Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odzim

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez odzim

  1. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Odzim, nie rozumiem, o mnie mówisz, nie utożsamiam się, pytanie było jakie mamy więc odpowiedziałem,. tak to napisales jak bys u nich pracowal albo z nimi (tak to zrozumialem)- trzeba im dawac dane ludzi z klepsydry, z zagranicy tyle ze z uni zeby cie nie sprawdzili ze go nie bylo w posce bo nie przekraczal granicy podajesz imie nazwisko adres i tyle Cie to obchodzi -ustalanie dalej do nich nalezy a za 200 czy 300 stowy nie beda wysylac zagranice upomnien (srawdzaja tylko czy dany gosc istnieje)-bo potrzeba wyslac w rodzimym jezyku w ktorym jest sprawca a to sa koszty tłumaczy przysiegłych itd... tak samo dziala jak zrobia Ci fote niemczech ,francji itd .... chca to zmienic(unia) zeby byla sciągalność ,ale narazie jest jak jest
  2. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    granatowe są mondeo, srebrnego i do tego kombi mamy focusa, hehe czemu utożsamiasz sie z tymi śmieciami polującymi na kase a nie powstrzymywanie ludzi od robienia wykroczen jak to robi policjaPs ITD to większe łajno niz straż miejska co okupowała 1 miejsce teraz zostala zepchnieta z piedestału,całe szczescie od tych ich fotek mozna sie wykrecic -jak a na rózne sposoby zależy jak potrafimy klamac i miec stalowe nerwy
  3. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    tomaszu - to tak jak u mnie dzieciaki i paulina zalegaja od wczoraj w łóżku - jeszcze do dzisiaj, tylko ja wino popijam bo nawet browar juz mi sie skonczyl ,ehh jutro do roboty a kij z takim sylwestrem i nowym rokiem
  4. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    :grin::grin:
  5. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no ok stoja tam, ale to kazdy kto lata po radomiu to wie gdzie stoja i gdzie mozna sie dziadów spodziewać ,i nie oszukujmy sie jak by jechal 75km/h to by mandatu nie dostal bo go nawet by nie zatrzymali ,a w miescie panowie to 50km/h obowiazuje -tak jakos zeby moze bylo bezpieczniej i mniej ludzi w szpitalach lezalo albo piaskownicach
  6. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    spoko za zdjęcia place tylko u fotografa ,nie wiem jak ty ,hehehe
  7. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nie wiem jak emeryci jezdza ,a ja tak normalnie widze czy stoja czy nie cb oglupia i nie masz tego czegos jak nie masz cb -jak mój brat nie ma radyjka to prawie boi sie jezdzic i zawsze go lapią ,tak samo jest z nawigacja jak po niej latasz to nie wazne ze przejedziesz trase- bojak bedziesz wracał bez navi i tak sie pogubisz, bo tracisz orientacje w terenie przez maszynke , nie mówie ze nie mam cb i navi ale naprawde rzadko kiedy z tego korzystam
  8. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    albo jeździc jak należy
  9. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    kwinto69 ty tak duzo tras latasz ,zeby na stale to dziadostwo (sb)w audi montować
  10. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    szkoda że nazwiska jej nie podali ,hołota nie ludzie w tym radomiu mieszkają ,nawet Kosztowniak się tłumaczy a magistrat zrobil swój filmik zeby poprawic wizerunek ,jak by nie mogli w dzbanki lac tych napoi ,no ale magistrat wczesniej nie widzial problemu jak ludzie mówili że napoje w butelce będa rozkradzione i nikt sie niczego przy stole nie napije ,ale jak chytra baba została przebojem internetu to zbaczyli problem hehehe, pamiętacie ALE URWAŁ tez hicior byłw niemczech na autostradzie i 15 km sie lapalo -kiedys z bratem sprawdzałem jak wracalismy 17 rekord tylko oczywiscie po słupkach drogowych w prostej linii nie wiem ile bylo
  11. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    dobrze że ja mam na razie tylko duplo heheheh
  12. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ognisko Pożar lawety Piórków 12.12.2012 / brand new cars on fire Poland - YouTube! zobaczcie koło 10 minuty jaki wynalazek wóz strażacki podjeżdża a poza tym z peknięcia opony spalilo sie 4 nowe paździerze
  13. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mnie nie było w Radomiu ,tak to na pewno bym przyszedł ,sporo tych audiczek się zebrało
  14. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No właśnie w sobotę próbowałem udowodnić kumplowi, że to dziewczyny z dawnej Fregaty. Teraz sobie pluję w brodę, że nie zrobiłem sobie z nimi zdjęcia. Chyba, że ktoś ma jakieś. tomek ale jest fota michala i chyba ja jak stoimy przy barze i jest jedna z tych dziewczyn -tak mi sie cos przypomina ,poszukaj u siebie zreszta ja tez sprawdze czy czegos nie mam na starym dysku
  15. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    tomasz ma te zdjecia -to niech wrzuci
  16. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    pin moge ci wyciagnac zakodowac kluczyk ,ale z wsadami to jest róznie wgrac zawsze mozna ale to mozemy zrobic na twoja odpowiedzialnosc jak masz juz jakis do wgrania
  17. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    sam luzuj poślady (chociaż pewnie już nie musisz taki wyluzowany jesteś ),ja uważam ze tam serwisu opla nie ma -a historie z palca to może ty masz ze swoimi kolegami -ale o niej nie opowiadaj tutaj proszę
  18. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a co odzim mogl kupic jak opla sprzedal, pewnie jakies VW [/QUote]pewnie ze tak- golfa w dieslu z raichu kupiłem jak ten koles tą audi hehehehehe
  19. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    znam ten serwis bardzo dobrze,gość jak chcesz wiedzieć zaczynał właśnie jako serwis Opla,zrobił im konkurencję po czym wszedł w Volvo a teraz w pozostałe marki, i powiem Ci że na łeb bije tych baranów z Czarnieckiego:naughty: taaaaaaaaaaaa a swistak siedzi i zawija ,tam to wlasnie barany pracuja hehehehe ,dawno temu jak ojcec tam astre wstawił bo ecu padlo ,to wiesz gdzie znalazlem sterownik u piotrka siraka który go naprawil a te barany tylko skasowali ojca trzy razy tyle co bym sam do piotrka oddal ale skoro ojciec sie uparł ze do wdowczyka to co mi tam -sam pracowal jako szef serwisu toyoty to tez myslal ze trza do serwisu tyle ze to bylo dawno dawno temu
  20. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    na Warszawskiej też jest serwis Opla - Serwis Opla. Volvo, Saaba i Forda w Radomiu, F. U. H. Wdowczyk, ze koles naprawia ople fordy itd to nie znaczy ze jest to serwis opla ,chyba ze dla ciebiie serwis np vw to pan stasio ktory naprawia własnie takie wozy ,chyba ze nie autoryzowany serwis to sie zgodze ale ten wdowczyk to nadaje sie do tarcia chrzanu anie nazywania sie serwisem, pozdro
  21. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mozesz spróbowac na warszawskiej kolo serwisu chyba opla. ja oddawałem tam swoje radio i koles ogarnął temat. wiec moze z twoim da rade! serwis opla na czarneckiego e7 a warszawska to warszawska
  22. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    cieszmy się że nie mieszkamy na Taiwanie oto ich miss hehehehe ,albo są bardzo skorumpowanym krajem albo modelki to tam nie mieszkają heh
  23. przyspiesz kąt wtrysku za bardzo to zobaczysz jak moze dymic sprawne auto ps przeczytalem ten wątek od poczatku i ewidentnie akurat w tym przypadku jest to zła regeneracja i to wstawanie i puszczanie oleju przez turbine -oddaj to turbo i odbierz kase i kup sobie uzywke awx i bedziesz zadowolony -regeneracja to zło
  24. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    wróć do standartu h7 ,jak masz dobre klosze
  25. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    te zarówki nie swieca , widziałem testy takich zarówek najgorsze marketówy bily je o 500% one po prostu nie swieciły ,po jakiego kija ci to przeciez za prąd nie placisz w aucie ,produkuje go dla ciebie alternator a zuzycie paliwa jest znikome dla samych swiateł---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ---------- mcm nowy n75 rozwiąże problem ,ten nie daje rady w górnych partiach obrotów i wtedy pod górke jak robilismy juz nie zdążył zbic cisnienia ,bo troche mu z tym schodzi jak widac na logach ze wysterowanie prawie 85% i dopiero zrzuca a powinien utrzymywac okolo65%, albo ten wirnik ze strony goracej tak rozkreca sie w gornych partiach przez to zagiecie nie daje upustu na wydech

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.