Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odzim

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez odzim

  1. nie musisz wykrecac pompki bedzie widac numer
  2. nie koniecznie wystarczy dobrać odpowiedni wsad z awx czyli jak mamy manual to zeby we wsadzie taki byl jak mamy automat to zeby taki był albo jak 4X4 to tez zeby taki był a najlepiej znalesć taki co posiada wszystkie i wtedy po wgraniu zastosowac kodowanie odpowiednnie do swojego auta ,pozdro---------- Post dopisany at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany at 10:10 ---------- co do silnika ,to sama głowica nie jest az tak wazna ,pompki są wazne jakie tam masz ,trzeba niestety zdjąc pokrywe i sprawdzic numery innaczej tego nie sprawdzisz ,vag bedzie pokazywal to co ma ecu a ecu masz od ajm
  3. awx ma katalogowo 130 ale jak bys go wprowadził na hamownie to kazdy jeden ma 140 ot tyle w temacie -ja sie sam juz pogubiłem czy masz cały słupek czy tylko dół ,bo jak tylko dól zmieniales a głowice z pompowtryskami masz swoja od ajm to daj sobie spokój z tymi przemianami bo nic na nich nie zyskasz -pozdro
  4. bo miałeś wirusa anie org wsad z awx ,czytaj co ja pisze ze zrozumieniem ty w wirusie miales doładowanie turbiny na poziomie 2190-2240 maksymalnie a awx jest 2346 orginalnie (nie patrz na moce wirusa i awx bo to nie ma znaczenia który ile ma) ,jak bys wgrał sobie mape z awx do swojego ajm to twoja orginalna turbina czyli vnt15 by odleciała -rozumiesz teraz i nie pisz ze oczadziałem bo widze ze zapłaciłes 1tys bo nie masz pojecia o tym, a teraz sie wymądrzasz jak wydac 1tys , jak chłopak moze miec 140 ps bez wydania 1tys ,bo ma motor i pompki od awx ,ty miales ajm dlatego musiales robic wirusa a on jak bedzie chcial zrobic wirusa to moze osiagnac 170ps spokojnie ze swojego awx -oczywiscie musi wymienic turbine na gt1749 va i tyle w temacie ode mnie ps.co do wgrywania galletto -to bez jaj- na lawecie-nawet jak by sie miało przytrafic to co napisales to zawsze zostaje wyjecie sterownika (mozna powiedziec ze jest w a4 na wierzchu )i zaniesienie do ogarnietego czlowieka co ma programator i wgrac wsad -mozna od razu tak zrobić ale po co jak satysfakcja ze zrobil samemu wieksza
  5. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    google maps bardzo dobry tapicer ,jest w głębi podwórka faktycznie 170 juz leca za aleksandrowicza ,
  6. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    na warszawskiej u tapicera 120.. iles- stacja z gazem tam tez jest , zaraz za skrętem z warszawskiej w aleksandrowicza (droga do szpitala) po prawej stronie jadąc w kierunku warszawy
  7. zmieniaj turbo na AWX, jedź do ogarniętego tunera albo zapisz się na grupowe czipowanie i przy sprawnym motorku masz 160KM/350Nm.. turbina od AJM wytrzyma sterowanie z AWX miałem 140KM przy turbinie AJM: a co ma jedno do drugiego ,140 ps mozna miec a turbina nie bedzie pompowac tyle co w awx czyli 2346 - atmosferyczne ,twoja turbina w ajm przy takim doładowaniu nie wytrzymała by 10 tys a moze krócej ona przy tej mocy moze ladowala 2240 - 2260 i to tyle a reszte mocy to paliwem było zrobione jak moze wiesz moc nie bierze sie ze sprezonego powietrza tylko z paliwa i powietrza ,a kolega nich kupi sobie galletto siagnie z tej stony co podalem orginalny wsadzik moze kilka róznych bo awx szły z roznymi numerami sterowników bosch ,a jak nie umie to moge za free podesłac mu kilka org wsadow do awx i wgra sobie w swój sterownik i bedzie miał jak sie patrzy 140 ps za male pieniazki -musi oczywiscie wczesniej zmienic turbine swoja sprzedac a zalożyc gt1749 va z awx i dokupic trzeba jeszcze przejscówke na waż bo w awx-ie jest inny ale to tez ma ktos z forum lub na allegro mozna nabyć ,pozdro ps z galletto (z tym chinski klonem moze i dostaniesz wsady ale ja bym ich nigdy w zyciu nie wgrał do sterownika auta (ecu) )
  8. tak wsad jest za free tylko muisz miec np galleto lub mpps i wgrasz sobie sam , turbine trzeba wymienic bo twoja vnt15 nie wytrzymała by takiego seryjnego doładowana jakie jest w awx na dłuższą mete
  9. kolego ,masz motor awx ,wiec mozesz latwo zrobic sobie duzo wiecej konikow ,wymiana turbiny na gt 1749 i wgranie wsadu z awx do twojego kompa -wsady orginalne sa za darmo w necie np tu www.chiptuners.org — Chiptuning forum, chiptuning news, information about chiptuning, ECU tuning and howto guides.
  10. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    da rade ,daj email to wysle ci vaga w pelnej wersji i bedziesz mogł wszystko zrobic ze swoja b5 łacznie z róznymi kodowaniami jezeli twoja oczywiscie wiedza bedzie wystarczajaca ,ale kabel da rade do b5
  11. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    KABEL DIAGNOSTYCZNY VAG COM USB OBD VW AUDI SEAT (2472014431) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tobie starczy taki ,to naprawde nie duzo a mozliwosci w twoim aucie z tym kabelkiem serwisowe
  12. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    w skaryszewie jest duzo rzeczy i będzie jeszcze więcej bo w końcu bożenna pacholczak pierwsza dama sejmiku mazowieckiego z tamtąd pochodzi buahahahah
  13. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    pilica w białobrzegach ,czysciuko schludnie BAR i takie tam kibelki przebieralnie prysznice , wytyczona zatoczka dla dzieciaków ,ratownicy ,parking, za***isty dojazd z radomia 32 km po dobrej drodze ,byłem w sobote i niedziele ,polecam oczywiscie za free
  14. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    zobaczcie jak piesi chodza sobie swobodnie po jezdni i kazdy ich przepszcza ,kiedy u nas bedzie taka kultura
  15. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    maja szczęście słabiaki z Rosji tylko los ich nie potrzebnie ułaskawił przed przegrana jak obstawiałem
  16. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja obstawiam wygrana Polakow we wtorek , niech rozjada tą buntuczną Rosje heheheh
  17. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    własnie wrócilem ze spota ,spoko bylo znowu wasze geby zobaczyć , pozdro for all
  18. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    rozmawiałem z Michalem to moze jutro da rade wpasc na jaki browarek i poklepać glupoty , Ja się pojawie
  19. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    co za motor avb-101 czy awx ,avf -131 naklejka jest od opon
  20. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    lecz sie tym czym sie zatrułes
  21. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    7 rano 22stopnie to chyba nie picówa heh
  22. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a tomaszu jeszcze nie spi
  23. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ale tych modeli moze tam nie zlomuja -o sory bmw na pewno nie ale cytryne to kto wie
  24. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    wujo jednak nie posłuchał starszych doświadczonych kolegów i zrobił ten Błąd ,no cóż niech mu ziemia lekka będzie , a na poważnie to Gratulacje Wuju
  25. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    olej w selgrosie jest ok teraz chyba od 8.05 bedzie promocja tylko nie mamietam czy mobil czy castrol bo tam na zmiane sa albo jeden albo drugi , ja nie mam problemu do mojej astery org GM 5 litrów kosztuje 70- pln heh

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.