Treść opublikowana przez odzim
-
F1, Rajdy i Motorsport
1 Sebastian Vettel Red Bull 2 Jenson Button McLaren 3 Fernando Alonso Ferrari 4 Mark Webber Red Bull 5 Michael Schumacher Mercedes GP mozna powiedziec ze ustawili sie tak jak jest w tym sezonie od najlepszego (no moze ham powinien byc 5 )
-
SPOTY RADOMSKIE
były czasy ze na spoty podjezdzalo 12 aut audi a4 b5,b6 teraz bedzie spot 4 listopad audi moze bedzie malo ale klubowiczów moze byc sporo ,
-
[INNE] Proszę o analizę logów 1,9 TDI 130 KM ASZ
w asv idzie zielony cztery piny , ale tak na powaznie to oddaj moze auto do mechanika
-
[INNE] Proszę o analizę logów 1,9 TDI 130 KM ASZ
a był? bo jak tak to niestety chyba zegary zostaja, jak masz turbo ok ,to musisz nad sterowaniem popracowac , sprawdzic gruszke ,zaworki , pompe vacum jakie podcisnienie daje ect, jak sam widzisz cena auta nie wzieła sie z kosomsu tylko z tego ze jeszcze duzo pracy cie czeka zeby to auto jezdzilo [br]Dopisany: 26 Październik 2011, 22:25_________________________________________________rozpołowiłes ta turbine i ja czysciłes, podłacz na krótko wezyk od pompy vacum bezposrednio pod turbine i daj loga 011 dynamicznego ,a potem podłacz jak były wezyki i podmien zaworki n18 z n75 i tez zrób loga dynamicznego 011 i wstaw tutaj
-
[INNE] Proszę o analizę logów 1,9 TDI 130 KM ASZ
masz zrąbany czujnik ten co idzie na zegary , ten od ecu jest ok ,ale ze to jest ten sam czujnik czteropinowy to trzeba go wymienic org 60pln w intercarsie
-
SPOTY RADOMSKIE
:evil:wuju ale z was koneserzy , ostatnio Clarkson z Top Gear sie rozbijał takim staruszkami ,mieli kupic najfniejsze mocne stare cabrio i wszyscy trzej kupili 325 na wąskiej lampie
-
F1, Rajdy i Motorsport
zginął od trafienia w niego przez znakomitych kierowcow Colina Edwardsa i Valentino Rossiego ,Colin ten wypadek tez mógł przyplacic zdrowiem lub zyciem ,Valentino mimo uderzenia opanował motor i sie nie wywrócił
-
SPOTY RADOMSKIE
wuju nie koniecznie , zależy czego i na jakiej uczelni
-
SPOTY RADOMSKIE
co masz na mysli ,bo mamy kolege klubowicza co zna sie na elektronice smochodowej no chodzi o montaż i kodowanie ale czego zestawu tel czy co i jakiej firmy
-
F1, Rajdy i Motorsport
:notworthy:
-
SPOTY RADOMSKIE
co masz na mysli ,bo mamy kolege klubowicza co zna sie na elektronice smochodowej
-
[INNE] Proszę o analizę logów 1,9 TDI 130 KM ASZ
bardzo możliwe ze tak jest- jakies zabezpieczenie - ale nie wiem czy tak jest w kazdym audi a3 po rozpieciu czujnika , jak zrobisz logi to zobaczy sie czy czujnik bedzie do wymiany
-
[INNE] Proszę o analizę logów 1,9 TDI 130 KM ASZ
zloguj 01-Engine: 007; 17-Instruments: 003. wstaw tu te logi
-
[INNE] Proszę o analizę logów 1,9 TDI 130 KM ASZ
kolego jak go doprowadzisz do ładu i składu wtedy zobaczysz czy cena była atrakcyjna , bo jak na razie kupiles 130 asz w którym wymieniony zostal silnik wraz z osprzetem na asv , który i tak nie jezdzi jak powinien , turbo źle ladowało ale ciezko powiedziec czego to bylo pzyczyna , luzy na wirniku zawsze sa jak nie ma obtarc na zimnej stronie to znaczy ze jeszcze bardzo duzo tego luzu nie było
-
[B5 AFN] Prośba o sprawdzenie logów- turbina po czyszczeniu
ale po co kogos chcesz uszcześliwiać na wyrost , caly silnik to mozesz sprawdzic ale organoleptycznie jak go rozkrecisz a teraz to mozesz poprzez logi sprawdzic jego parametry pracy
-
[B5 AFN] Prośba o sprawdzenie logów- turbina po czyszczeniu
a po co ma robic reszte logów przeciez chciał sie dowiedziec jak z turbina i uzyskal odpowiedz ze jest ok , lmm ok i tyle w temacie
-
[INNE] Proszę o analizę logów 1,9 TDI 130 KM ASZ
zrób fotke turbiny zobaczymy czy wstawili ci silnik z osprzetem od asv, przeciez to dwie rózne jednostki asv jest na vp i ty taka wlasnie posiadasz, a asz to pd ,nie wiem jak mogles nie zauwazyc czy kupujesz auto na pompie czy na pompowtryskach
-
SPOTY RADOMSKIE
wuju to rozdali tam wszystkim uczestnikom jakas nagrode w jakiejs kategorii bo widze i twoje reglo dostało cos
-
F1, Rajdy i Motorsport
jak by wszyscy mieli bolid red bulla to uwierz mi Vettel nie był by nawet na podium to dlaczego weber nie wygrywa w tym sezonie jak to dla ciebie bolid wygrywa , zreszta kwalifikacje pokazały ze najszybsze były mclareny a wyscigu nie wygrały , nie rozumie niechęci do Vettela wkoncu to dwukrotny juz mistrz świata
-
F1, Rajdy i Motorsport
Vettel pokazal reszcie stawki gdzie ich miejsce ,i pokazał jak sie wyprzedza zaraz po starcie na 3 i 4 zakręcie :oklaski:
-
SPOTY RADOMSKIE
i chyba go nie włoży dopóki rzeczoznawca nie wyceni dla celnego [br]Dopisany: 15 Październik 2011, 20:10_________________________________________________no Błazej wykąpany ,zaraz biore sie za żywca
-
F1, Rajdy i Motorsport
raczej nie wygrał bo jest drugi ,ciekawe czy o kim innym tez tak bys napisał :gwizdanie: np o Kubicy jak by był drugi w kwalifikacjach ,a to miejsce lotus reno bez naszego roberta "Witalij Pietrow jest bardzo zadowolony ze swojej postawy w kwalifikacjach do wyścigu o GP Korei Południowej. Ósme pole startowe, to zdaniem Rosjanina powód do dumy"
-
SPOTY RADOMSKIE
W coupe?? Jaki kolor? w budzie e36 chyba 98rok ostatni wypust
-
SPOTY RADOMSKIE
już włożył ? jak nie sprowadzę do garażu w tym czasie to może w końcu przyjadę na swój pierwszy spot no to trzeba tego 4 listopada robic tego spota BUM
-
SPOTY RADOMSKIE
żonce corolle verso a sobie cos co ma bude coupe i 193 Ps pod maska jeżdzi na PB i pochodzi z Bawarii