Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
mam nie jeden, a ty nie masz problemów? ja zadałem pytanie a nie stwierdziłem że to Ty , a opinie o Tobie mam od dawna wyrobioną i nic w tym temacie się nie zmieniło :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 23:52_________________________________________________taaa ja córe w lutym będę miał ,to też można coś chlapnąć
-
SPOTY RADOMSKIE
a mnie od razu uciszyli na 3 tygodnie, bez ostrzeżenia :gwizdanie: bo jeden ZIELONY jest nadgorliwy troche ... ta traktuje jak by to jego było ..to ten na litere F cie uciszył kudłaty bo dla mnie on jest od dawna tez na litere F ale inne znaczenie ona ma
-
SPOTY RADOMSKIE
to moge Ci dać namiar na Tomba mojego dobrego kolege co lata po auta i mozesz z nim pojechac albo zlecic mu przywiezienie takiego auta ,tylko pytanie czy sie oplaca przy tej cenie euro
-
SPOTY RADOMSKIE
mieliśmy sie spotkac napić i co gó..o
-
SPOTY RADOMSKIE
piotrek sirak ci ogarnie temat tel 504199554 lub daniel 606461840 oni na pewno ci to zrobia ,oczywiscie odplatnie ,pozdro (ich zapytasz sie jak do nich dojechac bo obaj w okolicach radomia maja swoje warsztaty
-
SPOTY RADOMSKIE
no dobra kiedy robimy spota i to jeszcze w tym roku
-
SPOTY RADOMSKIE
STARE chyba kazdy widzial
-
SPOTY RADOMSKIE
No tak... nie byłem, bo: po1 - robicie spota raz na 4 miesiące... po2 - ciężko zlokalizować spot audi, na placu gdzie jednocześnie cyklicznie organizowanych jest kilka spotów... a nie podajecie, żadnego punkt orientacyjnego ... np. srebrna astra... tak niestety na tym się forum porobiło, że jadąc na spot audi, nie szukam audi, a sympatyków - forumowiczów, których twarzy nigdy nie widziałem... a samochód marki audi na spocie audi, to zupełny unikat - stąd moje drugie pytanie... Po to, żeby się zorientować właśnie... czy jest na co popatrzeć i na jego przykładzie... wymienić spostrzeżenia i doświadczenia... chyba po to jest to forum... jak bys 3-2 lata temu tu zaglądnął to zobaczył bys ile by trzeba czytac jak np z 2 dni bys opuscił bez zagladania na forum , na spot przyjezdzało do 11sztuk audi a4 i nawet posiadaczki i symatyczki audi były z nami a jak był spot bez aut to wracalismy na czworaka ze spotu ,ale to juz było i nie wróci w tym skladzie co był , mozesz zawsze próbowac rozkrecic nowy skladzic , pozdrawiam ps jak ktos chce skorzystac z pomocy gdzie niezbedny jest vag ,prosze na pw -dam rade rozwiązac sporo rzeczy -diagnostyka ,adaptacje ,kodowania tyle ze tdi, benzynami sie nie zajumje .
-
SPOTY RADOMSKIE
nie wiem, nie myślałem o tym, ale pewnie jakąś zaporową żeby się nie sprzedała dyche moge dać :gwizdanie: przegiołes za to regło
-
SPOTY RADOMSKIE
ja niestety poszedlem na piwko z kumplem o 13stej i do 19 stej nie starczylo mi juz energi zeby podejsc
-
SPOTY RADOMSKIE
spotkajmy sie pod była fregata a potem moze podjedziemy na słoneczna i jakas miejscówe znajdziemy , chociaz jutro nie da rady bo sklepy sa zamkniete, to pod fregata
-
SPOTY RADOMSKIE
no właśnie tak myślałem:) odzim a jakiego miałeś? bo może będę miał płyte ;P acer aspire 5520 to jest na amd
-
SPOTY RADOMSKIE
jest taki numer na ktory dzwonisz czyli 112 i wtedy kudlaty odbierze , poprostu mamy do niego darmowy numer [br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 20:18_________________________________________________nie ma moze ktos laptopa uzywki na zbyciu za jakas malą kaske , bo w moim umarła plyta glowna po zalaniu browarem po raz enty
-
SPOTY RADOMSKIE
ostatnio wpadłem niechcący na to
-
SPOTY RADOMSKIE
widzieliśmy Cie ,fajnie ryczy Ci auto ,ale skoro sie bałes podjechać ...my raczej zmieniamy miejsce spotów bo fregte rozebrali a noce coraz zimniejsze
-
SPOTY RADOMSKIE
wujo ogrzewania nie ma w swojej lalce i wszystko jasne w zime nie jezdzi nie dlatego ze fury mu szkoda tylko zimno w aucie hehehhe
-
[INNE] Proszę o analizę logów 1,9 TDI 130 KM ASZ
no to chłopie masz szczescie sztomel jakos moze wyprowadzi ci to auto
-
[INNE] Proszę o analizę logów 1,9 TDI 130 KM ASZ
zrób teraz 003 bs i zobaczymy czy ten drugi czyli n18 co teraz masz zalozony jest w miare dobry,bo n75 teraz co logowales to nie działa
-
[INNE] Proszę o analizę logów 1,9 TDI 130 KM ASZ
masz walniety ten zaworek wymien go , i zloguj jeszcze raz zobaczymy jak turbo bedzie sie podnosic bo teraz wogóle nie masz ladowania po zamianie zaworka a oba sa wazne
-
SPOTY RADOMSKIE
tak też poczynię to nie masz blizej innej hamowni 80 -100 pln kosztuje najczesciej na jendna os mcm -czemu nie masz wykresu nie masz na automacie opcji sport zeby cągnela biegi do konca , a ile Nm wyszło
-
F1, Rajdy i Motorsport
a co ty jakis spisek tu sugerujesz , naogladaleś sie polityków czy co .....
-
[INNE] Proszę o analizę logów 1,9 TDI 130 KM ASZ
zamienic zaworki to trzeba miejscami nie da sie tak jak ty to zrobiles ,bo to nie to samo
-
SPOTY RADOMSKIE
jutro o tej porze będzie już wszystko jasne ale to bedzie maszyna po chipie
-
F1, Rajdy i Motorsport
czy ci sie podoba czy nie vettel jest najlepszy w vtym sezonie ,weber jezdzi takim bolidem jak on a nie jest pierwszy wiec to nie bolid jezdzi tylko kierowca 11 wygranych mówi samo za siebie ,tak to tylko kiedys w ferrari schumacher wygrywał
-
SPOTY RADOMSKIE
zvaguje[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 18:54_________________________________________________ciekawe mcm ile ci wystruga kucy