Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odzim

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez odzim

  1. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mcm mam opla idziemy na inne forum :gwizdanie:
  2. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ale ja chłopaki o rybach a wy o grzybach -chodziło o to ze on wszystkie dziurki zna w kozienicach -a ciekawe co na to jego dziewczyna
  3. bo jest słabiak miał duzo swieższe jak popelnił błąd niz hamilton gdy go wyprzedzali
  4. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    U Ciebie równiej? u siebie mam już każdą dziurke obcykaną nie wątpie , ale co na to twoja dziewczyna
  5. Hamilton tez jeszcze nie naciskany popelnił blad i go webber wyprzedził.. weber go wyprzedził jak i heidfeld bo ham nie mial opon
  6. pietrov to nadety kierowca który mysli ze nie wiadomo co umie a jak by nie kasa juz by nie jezdził w reno , a teraz pokazał ze nie umie utrzymac punktów dla teamu nie atakowany popelnia bład jak dzieciak
  7. to chyba dobrze ze lotus reno ma dobre bolidy i pietrow jest trzeci
  8. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ul. osiowa - blisko e7 łatwo znalezc na wysokosci citroena
  9. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ma ma , ale ostatnio spoty jakos sie rozlecialy ale bedzie cieplej to spoty sie rozkreca , wiec nie rezygnuj tylko obserwuj temat
  10. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    co tam jedna cwiara wstawiana to i druga sie wstawi i bedzie pasowac do malunku :gwizdanie:
  11. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    znowu jakie regło kupiles -tylko trzeba złożyc z dwoch :> :> zeby chłopaką pokazac jeden
  12. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja juz mam dzieki wuju , z fonem wsio ok - to nie ten fon co wujo sprzedaje dodam
  13. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    org irmscher omega Brawo :oklaski: :oklaski: :oklaski: to kiedy furke opijamy [br]Dopisany: 25 Luty 2011, 18:33_________________________________________________duży sedan i szybki to co lubi MCM
  14. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    slabe tez pala moja poloweczka 1.4 wciaga 8l PB 95 w miescie
  15. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a co ubezpieczasz ?
  16. no tak droższa
  17. a ja wierzę ze moze być w gorszej formie psychicznej - ludzie jeden uraz co kubica ma leczy sie 5-9mc a on ma kilka (uraz głowy kosci ramiennej -wrogowi nie zyczę -komplikacje ze stawem barkowym do konca zycia , uraz stawu łokciowego jeszcze gorzej , czesciowe zmiazdzenie ręki -to kolejne 12 mc , nie mówiąc o konczynie dolnej ), jak sobie ktos uswiadomi w koncu co sie wydażyło to moze miec słabszy dzien , nie mówiac pózniej o rehabilitacji która jak idzie jest ok ale nieraz staje i cwiczenia nie daja zamierzonego efektu - długa i ciezka droga przed nim zeby wogole jakos funkcjonowac a co mowic o F1
  18. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    w czym , raczej w radomiu nie ma bo trzeba jeszcze potem remap zrobic
  19. miałes bardzo poważny uraz , dlatego miałes tak długa rehabilitacje , - ogólnie kazdy uraz ma swoja specyfike i kazdy organizm inaczej sobie z tym radzi , miejmy nadzieje że Kubica jest mocny i szybko dojdzie do formy takiej aby mogł powrócić do F1
  20. zwichniecie to bardziej powazna sprawa niz zlamanie czy skrecenie kolego
  21. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    czytaliscie ,wczoraj tego nie podali ale kubica starcił 5-6 litrów krwi , mozna powiedziec ze prawie by sie wykrwawil bo 5-6 litrów to mamy wszystkiego ,zreszta dzisiaj podali ze stan był krytyczny , dobrze ze wczoraj nic nie mówili bo tvn 24 by puszczal juz wspomnienie po nim
  22. ok troche mnie poniosło , ale uwierz ze bedzie cieżko
  23. Tylko, że nie masz żadnych konkretnych wieści aby cokolwiek na temat z punktu widzenia Twojego zawodu - z punkktu widzenia medycznego powiedzieć. Póki co to nic nie wiemy bo zwykle takie konferencje/pierwsze informacje są weryfikowane w życiu... Dokładnie! W kolejnych dniach będziemy mieć jeszcze sporo informacji. mam czytalem co mu robili -cytat lekarza operujacego "- Sytuacja była niewątpliwie poważna. Dłoń była niemal amputowana i wszystko zrekonstruowaliśmy przed złożeniem złamań. Potem pracowaliśmy nad połączeniem mięśni i nerwów. Operacja zakończyła się pomyślnie" czyli mozna powiedziec tlumaczenie dla Ciebie po chłopsku ze tak jak by ci urwało łape i Ci ja z powrotem przyszyli
  24. jak reka przetrwa to około 7-12 dni bedzie wiadomo - ale pózniej jej powrót do pełni władzy - robert moze wróci do prowadzenia samochodu ale dof1 jest potrzeba bardzo sprawnych palców zeby opanowac guziki na kierownicy ;( nie widze tego z punktu medycznego (taki mam zawód) choc z punktu kibica bardzo tego bym chciał
  25. "W czwartek podczas testów Formuły 1 na torze Circuit Ricardo Tormo w Walencji Kubica był najszybszy. Wynik Polaka był najlepszym w całej trwającej od wtorku sesji testowej" a miało być tak pięknie ;(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.