Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odzim

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez odzim

  1. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja mam acera 3 rok i dysk powiedzial papa hitachi jakas lipa teraz kupiłem wd black scorpio 7200 i to jest szatan do tego co mialem winda 7 lata szybciej niz xp którego miałem wczesniej a co do firmy panowie nie wazne jakie opakowanie tylko patrzec co jest w srodku
  2. tak tylko przy 2400 i ładowaniu 1bara +atmosferyczne jest 30 mg, zreszta zobacz sobie 003 dynamiczny jezeli dla ciebie lmm mierzy ok :gwizdanie: , przepływomierz nawet przez sekunde nie mierzy tyle ile powinien nawet przy odpowiednim doładowaniu [br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 19:24_________________________________________________ to nie zmienna geometria zeby miało sie co przycinać
  3. i tego sie trzymac nic nie trzeba zalewac krecimy rozrusznikiem bez uruchomienia silnika zeby oliwa doszła do turbiny potem rozruch i po sprawie
  4. leży ci lmm , przy normalnym juz doładowaniu tnie dawke , ja bym wyczyscił n75 i lmm, potem logi a dalej bedziemy ,yslec jest jeszcze pare opcji zeby orzywic twoje turbo ale trzeba zacząć od najprostszych rzeczy
  5. taaaaaaaaaaaaaaaaa
  6. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    czeka na mnie http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=138351401&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=10&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2000-01-01&maxPrice=4001&ambitCountry=DE&zipcode=8&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&tabNumber=2&picture=8
  7. był najlepszy w tym sezonie troche miał pecha bo juz wczesniej by sobie zapewnił tytuł
  8. Kubi po starcie był 14 juz 2 kierowców force india go wciagneło ale na zamieszniu zyskał i jest 10 ale dla Borowczyka utrzymał swoja pozycje po starcie a sutilowi sieudało przez schumachera :polew: ,mogli by go zwolnic bo psuje ogladanie F1
  9. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja dzisiaj malowałem, i byłem zjebany zeby przyjechac mcm jutro podam Ci co i jak z tymi drzwiami małzonka na kolor sie nie mogła zdecydować
  10. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ale jestes gość
  11. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    e39 był adrian ja bylem goferem a tomaszu rowerem , pozdro
  12. reno to dno w sprawie pit stopów
  13. dokladnie bo sc jezdził około3 min okrazenie a ze kubica zaraz za nim ugrzązł , to takie jaja sa mozliwe-bo przepisy sa do bani
  14. wyscig porażka , jak ktos taki jak rosberg ktory w pit stopie jest 3 razy w tym jeden raz z 1 minute po neutralizacji ma 16 sekstraty do vetela a kubica ma 1 okrazenie straty bo utknal za safety car i mial tylko jeden pit stop , przepisy do bani i tyle to nie jest wyscig tylko ustawka
  15. Nawet ja jestem na tej liście Myślałem, że się załapię za 900zł. Niestety, wrzucone graty powodują, że muszę zapłacić normalną cenę ;( akurat sie nie dziwię co innego poprawić orginal a co innego wysterowac jakas mieszanke ,pozdro
  16. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    i tak bysmy Ci sie schowali -nawet jak bys przyjechał
  17. luka_rm podałem Ci juz gdzie mozesz sie zapisac do Witka za 9stowek , jak narazie jestes sam , zobacz na pierwszej stronie zapisz sie i zrob chipa bo nie ma co czekac , szybciej zrobisz szybciej bedziesz zadowolony
  18. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mnie
  19. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    że co nic nie kumam co napisałeś
  20. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    wszystko zalezy od kierownika [br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 22:07_________________________________________________tym czy tym na trasie spale 8l/100 albo wiecej
  21. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    byłem widziałem nowy tv i nawet jedzonko i wódeczka była :>
  22. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    majki jak chciales taka corse zobaczyc to trza było walic na parking pod szpital czasami stoi jeszcze kadet w kombi w trzech drzwiach a to jest wiekszy rarytas niz corsa kombi
  23. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ta ciekawe czy ty bys dał :drool:
  24. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    to jak bedziecie chcieli to wpadać do arch , bedzie sie z kim pobawić
  25. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ale mam nadzieję że pamiętasz wszystko? prawie wszystko heheheheheh

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.