Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
raczej nigdzie ,niech w skodzie sie spyta albo w seacie tam bedzie taniej niz w vw
-
SPOTY RADOMSKIE
tomasz ty juz nakupowales podobno kobinezonow na rower na zime i raz chyba w nim byłes ,więc się zastanów zanim cos wykroisz i uszyjesz heheheh
-
SPOTY RADOMSKIE
ta na zime motor ,tomaszu kupił fiufiufiu
-
SPOTY RADOMSKIE
kto teraz jeździ a4b5 z nas forumowiczów hehehhehe
-
SPOTY RADOMSKIE
mój kolega ma na 7 przy serwisie seata w radomiu ,sb radia ze strojeniem antenami
-
SPOTY RADOMSKIE
no to wszystko jasne
-
SPOTY RADOMSKIE
zmienialem antene i nic nie stroilem ale moze mialem szczescie
-
SPOTY RADOMSKIE
jakie tam strojenie , to tylko taki wymysł zakładajacych , ja to samo radio do róznych aut zakladam i normalnie działa jak w tym pierwszym niby zestrojonym
-
SPOTY RADOMSKIE
nie da rady bo na spocie pijemy zawsze -zapomnialeś
-
SPOTY RADOMSKIE
jak tam paździeż mcm
-
Prosze o analize Logów (turbo,N75,Przepływka)
jest ok ,lekkie przeładownie ale mozna jezdzic
-
SPOTY RADOMSKIE
co tu tak pusto do szkoły panowie poszli hehehehhe
-
SPOTY RADOMSKIE
Stadion przy Narutowicza otwarty! - Inwestycje Radom - Co za dzień
-
SPOTY RADOMSKIE
Wiadomości z Radomia Wiemy, jaka będzie hala przy Struga! - Radom - Co za dzień ale kosmos radom w końcu bedzie miał hale sportową
-
SPOTY RADOMSKIE
gratulacje mcm -trza leciec po to bmw
-
SPOTY RADOMSKIE
robek(kudlaty) czy ty odpowiesz mi kiedy astre mam przyprowadzic kiedyś ???
-
SPOTY RADOMSKIE
jakiemu dzieciakowi zabraliscie sprzęcik heh ---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ---------- znalazłeś cos na necie dla zony ?
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm nieźle ci te kołka wychodziły szkoda że ósemki nie zrobiłeś
-
SPOTY RADOMSKIE
---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ---------- ---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ---------- ---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ---------- to sie nazywa palenie gumy heheheh ---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ---------- GYMKHANA FIVE GYM 5 KEN BLOCK | OFFICIAL MOVIE - YouTube ---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------
-
SPOTY RADOMSKIE
Rzeczywiście. Nie obraź się, ale chyba przyjemniej rozmawia mi się z płytą betonową nie wiem jak się rozmawia z płytą betonową, cieszę się ze się dogadujecie:grin: zadałem Ci tylko pytanie- jakie to są te najlepsze wg. Ciebie kosmetyki, a Ty walisz poematy z których za przeproszeniem gówno wynika:facepalm: a co ty taki kłótliwy jesteś ?
-
SPOTY RADOMSKIE
podobno MCM dziś robi tapicerki pranie heh - dzwon do niego heh
-
SPOTY RADOMSKIE
hahahahahahah:grin::grin: no to fajnie ma -jak nikt heheheheh
-
SPOTY RADOMSKIE
ale masz juz nowego fisa to mam ,magika który ci to zamieni
-
SPOTY RADOMSKIE
kula w łeb to mało , co za brak mi słów , do wiezenia ja i rozgłosnic za co siedzi szmata, tam by sie nia zajeli odpowiednio bo zabic takie scierwo to malo
-
SPOTY RADOMSKIE
jak bedzie piwko i jedzenie to wszystko jedno jak bedzie sie nazywał lokal