Treść opublikowana przez odzim
-
F1, Rajdy i Motorsport
to nie wiem jak bys wytrzymał z dwa, trzy sezony temu jak nikt sie nie wyprzedzał -chyba ze deszcz spadł :>
-
F1, Rajdy i Motorsport
Vettel pokazał klase jak i caly red bull zmiany na poziomie 3.3 sekundy moga dać przewage kilku sekund jesli np zjezdza sie 4 razy , jak tak dalej pójdzie i vettel bedzie jezdził z głowa nie tak jak w tamtym roku to bedzie mistrzem duzo wczesniej niz w ostatnim wyscigu ps nareszcie sezon w którym przy dobrej pogodzie dzieje sie duzo na torze :>
-
[INNE] AVF nie ciagnie do 2200
sprawdz szczelnosc - zaczynajac od turbiny dalej wzdłuz zderzaka do ic -dalej do góry az do kolektora ssacego poprzez egr , jak tam nie znajdziesz nieszczelnosci to masz ok , jest jeszcze krótkie polaczenie miedzy filtrem powietrza a weżem wychodzącym z turbo
-
[B6 AVF] Auto słabo ciagnie prosze o analizę logów
daj 011 dynamiczny po zmianie
-
[INNE] AVF nie ciagnie do 2200
fakt ze dosc duzo mierzy jakby była gdzies dziura w dolocie
-
[B6 AVF] Auto słabo ciagnie prosze o analizę logów
ale jestes ciezki , pisza ci zeby logowac pojedynczo a ty ladujesz po trzy naraz ,zrozum to ze po trzy naraz odczyt jest trzy razy mniej dokładny i moze zmylic diagnozujacego logi , zreszta rozwiazanie problemu masz juz napisane
-
[B5 1Z] Auto słabo ciągnie
nie wiem po co ciągniesz temat jak wiadomo ze to lmm mierzy płowe tego co powinien -wydaj to 250 pln i masz klopot z glowy a jak nie masz to kup chinczyka za 100 i na jakis czas starczy
-
[B6 AVF] Proszę o analize logów
masz objawy padnietego koła dwumasowego
-
[B5 1Z] Auto słabo ciągnie
daj jeszcze dynamiczny 003 , ale na 99 procent lmm do wymiany
-
[B6 AVF] Auto słabo ciagnie prosze o analizę logów
jak nie masz bledów jak logujesz w trybie awaryjneym , masz przeladowanie na max - jezeli turbo wyczyszczone to gruszka sie zaciela albo (padniety n75 ), odkrec sama gruszke od turbiny i sprawdz czy masz sile nią poruszać
-
[INNE] AVF nie ciagnie do 2200
tak własnie to zrozumiałem ps. jak masz czarny dym sprawdz cały dolot bo musi gdzies byc dziura sprawdz jakie masz podcisnienie vacumetrem jak slabe to wymien ta pompe vacum(u ciebie tandemową) i bedzie ok
-
[INNE] AVF nie ciagnie do 2200
no to co tu jest napisane przez autora [br]Dopisany: 01 Maj 2011, 21:35_________________________________________________ czytaj uwaznie, wlasnie nie idzie tylko jak przegazuje to dopiero jeszcze ja troche wciąga , moge sie założyc ze wywalenie kata tu nie pomorze -no moze od 2000 bedzie ciagnąl a powinien ten silnik od 1600 sie zbierać idzie sztanga po przegazowaniu ale w druga stronę, także nie motaj (tak ma być) gdzie to wyczytałes ze w drugą , zreszta nie bede sie upieral jak jestes taki oooooooo to napisz autorowi co ma zrobic -(bo wywalenie kata nic tu nie da)[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 21:38_________________________________________________ przeciez to pompowtrysk - to jaką chyba nie tą co jest zanurzona w baku
-
[INNE] AVF nie ciagnie do 2200
czytaj uwaznie, wlasnie nie idzie tylko jak przegazuje to dopiero jeszcze ja troche wciąga , moge sie założyc ze wywalenie kata tu nie pomorze -no moze od 2000 bedzie ciagnąl a powinien ten silnik od 1600 sie zbierać
-
[INNE] AVF nie ciagnie do 2200
a to niby czemu , objawia sie braku wspomagania przy kilkakrotnym hamowaniu i własnie słabym dolem a normolna góra -ksiazkowo by miał jak by potwierdził z tym hamowaniem
-
[INNE] AVF nie ciagnie do 2200
albo turbo - albo masz nieszczelną pompe vacum (hamulec masz ok nic nie siada jak wcisniesz z rzedu z 3,4 razy), bo juz wszystko jest sprawdzone ,sztange powinno wciągnac od razu cała a po podaniu obrotow nie powinna juz sie wciągać
-
[B5 AHU] Kopci na czarno przy 130 km/h
auto kopci na czarno to jak wyzej pisali w 90% przypadków dziura w dolocie
-
SPOTY RADOMSKIE
a co ty tomek tak wczesnie wstales- G chciałeś pierwszy zlać
-
SPOTY RADOMSKIE
Wesołych Świat :>
-
SPOTY RADOMSKIE
niespotykana okazja http://allegro.pl/show_item.php?item=1570220632[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 19:36_________________________________________________cytat z opisu "drzwi kierowcy lekko opadły (jak nie traśniesz, nie zamkną się. Mogą sprawić problem kawalerom, z powodu braku wprawy!)"
-
F1, Rajdy i Motorsport
wyscig mega fajny -w koncu sie dzieje na torze i dzieki drs maruderzy nie beda blokowac szybszych bolidów -no moze jeden lub dwa okrazenia uda im sie ale potem kers i drs robi robote i jezeli jest na tyle szybki to przeciez moze na nastepnym okrazeniu tez użyć drs jako atakujacy , pamietacie sezon 2008 flaki z olejem nikt nikogo nie wyprzedzał tylko jezdzili jak sie ułożyli w kwalifikacjach -no chyba ze deszcz spadł Taki wyścig jak dzis - oby caly zezon był taki Weber the besciak
-
SPOTY RADOMSKIE
jeszcze jakby ktoś przyjeżdżał na te spoty ... :gwizdanie: własnie trzeba wznowic spotkania bo to żenada sie zrobiła a nie spoty [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 01:20_________________________________________________co do miejsca to kolo fregaty nie jest zle popieram;] w farszafce nie ma takich miejsc jak nasza fregata więc gnieżdżą się na śmierdzących parkingach ;] na słoneczną autem na glebie nie da się wjechać ty wuju nie lecisz na rajd
-
F1, Rajdy i Motorsport
znowu ten pietrov
-
SPOTY RADOMSKIE
jeszcze jakby ktoś przyjeżdżał na te spoty ... :gwizdanie: własnie trzeba wznowic spotkania bo to żenada sie zrobiła a nie spoty [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 01:20_________________________________________________co do miejsca to kolo fregaty nie jest zle
-
SPOTY RADOMSKIE
astere caravan diesla[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 23:24_________________________________________________ mcm mam opla idziemy na inne forum :gwizdanie: juz jestem na innym na opel 24
-
F1, Rajdy i Motorsport
jak nie wiesz co napisalem wiec daruj sobie komentarz człowieku z elementarną wiedzą o motoryzacji -bo taka tylko pewnie posiadasz