Treść opublikowana przez odzim
-
[B6 AWX] Czy warto chipować.
jak chcesz byc pewny ze za 900 pln to zapisz sie na forum golfa dla wszystkich marek robi mr motors bez modyfikacji za 900 jak zapiszesz sie na grupowy , i tyle w temacie
-
[B5 AFN] Proszę o opis log-u
stawiał bym ze kierownik pomieszał i źle pologowal gazu nie ponaciskał i takie tam :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Audi A6 1.9 Avf nie odpala po wymianie walka szklanek i panewek
powinna sama - a jak słychac ze na sucho kreci czy raczej szarpie dymi
-
[B5 AFN] Proszę o opis log-u
zrób od nowa log 003 008 011 dynamicznie od 1500 do 4500 kazdy z osobna i razem 008 z 011 i bez zadnych zmian wrzuc to na ten ostani link vaglog, pozdro
-
[B6 AVF] Audi A6 1.9 Avf nie odpala po wymianie walka szklanek i panewek
moze pompa tandemowa nie podaje paliwa bo sie zapowietrzyła , a tak przy okazji ile silnik mial nalatane ze wymieniales szklanki i wałek
-
[INNE] AVF nie ciagnie do 2200
Sory ale twoje przypadki sa do zdiagnozowania i zrobienia w 5 minut mądrzejsze głowy od ciebie rozkminiały te moje przypadki i nie trwalo to piec minut i teraz po rozwiazaniu sprawy wydaja sie latwe ale ze zamiana wezyka w zyciu bys nie wpadł kolego (nic ci nie ujmując) albo ze po uszczelnieniu vacu pompa po prostu juz nie była wstanie tak pracowac jak nowa , kazdy przypadek jest latwy jak sie juz go rozwiaze ale niestety nie kazdy objaw nie daje 100% diagnozy i tyle dlatego kolega dobrze robi ze sprawdza po kolei .........
-
[INNE] AVF nie ciagnie do 2200
ja z autopsji miałem dwa przypadki w silniku afn po wymianie turbiny na taka z awx , po jakimś czasie musiałem wyczyscic turbo i stracil dół długo probowałem dlaczego tak sie dzieje az sobie przypomnialem ze wymieniłem zaworek n75 z wezykiem idacym do vac od ojca audi a4 tez afn przy okazji czyszczenia , po zmianie jego auto sie zamulilo od dolu moje odzyło (winny był zaworek i wezyk ktory mial za duza srednice chyba cos koło 4,2 a powinno byc 3,2 , a drugi przypadek miałem w golfie alh jezdzil spoko az pewnego razu stracil dół ale i przy okazji pedał hamulca stawal sie coraz twardszy - nie pomagały zmiany softu korekty n75 - pomogła wymiana pompy vacum na sprawna po prostu stara puszczała przy krućcu bokami podcisnienie , nawet po uszczelnieniu starej nie bylo dołu ,wymiana uzdrowila golfa ze zbieral sie od 1500 az miło , to tyle by bylo z wlasnego doswiadczenia ,pozdro
- SPOTY RADOMSKIE
-
[B5 AFN] Prośba o sprawdzenie logów przed wizytą w MR Motors
troche sporo zobacz sobie porade jak to sie robi w naszym warsztacie , pozdro
-
[B5 AFN] Pytanie do fachowców, po wymianie wtrysków 3 dni ok, później to samo
Nikt tu nie płacze, tylko szuka porady. Jakbym chciał jeździć "kosiarką", to też bym kupował części używane, nie wiadomo po jakim przebiegu. A jeśli ja wydaje kase, to tylko moja prywatna sprawa, a nie Twoja. Jeśli nie masz nic mądrego do wniesienia to nie zaśmiecaj forum i nie pisz zbędnych OT Poza tym pisałem wcześniej na forum, ale żaden z magów nie wiedział co jest i dalej nie wie. człowieku, ja ci napisalem co trzeba było zrobic zeby ci auto jezdziło tanim kosztem a jak chcesz to wydaj sobie i 10 tys i auto i tak ci jezdzic nie bedzie (zmien mechanika), tu nie ma magów tylko ludzie co moga logi odczytac i cos z nich wywnioskować lub z informacji podanych przez uzytkownika a z twoich informacji to wlasnie musisz jakiejś wrózki poszukac zeby ci auto zreperowała
-
[B5 AFN] Prośba o sprawdzenie logów przed wizytą w MR Motors
turbo juz spoko wstaje od 1700 pompuje jak nalezy jest ok , reszta juz napisana[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 21:43_________________________________________________zaworki zostaw jak sa jest teraz ok , tylko ten przepływomierz nie mierzy jak nalezy chyba wymiana
-
[B5 AFN] Pytanie do fachowców, po wymianie wtrysków 3 dni ok, później to samo
faktycznie staniało to teraz na maxa
-
[B5 AFN] Pytanie do fachowców, po wymianie wtrysków 3 dni ok, później to samo
kolego kto reperuje auto które ma 15lat na nowych czesciach , sprezarke mogłes kupic za 400 pln ma nasz kolega klubowy , dalej wtryski za 400 to komplet od asv trzeba bylo kupic a swoje sprzedac za 200 pln na forum golfa jest kolega co skupuje stare wtryski itd ,ale jak wolisz wykladac kase dla mechanika to nie płacz teraz , trzeba bylo zaciągnąc porady zanim wydałeś kase masz kom pa to kup sobie kabelek 100pln troche nauki i pomocy od kolegów i bedziesz sam wiedzial co boli twoje auto , pozdro
-
SPOTY RADOMSKIE
fajne foty -ale wuju przyznaj sie ze to byl pokaz dresów a ty poleciałes na parking i zrobiłes foty autom ludzi którzy przyjechali na ten pokaz
-
[B5 AVG] Prośba o odczytanie logów
technicznie ok a na przyszlosc wrzucaj tu http://vaglog.rtnet.pl/ nie bedziesz musial nic robic z formatowaniem tylko wrzucasz surowe logi i masz pieknie przedstawione
-
[INNE] Leon 1.9TDi ASV - Logi
dawki jeszcze nie sa ciete , ale przepływka mogla by lepiej mierzyc jak masz stary filtr powietrza to wymien i mozesz przeczyscic przeplywke i wtedy zloguj 003 +011 dynamicznie i tu wstaw - ogólnie tragedi jeszcze nie ma
-
[B5 AVG] Proszę o analize logów.
zle zrozumiałes ale kolega juz napisal wyzej o co chodzi
-
[B6 AWX] Analiza Logów
Nalezy wydluzyc o jeden obrot sztange i zlogowac 011 dynamicznie
-
[B5 AFN] Pompa wtryskowa cieknie po kompletnym uszczelnieniu. Pomocy!
moze ustawił jak auto biega , sam uszczelnialem pompe ale po jakiego kija on ją wyjmował przeciez tam sie wymienia dwie uszczelki pod głowiczką i pod deklem nastawnika i pompy sie nie wyjmuje tylko robi na aucie a potem vag i nastawienie i po zabawie operacja z 2 h ,pozdro
-
[B5 AFN] Prośba o sprawdzenie logów przed wizytą w MR Motors
bo na postoju robione to dziwne
-
[B5 AVG] Prośba o odczytanie logów
turbina przeładowauje po całosci jezeli była czyszczona to masz padniety n75 albo zardzewiala gruszke , pozdro
-
[B5 AVG] Proszę o analize logów.
zle zrobiony statyczny 003 trzeba przegazowac auto zanim zaczniesz logowac , a lmm mało mierzy i zaraz bedzie ciął dawki rozwaz kupno drugiego
-
SPOTY RADOMSKIE
ta upala chyba ze ognisko pod nią roznieci
-
[INNE] Leon 1.9TDi ASV - Logi
tzn rozwiń się jak możesz
-
TDI czyszczenie kierownic VTG
tak moze byc wiele przyczyn , zle wykonane czyszczenie , wżery na łopatkach lub powierzchni po której sie poruszją , lejacy uklad wtryskowy - wecej sadzy w ukladzie wydechowym , jazda kierownika , zacinająca sie gruszka lub ciezko chodzaca , slabe dzialanie zaworka n75 , tyle masz do przeanalizowania ktorys z tych problemów dotyczy twojego auta , pozdro