Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odzim

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez odzim

  1. kolego nie masz przewagi ani w Nm ani w Ps kazdy zdrowy awx ma 145 a i wiecej kucy i 320-340 Nm w serii na hamowni i ma inna turbine troche od twojej i seryjny program jest mocno skoksowany na dole a witek pisze programy zeby oszczedzac dwumas i inne podzespoły wiec wszystko ok z twoim afn tu prosze wykres zdrowego avf blizniaczy silnik jak awx legitymujacy sie fabrycznym 131 Ps i 310Nm [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 23:33_________________________________________________porównaj sobie jego serie z twoim virusem a zobaczysz dlaczego twoje auto wydaje sie wolniejsze - onma 350 Nm przy 1900 obrotów w serii a tobie daleko to tego wyniku i to samo z mocą
  2. panowie po co te nerwy
  3. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    dokładnie a wjazd od ulicy dworskiej , a na ceglanej jest za***isty warsztat u mojego ojca w garazu hehehehe
  4. kiedy zastapil Kubice w GP USA to był jego pierwszy start w F1...Zdobył 1 pkt i od razu przeszedł do historii F1 jako najmłodszy zawodnik, który zdobył punkty . tak tylko że Kubica potrafił więcej wycisnąć z BMW No tak Vettel bez żadnego doświadczenia zdobył P8. a Kubica w Turcji miał też P8. mógłbym polemizować, że Vettel tu by zajął P7 ale po co ... :gwizdanie: co ma piernik do wiatraka -nie dywagujemy nad tym co by było jak by... tylko piszemy o faktach z ostatnich wyscigów a tam kubicy nie ma jak na razie oczy wiscie
  5. tu kolego to chyba przesadziles -vetel w bmw jechal raz za kubice który pauzowal po wypadku w kanadzie i odrazu został najmlodszym punktujacym w f1 a potem nic juz w bmw nie zdobył bo nim nie jezdził w wyscigach ,ale za to przeszedl do tororosso i potrafił tym badziewiem wygrac wyscig czym sobie zasłużył na wejscie do red bulla tak to pokrótce .....[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 22:35_________________________________________________co by nie mówić jest odpowiednim człowiekiem w odpowiednim zespole w odpowiednim miejscu , niech chlopaki z tylu tez wygrywaja kwalifikacje i odjeżdzaja jak on .....
  6. vetel to odpowiedni zawodnik w odpowiednim zespole - tylko bić brawo bo narazie w tym sezonie to nikt mu nie podskoczy jak nie wygrywa to jest drugi , kazdy by sobie życzył takiego zawodnika , rok temu tez mogło już tak być ale jeszcze miał za gorąca głowę w tym sezonie widac olbrzymi postęp ,pozdro dla f1 maniaków
  7. albo pecha ze trafil na zle zamontowana bariere ochronną
  8. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    idzie ktos dzis na piknik off road na koniówce na torze bedzie -wstep wolny
  9. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    co za pajac ta lawete prowadził heheheheeh :polew:
  10. v -max wczesniejszym audi a4 1z
  11. noi to jest powtarzalny wynik, GPS pokaże 19X przy tej prędkości, na 2 autach sprawdziłem dalej juz bedzie cieżko bo obrotów braknie potwierdzam
  12. ładnie wyrównał ci moc i moment spoko tylko sie cieszyć i jeździć
  13. ja nie modzonym zawsze 210 pokazywalo
  14. mcm dobrze ze ty sie odezwałes , bo dawno cie tu nie widziałem
  15. dobrze ci pisze kolega wyzej nie przekraczaj progu obrotów na ktorych masz max moc i nie strzelaj ze sprzegła jak ruszasz tylko 1 i szybko dwa i wtedy wykorzystaj Nm tego twojego wozidła
  16. zaprzeczasz sam sobie - nie mozna dawac gaz do dechy od 1500 na 3 pierwszych biegach bo jak dobrze wcisniesz juz na pierwszym w podłoge to przy zmianie na 2 juz nie bedziesz mial 1500 tylko z 2800 albo wiecej i to samo dalej kolego ,zmieniając bieg obroty nie spadaja ci do zera czy do 1500 chyba ze jezdzisz od 1500 do 2500 i zmieniasz bieg
  17. jezdzi sie zawsze w miarę mozliwosci miedzy max Nm a max Ps (tak zmieniac biegi a potem utrzymywać juz dana predkość), wtedy silnik nam posłuży długie lata ,nie zmieniac biegów przy 1500 obrotow bo silnik z doladowaniem sobie poradzi ale dwumas juz na pewno nie -przy takich obciążeniach na niskich obrotach
  18. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mam kumpla co honde 125 ma zrobiona na papier 49 i mozna latac bez prawka - :> ,a powiem szczerze ze takim 125 skuterem mozna ładnie polatac nie jedno a4 by sie zdziwiło ze swiateł
  19. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    To jakiś cichociemny musi być, bo na spocie nigdy takiego samochodu nie widziałem. ta bo ostatni spot to z 1/2 roku temu był :polew:
  20. http://sport.onet.pl/f1/lotus-renault-gp-moze-zwolnic-heidfelda,1,4405923,wiadomosc.html tylko redaktorzy zapominaja ze ten słaby kierowca nick heidfeld jest w generalce przed jeszcze słabszym pietrovem :>
  21. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    https://picasaweb.google.com/102459236197744884366/MajoVWka2011?authkey=Gv1sRgCMedtcvki7ns1gE#5611878432789427618 https://picasaweb.google.com/114103282509810441810/Majovwka2011?authkey=Gv1sRgCODojqSEgafDhwE&feat=directlink#5612068124887501234 zobaczcie co mozna zrobic w golfie https://picasaweb.google.com/114103282509810441810/Majovwka2011?authkey=Gv1sRgCODojqSEgafDhwE&feat=directlink#5612069298834056018 w audi tez mozna polecam myjnie w linku http://img.photobucket.com/albums/v602/Xsiao/DSC09151.jpg[br]Dopisany: 29 Maj 2011, 17:42_________________________________________________http://img.photobucket.com/albums/v602/Xsiao/DSC09152.jpg
  22. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a twoja sucz pusciła sie z jakim rasowym huskym
  23. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jak beda nie rosły to biore takiego
  24. nie wróci w tym sezonie to jest pewne , żeby w ogóle wrócił to będzie cud jaki mu życzę
  25. ale w co przeciez nie spada mu ładowanie z 1948 na 1200

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.