Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odzim

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez odzim

  1. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja nie dam rady bo jutro na urlop ale napisz do tomaszu on ma czujnik lakieru to moze ci sprawdzi to auto ze zdjec wyglada nie najgorzej
  2. no i gdzie sa Ci co uważaja ze Vetel jest slaby ,bo cos ich dzis tu nie widać , fajny wyscig zreszta jak kazdy w tym sezonie ,naprawde fajny jest ten sezon duzo dąło to drs wolniejsi kierowcy nie blokuja juz szybszych kierowców ,kiedys było tak ze szybszy kierowca dochodził goscia a potem nie mial jak go wyprzedzić ,teraz nie ma tego problemu :>
  3. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no co ty ,jak bys chciał to dal bys rade [br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 23:17_________________________________________________ta bluma taka wolna jest :gwizdanie:
  4. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ty tu nie zagaduj tylko od tygodnia czekam na info kiedy astra ma przyjechac a ty nic sie nie odzywasz ,mam ją dać komuś innemu do roboty czy jak
  5. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    bo kazdy pasjonat motoryzacji musi miec choc raz BMW bo to jednak najlepsze auta RWD , podobno trzeba miec jeszcze przynajmniej raz alfe
  6. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    szukaj z relingiem i 150KW albo 170 KW
  7. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ale gdzie robiłes ta pompe bo napisales ze u znajomego kudlatego u kogo konkretnie i gdzie
  8. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jak 3.0 D to nie bierz tej 135kw szukaj 150kw a najlepiej 170kw ,nie bedziesz musiał juz chipsowac
  9. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    kiedy moge oblookać, bo jestem zainteresowany ?? mcm ty i kombi nie wierzę
  10. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    gdzie robiles jak mozna spytać
  11. Tylko wez pod uwage ze jego zdrowiem zajmuja sie ciut lepsi lekarze jak zdrowiem zwyklego kowalskiego.... Poza tym, Ci chirurdzy co widzieli? Z tego, co czytam, to lekarze, którzy Robertem się zajmowali i zajmują tryskają optymizmem. Być może trochę na wyrost, ale jednak. Więc lekarze o których wspominasz ręki Roberta zapewne nie widzieli, tylko gdzieś coś przeczytali, gdzieś coś usłyszeli.Sam jestem sceptykiem, jeżeli chodzi o powrót Roberta, ale szczerze mu tego życzę i zaczynam powoli w to wierzyć kity szczela Morelli Robert nie wroci w tym sezonie wątpie czy w ogóle wróci , choć życze mu tego z całych sił
  12. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    tia dzwonił nawet do mnie notabene ciekawe kto dał mu numer , powiedziałem mu ze 800 stów to o 300 za duzo za takie turbo
  13. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    tak etka do tego służy
  14. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    tia umoczył jakies 20tys :gwizdanie:
  15. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    bo to jego szwagier sprzedaje ale juz widze go sprzedaje od pół roku i nic z tego
  16. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ta tam pare zlociszy dadza za nia tomaszu widzialem ze zainwestowales tez w nowy wydech
  17. ja nic takiego nie pisałem ok masz racje zgubilem sie w wątku to inny kolega napisal , pozdro
  18. i tu kolega ma racje zapomnialem ze wiskoza jest w a4 , a co do tematu to pisalem zeby sprawdzic czy gdzies nie ucieka płyn , dobrze ze znalazles przyczyne bo tak szkoda kosztów
  19. no chyba rozmawiamy o tunerze a nie o "gienku z garażu" jak piszesz ze box renomowanej firmy to to samo co opornik to takze brałem pod uwage tjunerów a nie tunerów
  20. turbo jest gt 1749 v a tam jest vnt15 to nie jest to samo a z reszta nawet w asv nie dmucha tyle samo w programie co ahf blizniakowi z golfa , słupek tez sie rozni i to co napisałem wczesniej mozna zamienic ale nie znaczy ze to jest to samo
  21. asv od afn ma inny blok ,głowica ,turbo , pompa i wtryski to chyba nie mało
  22. szkoda buttona ze ostatnich dwóch wyscigów nie ukonczył i nie mial punktów[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 16:04_________________________________________________a vettel pokazał ze daje rade i raczej nikt mu w tym sezonie zwyciestwa nie wyrwie
  23. wymienialem w jednym afn to ze zdjeciem starego i wlozeniem nowego wyszlo dwa dni.Dodam ze bez suwnicy to bylo za pomoca lewarka:) Bylby jeden dzien ale okazalo sie po odpaleniu ze miska popekana byla i troche mi zajelo z miska.[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 14:05_________________________________________________za silnik dawalem 750zł pol roku temu.Goly rzecz jasna(ale z dwumasem) Podejrzewam ze za 700 wezme.mam zaprzyjazniony szrot,jak szukalem ostatnio czegos to naliczylem chyba 7 czy 8 afn nie wspominam o innych typu asv,1z itp.bo tez od groma jak juz wymieniasz to bierz asv najlepsza motorownia z 1.9 tdi vp
  24. dojechal 3,5 sek przed vetelem i 19 przed alonso

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.