Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odzim

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez odzim

  1. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    dobre , ale tak niestety nie jest
  2. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Spoźniłeś się wczoraj kilka godzin. no wiem bo jak przyszedłem to już spałeś słaba główka nie taka słaba tylko inne czynniki wpłynęły, ale o tym to musi sam tomaszu opowiedzieć
  3. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Spoźniłeś się wczoraj kilka godzin. no wiem bo jak przyszedłem to już spałeś
  4. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    było lajtowo -
  5. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    żyjesz tomaszu :gwizdanie:
  6. awx-y bo avf maja wiecej choc to prawie takie same motory
  7. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no C klasa , ale to taka roznica jak e 30 na wąskiej i szerokiej lampie hehehe[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 14:56_________________________________________________190 juz sie nie znajdzie AMG ostania mi znana zajechal mój kumpel z 10 lat temu
  8. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    [br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 14:50_________________________________________________ http://moto.allegro.pl/mercedes-c36-amg-nie-m3-nie-m5-stan-kolekcjonersk-i1375668883.html
  9. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    wuju kup sobie 190 AMG to zobaczysz co to jazda
  10. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    pieszy nasz wróg
  11. twój awx bedzie mail kolo140ps w serii te avf zawsze maja lepszą serie i to jak widac duzo 20ps no i temp powietrza robi swoje jak przyjdzie lato to troche spuchnie to wszystko
  12. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    taaaaa Marcin tomaszu nie da rady chyba jej ubłagać ;(
  13. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    hehehe liste podpisali- MCM ,MAJKI,ODZIM
  14. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jaki stan bo mam dwie na zbyciu micheliny za pół darmo ale maja z 5 milimetrów góra coś lepszego by się przydało to mam jeszcze dunlopy 16' ale po 150 sztuka , te są jak nówki z2009 roku -nowe takie 380 sztuka
  15. cytat w wp "Rok 2013 to w F1 rewolucja silnikowa. Motory V8 o pojemności 2,4 litra z turbiną o maksymalnych obrotach dochodzących do 18 000 obr./min, zostaną zastąpione jednostkami 4-cylindrowymi o pojemności 1,6 litra z bezpośrednim wtryskiem paliwa z limitem 12000 obr./min. Obie konstrukcje mają mieć moc zbliżoną do 750 KM" nie wiem kt tam pracuje w wp ale to juz nawet nie jest śmieszne , to żenada co oni ludziom sprzedaja za informacje
  16. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jaki stan bo mam dwie na zbyciu micheliny za pół darmo ale maja z 5 milimetrów góra
  17. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    oświadczyny 1 czy impreza 2 1 2
  18. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Bylismy dzisaj z Tomaszu na imprezie rodzinnej , tomaszu to zawodnik do picia wiec chyba pierwszy impreze klubowa zrobi :gwizdanie:
  19. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ciekawe kiedy w koncu sie odbedzie spocik , mcm musisz jako navigator (miejsce na stronie u góry zobowiazuje) spotów cos wykombinować
  20. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    7 spox szybko sie przestawilem z xp a na nowym dysku 7200 zapitala jak tra lala
  21. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=139036810&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=74&minPowerAsArray=KW&maxPowerAsArray=86&maxPowerAsArray=KW&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2000-01-01&maxPrice=4001&ambitCountry=DE&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&tabNumber=2 cos takiego czeka na mnie w monachium , kurde mam ochote na audi a 4
  22. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a już myślałem... Ty a w radomiu to nie padało i czarne drogi :gwizdanie:
  23. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a co, kawalerskie urządzasz czy pempkowe :naughty: :polew:
  24. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    KARTA NVIDIA GEFORCE PROCEK AMD KARTA MUZYCZNA JAKAS ZEBY NIE OBCĄŻAC NIE POTRZEBNIE PROCKA RAMU NAJMNIEJ 3 GIGA I MATRYCA LED CO BY BATERIA POCHODZIŁA Z 4 H , JAKIES 2500 TYS POWINNO STARCZYC JAK CHCESZ SZEGOŁÓW CO DO MODELI TYCH RZECZY JAK WYZEJ TO DAJ ZNAC

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.