Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
No i Fregata http://images40.fotosik.pl/1540/b602e844bd5ed096gen.jpg Dusia kelnerka z Fregaty ,fajna sztuka ,pamietam jak robileś to zdjecie heheheh
-
SPOTY RADOMSKIE
[/color][/color] ale nic poważnego sie nie stało ? nie -po prostu pojechalem na grilla tam gdzie P chciała
-
SPOTY RADOMSKIE
właśnie wróciłem ,szkoda spota .ale rodzina najważniejsza ehhhh...
-
SPOTY RADOMSKIE
nie dodal w ogloszeniu ze na pewno wzmocnienie czolowe , wzmocnienie zderzaka , pewnie mocowanie lewej lampy -czyli lampa , prawe poszycie do ciagniecia -to tak pokrotce ze zdjec ,ale jeszcze do sprawdzenia podłużnica , rozne rolki i napinacze i takie tam inne pierdoły co w tej wersji moga okazać sie nie dodostania uzywane
-
SPOTY RADOMSKIE
jutro moge tam podskoczyc i ja sprawdzic czy nadaje sie do roboty, chociaz troche za tanio jak by to bylo tylko to co napisal
-
SPOTY RADOMSKIE
gdzie to trzeba obejrzeć ,komis czy prywatny
-
SPOTY RADOMSKIE
spotkanie pod była fregata a potem zobaczymy
-
SPOTY RADOMSKIE
tomek , te browary widze ze nie dały Ci spać dzisiaj heheheh, ja tez na piatek sie piszę
-
SPOTY RADOMSKIE
słyszałem kawał o audi :4 zera w grillu, piąte za kierownicą heheheheh
-
F1, Rajdy i Motorsport
i co dzisiaj Ci głupio heheheh
-
SPOTY RADOMSKIE
normalnie placil za tyle ile goscie i on sam mogli wypic heheheh ---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ---------- Co prawda wódki weselnej nie mam, bo była wyliczona co do butelki jak tyś to zrobił ? barowa to nie to samo normalnie placil za tyle ile goscie i on sam mogli wypic heheheh---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ----------
-
SPOTY RADOMSKIE
to ja wykorzystaj
-
SPOTY RADOMSKIE
a myślałem że tylko mi tak odbiło ale ty tez juz po slubie czy przed
-
F1, Rajdy i Motorsport
soloż zbiedniał chyba
-
F1, Rajdy i Motorsport
mercedes dzisiaj dal czadu
-
SPOTY RADOMSKIE
cieplo sie robi to trzeba cos zorganizowac w piatek , mcm kabelek zadzialal passek zrobiony i polo tez , uzylem wersji 2.0 bo nie wiem czy mozna wyzszej zeby nie upalic kabelka ,pozdro
-
SPOTY RADOMSKIE
na warszawskiej klijent ,robi magnezami ,widzilem jak zrobiła4 b7 po gradzie nic nie bylo widac a zlikwidowal z 15 wgniotek
-
SPOTY RADOMSKIE
jadąc w strone warszawy, na jednym z pierwszych komisów po prawej, okolice nru 140-160, tam jest klejenie plastików, tylkosłabo widoczny szyld, dobrze i niedrogo, tylko cenę dogaduj przed usługą, pozdr u kinasa zrobiles ale nie wiedzialem ze plastiki tez robi bo zawsze to tłumikarz byl---------- Post added at 09:06 ---------- Previous post was at 09:05 ---------- nie moge sie tu na razie odnaleźć
-
SPOTY RADOMSKIE
chyba Kalińskiej,jeżeli chodzi Ci o hurtownię "Centrum" Centrum. Hurtownia alkoholi i napojów Kalińska 4, Radom 48 363 42 42 Jeździłem tam kiedyś jako driver bralem tam na wesele spoko ceny i nie ma podróbek [br]Dopisany: 22 Luty 2012, 19:48_________________________________________________ tez go polecam malowalem tam pare autek swoich i nie tylko
-
SPOTY RADOMSKIE
a najlepsze jest to ze jak pózniej patrzysz na to zdjecie to nie da sie go juz nie zobaczyc heheeh
-
SPOTY RADOMSKIE
Uploaded with ImageShack.us
-
SPOTY RADOMSKIE
ale o co cho ? chyba o cene chodzi za model b5
-
SPOTY RADOMSKIE
a kiedy to sternik sie pojawi
-
SPOTY RADOMSKIE
a co drużyne piłkarska szykować bedziesz czy może hokejową
-
SPOTY RADOMSKIE
ten co nie ma się odezwał