kombinowac z jakims badziewiem niewiadomego producenta
  23. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Trzeba było nie psuć viano ,zresztą graty do tego ciężko sir dostaje Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka
  24. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    2-je ale 2 auta no i dziadek który je odbiera nie da rady pogodzić przekladania tego Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka
  25. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    tu masz racje takiego bym nie kupil ....raczej własnie sprawdzona uzywke czyli jakas tam marka która nie schodzi ponizej jakiegos poziomu nigdy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.