Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odzim

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez odzim

  1. jak chcesz byc pewny ze za 900 pln to zapisz sie na forum golfa dla wszystkich marek robi mr motors bez modyfikacji za 900 jak zapiszesz sie na grupowy , i tyle w temacie
  2. stawiał bym ze kierownik pomieszał i źle pologowal gazu nie ponaciskał i takie tam :gwizdanie:
  3. powinna sama - a jak słychac ze na sucho kreci czy raczej szarpie dymi
  4. zrób od nowa log 003 008 011 dynamicznie od 1500 do 4500 kazdy z osobna i razem 008 z 011 i bez zadnych zmian wrzuc to na ten ostani link vaglog, pozdro
  5. moze pompa tandemowa nie podaje paliwa bo sie zapowietrzyła , a tak przy okazji ile silnik mial nalatane ze wymieniales szklanki i wałek
  6. Sory ale twoje przypadki sa do zdiagnozowania i zrobienia w 5 minut mądrzejsze głowy od ciebie rozkminiały te moje przypadki i nie trwalo to piec minut i teraz po rozwiazaniu sprawy wydaja sie latwe ale ze zamiana wezyka w zyciu bys nie wpadł kolego (nic ci nie ujmując) albo ze po uszczelnieniu vacu pompa po prostu juz nie była wstanie tak pracowac jak nowa , kazdy przypadek jest latwy jak sie juz go rozwiaze ale niestety nie kazdy objaw nie daje 100% diagnozy i tyle dlatego kolega dobrze robi ze sprawdza po kolei .........
  7. ja z autopsji miałem dwa przypadki w silniku afn po wymianie turbiny na taka z awx , po jakimś czasie musiałem wyczyscic turbo i stracil dół długo probowałem dlaczego tak sie dzieje az sobie przypomnialem ze wymieniłem zaworek n75 z wezykiem idacym do vac od ojca audi a4 tez afn przy okazji czyszczenia , po zmianie jego auto sie zamulilo od dolu moje odzyło (winny był zaworek i wezyk ktory mial za duza srednice chyba cos koło 4,2 a powinno byc 3,2 , a drugi przypadek miałem w golfie alh jezdzil spoko az pewnego razu stracil dół ale i przy okazji pedał hamulca stawal sie coraz twardszy - nie pomagały zmiany softu korekty n75 - pomogła wymiana pompy vacum na sprawna po prostu stara puszczała przy krućcu bokami podcisnienie , nawet po uszczelnieniu starej nie bylo dołu ,wymiana uzdrowila golfa ze zbieral sie od 1500 az miło , to tyle by bylo z wlasnego doswiadczenia ,pozdro
  8. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jany ale film
  9. troche sporo zobacz sobie porade jak to sie robi w naszym warsztacie , pozdro
  10. Nikt tu nie płacze, tylko szuka porady. Jakbym chciał jeździć "kosiarką", to też bym kupował części używane, nie wiadomo po jakim przebiegu. A jeśli ja wydaje kase, to tylko moja prywatna sprawa, a nie Twoja. Jeśli nie masz nic mądrego do wniesienia to nie zaśmiecaj forum i nie pisz zbędnych OT Poza tym pisałem wcześniej na forum, ale żaden z magów nie wiedział co jest i dalej nie wie. człowieku, ja ci napisalem co trzeba było zrobic zeby ci auto jezdziło tanim kosztem a jak chcesz to wydaj sobie i 10 tys i auto i tak ci jezdzic nie bedzie (zmien mechanika), tu nie ma magów tylko ludzie co moga logi odczytac i cos z nich wywnioskować lub z informacji podanych przez uzytkownika a z twoich informacji to wlasnie musisz jakiejś wrózki poszukac zeby ci auto zreperowała
  11. turbo juz spoko wstaje od 1700 pompuje jak nalezy jest ok , reszta juz napisana[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 21:43_________________________________________________zaworki zostaw jak sa jest teraz ok , tylko ten przepływomierz nie mierzy jak nalezy chyba wymiana
  12. faktycznie staniało to teraz na maxa
  13. kolego kto reperuje auto które ma 15lat na nowych czesciach , sprezarke mogłes kupic za 400 pln ma nasz kolega klubowy , dalej wtryski za 400 to komplet od asv trzeba bylo kupic a swoje sprzedac za 200 pln na forum golfa jest kolega co skupuje stare wtryski itd ,ale jak wolisz wykladac kase dla mechanika to nie płacz teraz , trzeba bylo zaciągnąc porady zanim wydałeś kase masz kom pa to kup sobie kabelek 100pln troche nauki i pomocy od kolegów i bedziesz sam wiedzial co boli twoje auto , pozdro
  14. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    fajne foty -ale wuju przyznaj sie ze to byl pokaz dresów a ty poleciałes na parking i zrobiłes foty autom ludzi którzy przyjechali na ten pokaz
  15. technicznie ok a na przyszlosc wrzucaj tu http://vaglog.rtnet.pl/ nie bedziesz musial nic robic z formatowaniem tylko wrzucasz surowe logi i masz pieknie przedstawione
  16. dawki jeszcze nie sa ciete , ale przepływka mogla by lepiej mierzyc jak masz stary filtr powietrza to wymien i mozesz przeczyscic przeplywke i wtedy zloguj 003 +011 dynamicznie i tu wstaw - ogólnie tragedi jeszcze nie ma
  17. zle zrozumiałes ale kolega juz napisal wyzej o co chodzi
  18. Nalezy wydluzyc o jeden obrot sztange i zlogowac 011 dynamicznie
  19. moze ustawił jak auto biega , sam uszczelnialem pompe ale po jakiego kija on ją wyjmował przeciez tam sie wymienia dwie uszczelki pod głowiczką i pod deklem nastawnika i pompy sie nie wyjmuje tylko robi na aucie a potem vag i nastawienie i po zabawie operacja z 2 h ,pozdro
  20. turbina przeładowauje po całosci jezeli była czyszczona to masz padniety n75 albo zardzewiala gruszke , pozdro
  21. zle zrobiony statyczny 003 trzeba przegazowac auto zanim zaczniesz logowac , a lmm mało mierzy i zaraz bedzie ciął dawki rozwaz kupno drugiego
  22. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ta upala chyba ze ognisko pod nią roznieci
  23. tzn rozwiń się jak możesz
  24. tak moze byc wiele przyczyn , zle wykonane czyszczenie , wżery na łopatkach lub powierzchni po której sie poruszją , lejacy uklad wtryskowy - wecej sadzy w ukladzie wydechowym , jazda kierownika , zacinająca sie gruszka lub ciezko chodzaca , slabe dzialanie zaworka n75 , tyle masz do przeanalizowania ktorys z tych problemów dotyczy twojego auta , pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.