Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
dobre , ale tak niestety nie jest
-
SPOTY RADOMSKIE
Spoźniłeś się wczoraj kilka godzin. no wiem bo jak przyszedłem to już spałeś słaba główka nie taka słaba tylko inne czynniki wpłynęły, ale o tym to musi sam tomaszu opowiedzieć
-
SPOTY RADOMSKIE
Spoźniłeś się wczoraj kilka godzin. no wiem bo jak przyszedłem to już spałeś
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
żyjesz tomaszu :gwizdanie:
-
[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)
awx-y bo avf maja wiecej choc to prawie takie same motory
-
SPOTY RADOMSKIE
no C klasa , ale to taka roznica jak e 30 na wąskiej i szerokiej lampie hehehe[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 14:56_________________________________________________190 juz sie nie znajdzie AMG ostania mi znana zajechal mój kumpel z 10 lat temu
-
SPOTY RADOMSKIE
[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 14:50_________________________________________________ http://moto.allegro.pl/mercedes-c36-amg-nie-m3-nie-m5-stan-kolekcjonersk-i1375668883.html
-
SPOTY RADOMSKIE
wuju kup sobie 190 AMG to zobaczysz co to jazda
- SPOTY RADOMSKIE
-
[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)
tak jak pisałem :gwizdanie:
-
[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)
twój awx bedzie mail kolo140ps w serii te avf zawsze maja lepszą serie i to jak widac duzo 20ps no i temp powietrza robi swoje jak przyjdzie lato to troche spuchnie to wszystko
-
SPOTY RADOMSKIE
taaaaa Marcin tomaszu nie da rady chyba jej ubłagać ;(
-
SPOTY RADOMSKIE
hehehe liste podpisali- MCM ,MAJKI,ODZIM
-
SPOTY RADOMSKIE
jaki stan bo mam dwie na zbyciu micheliny za pół darmo ale maja z 5 milimetrów góra coś lepszego by się przydało to mam jeszcze dunlopy 16' ale po 150 sztuka , te są jak nówki z2009 roku -nowe takie 380 sztuka
-
F1, Rajdy i Motorsport
cytat w wp "Rok 2013 to w F1 rewolucja silnikowa. Motory V8 o pojemności 2,4 litra z turbiną o maksymalnych obrotach dochodzących do 18 000 obr./min, zostaną zastąpione jednostkami 4-cylindrowymi o pojemności 1,6 litra z bezpośrednim wtryskiem paliwa z limitem 12000 obr./min. Obie konstrukcje mają mieć moc zbliżoną do 750 KM" nie wiem kt tam pracuje w wp ale to juz nawet nie jest śmieszne , to żenada co oni ludziom sprzedaja za informacje
-
SPOTY RADOMSKIE
jaki stan bo mam dwie na zbyciu micheliny za pół darmo ale maja z 5 milimetrów góra
-
SPOTY RADOMSKIE
oświadczyny 1 czy impreza 2 1 2
-
SPOTY RADOMSKIE
Bylismy dzisaj z Tomaszu na imprezie rodzinnej , tomaszu to zawodnik do picia wiec chyba pierwszy impreze klubowa zrobi :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
ciekawe kiedy w koncu sie odbedzie spocik , mcm musisz jako navigator (miejsce na stronie u góry zobowiazuje) spotów cos wykombinować
-
SPOTY RADOMSKIE
7 spox szybko sie przestawilem z xp a na nowym dysku 7200 zapitala jak tra lala
-
SPOTY RADOMSKIE
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=139036810&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=74&minPowerAsArray=KW&maxPowerAsArray=86&maxPowerAsArray=KW&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2000-01-01&maxPrice=4001&ambitCountry=DE&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&tabNumber=2 cos takiego czeka na mnie w monachium , kurde mam ochote na audi a 4
-
SPOTY RADOMSKIE
a już myślałem... Ty a w radomiu to nie padało i czarne drogi :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
a co, kawalerskie urządzasz czy pempkowe :naughty: :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
KARTA NVIDIA GEFORCE PROCEK AMD KARTA MUZYCZNA JAKAS ZEBY NIE OBCĄŻAC NIE POTRZEBNIE PROCKA RAMU NAJMNIEJ 3 GIGA I MATRYCA LED CO BY BATERIA POCHODZIŁA Z 4 H , JAKIES 2500 TYS POWINNO STARCZYC JAK CHCESZ SZEGOŁÓW CO DO MODELI TYCH RZECZY JAK WYZEJ TO DAJ ZNAC