Treść opublikowana przez odzim
-
[B6 AWX] Czy warto chipować.
kolego nie masz przewagi ani w Nm ani w Ps kazdy zdrowy awx ma 145 a i wiecej kucy i 320-340 Nm w serii na hamowni i ma inna turbine troche od twojej i seryjny program jest mocno skoksowany na dole a witek pisze programy zeby oszczedzac dwumas i inne podzespoły wiec wszystko ok z twoim afn tu prosze wykres zdrowego avf blizniaczy silnik jak awx legitymujacy sie fabrycznym 131 Ps i 310Nm [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 23:33_________________________________________________porównaj sobie jego serie z twoim virusem a zobaczysz dlaczego twoje auto wydaje sie wolniejsze - onma 350 Nm przy 1900 obrotów w serii a tobie daleko to tego wyniku i to samo z mocą
-
F1, Rajdy i Motorsport
panowie po co te nerwy
-
SPOTY RADOMSKIE
dokładnie a wjazd od ulicy dworskiej , a na ceglanej jest za***isty warsztat u mojego ojca w garazu hehehehe
-
F1, Rajdy i Motorsport
kiedy zastapil Kubice w GP USA to był jego pierwszy start w F1...Zdobył 1 pkt i od razu przeszedł do historii F1 jako najmłodszy zawodnik, który zdobył punkty . tak tylko że Kubica potrafił więcej wycisnąć z BMW No tak Vettel bez żadnego doświadczenia zdobył P8. a Kubica w Turcji miał też P8. mógłbym polemizować, że Vettel tu by zajął P7 ale po co ... :gwizdanie: co ma piernik do wiatraka -nie dywagujemy nad tym co by było jak by... tylko piszemy o faktach z ostatnich wyscigów a tam kubicy nie ma jak na razie oczy wiscie
-
F1, Rajdy i Motorsport
tu kolego to chyba przesadziles -vetel w bmw jechal raz za kubice który pauzowal po wypadku w kanadzie i odrazu został najmlodszym punktujacym w f1 a potem nic juz w bmw nie zdobył bo nim nie jezdził w wyscigach ,ale za to przeszedl do tororosso i potrafił tym badziewiem wygrac wyscig czym sobie zasłużył na wejscie do red bulla tak to pokrótce .....[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 22:35_________________________________________________co by nie mówić jest odpowiednim człowiekiem w odpowiednim zespole w odpowiednim miejscu , niech chlopaki z tylu tez wygrywaja kwalifikacje i odjeżdzaja jak on .....
-
F1, Rajdy i Motorsport
vetel to odpowiedni zawodnik w odpowiednim zespole - tylko bić brawo bo narazie w tym sezonie to nikt mu nie podskoczy jak nie wygrywa to jest drugi , kazdy by sobie życzył takiego zawodnika , rok temu tez mogło już tak być ale jeszcze miał za gorąca głowę w tym sezonie widac olbrzymi postęp ,pozdro dla f1 maniaków
-
F1, Rajdy i Motorsport
albo pecha ze trafil na zle zamontowana bariere ochronną
-
SPOTY RADOMSKIE
idzie ktos dzis na piknik off road na koniówce na torze bedzie -wstep wolny
-
SPOTY RADOMSKIE
co za pajac ta lawete prowadził heheheheeh :polew:
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
v -max wczesniejszym audi a4 1z
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
noi to jest powtarzalny wynik, GPS pokaże 19X przy tej prędkości, na 2 autach sprawdziłem dalej juz bedzie cieżko bo obrotów braknie potwierdzam
-
[B5 AFN] Prośba o sprawdzenie logów przed wizytą w MR Motors
ładnie wyrównał ci moc i moment spoko tylko sie cieszyć i jeździć
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
ja nie modzonym zawsze 210 pokazywalo
-
F1, Rajdy i Motorsport
mcm dobrze ze ty sie odezwałes , bo dawno cie tu nie widziałem
-
[B6 AWX] Czy warto chipować.
dobrze ci pisze kolega wyzej nie przekraczaj progu obrotów na ktorych masz max moc i nie strzelaj ze sprzegła jak ruszasz tylko 1 i szybko dwa i wtedy wykorzystaj Nm tego twojego wozidła
-
[B6 AWX] Czy warto chipować.
zaprzeczasz sam sobie - nie mozna dawac gaz do dechy od 1500 na 3 pierwszych biegach bo jak dobrze wcisniesz juz na pierwszym w podłoge to przy zmianie na 2 juz nie bedziesz mial 1500 tylko z 2800 albo wiecej i to samo dalej kolego ,zmieniając bieg obroty nie spadaja ci do zera czy do 1500 chyba ze jezdzisz od 1500 do 2500 i zmieniasz bieg
-
[B6 AWX] Czy warto chipować.
jezdzi sie zawsze w miarę mozliwosci miedzy max Nm a max Ps (tak zmieniac biegi a potem utrzymywać juz dana predkość), wtedy silnik nam posłuży długie lata ,nie zmieniac biegów przy 1500 obrotow bo silnik z doladowaniem sobie poradzi ale dwumas juz na pewno nie -przy takich obciążeniach na niskich obrotach
-
SPOTY RADOMSKIE
mam kumpla co honde 125 ma zrobiona na papier 49 i mozna latac bez prawka - :> ,a powiem szczerze ze takim 125 skuterem mozna ładnie polatac nie jedno a4 by sie zdziwiło ze swiateł
-
SPOTY RADOMSKIE
To jakiś cichociemny musi być, bo na spocie nigdy takiego samochodu nie widziałem. ta bo ostatni spot to z 1/2 roku temu był :polew:
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://sport.onet.pl/f1/lotus-renault-gp-moze-zwolnic-heidfelda,1,4405923,wiadomosc.html tylko redaktorzy zapominaja ze ten słaby kierowca nick heidfeld jest w generalce przed jeszcze słabszym pietrovem :>
-
SPOTY RADOMSKIE
https://picasaweb.google.com/102459236197744884366/MajoVWka2011?authkey=Gv1sRgCMedtcvki7ns1gE#5611878432789427618 https://picasaweb.google.com/114103282509810441810/Majovwka2011?authkey=Gv1sRgCODojqSEgafDhwE&feat=directlink#5612068124887501234 zobaczcie co mozna zrobic w golfie https://picasaweb.google.com/114103282509810441810/Majovwka2011?authkey=Gv1sRgCODojqSEgafDhwE&feat=directlink#5612069298834056018 w audi tez mozna polecam myjnie w linku http://img.photobucket.com/albums/v602/Xsiao/DSC09151.jpg[br]Dopisany: 29 Maj 2011, 17:42_________________________________________________http://img.photobucket.com/albums/v602/Xsiao/DSC09152.jpg
-
SPOTY RADOMSKIE
a twoja sucz pusciła sie z jakim rasowym huskym
-
SPOTY RADOMSKIE
jak beda nie rosły to biore takiego
-
F1, Rajdy i Motorsport
nie wróci w tym sezonie to jest pewne , żeby w ogóle wrócił to będzie cud jaki mu życzę
-
[B5 AFN] Proszę o opis log-u
ale w co przeciez nie spada mu ładowanie z 1948 na 1200