Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
to ty nie wiesz że mlodsze sie bierze do tanga
-
SPOTY RADOMSKIE
wuju fajna ,tylko stara taka jakaś
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm co ty za zółtosci masz
-
SPOTY RADOMSKIE
mądra decyzja , tak jak pisałem jezeli jest wszystko ok ten olej jest niewymienny i ma starczyć na cały żywot skrzyni [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 21:47_________________________________________________Oziu gratulacje
-
SPOTY RADOMSKIE
mowisz i masz mam na płycie i mam jeszcze else ale to na 7 płytkach
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
olej do skrzyni tylko ori , bo potem same problemy , a dlatego ori bo teoretycznie sie go nie wymienia [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 23:31_________________________________________________jak jest w skodzie to moge Ci wziaść po zniżce- SPOTY RADOMSKIE
co do kolejki ja obstawiam koniec tygodnia u kudłatego- SPOTY RADOMSKIE
wez nie przyprowadzaj juz mu takich aut ze lakier odłazi jak tasme sie do niego przyklei bo kolejkę wydłużasz- SPOTY RADOMSKIE
fajna a co ma pod maską- SPOTY RADOMSKIE
663471259 dzwon gosc na warszawskiej jest- SPOTY RADOMSKIE
to wiesz juz jak czuli sie kupcy jak po twoje regło przyjeżdzali :polew:- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
a co Gośka na to :gwizdanie: pantofelku elemelku narazie nic nie wie :gwizdanie:- SPOTY RADOMSKIE
ta sama do ciebie- SPOTY RADOMSKIE
teraz bedzie ze cos kręci :gwizdanie:- SPOTY RADOMSKIE
mcm cały tydzien zone głaskał zeby sie wybrala a tu taki numer- SPOTY RADOMSKIE
ale kręt z tego Tomka- SPOTY RADOMSKIE
czerwone regło juz miałem tylko w sedanie , majki niezłe ale dla mnie za nowe (modelowo) nie lubię drogich aut w utrzymaniu ( w zakupie mogą być) , chyba zaczynam szukać francuza jakiego (lwa albo v-ve nie reno )bo jeszcz nie mialem HDI- SPOTY RADOMSKIE
kurde nie ma juz mojej a4 1.8 T sprzatneli ja- SPOTY RADOMSKIE
bo potem czar pryśnie- SPOTY RADOMSKIE
OK MOŻE BYĆ NAM PASI- SPOTY RADOMSKIE
no własnie wiem ze cos z turbo dlatego taka cena ale ze bez klimy to az mi sie nie chce wierzyć w opisie nie ma a zdjecia jakies nie wyrazne- SPOTY RADOMSKIE
no to ładnie pilnowaleś Asi [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 12:57_________________________________________________chyba wracam do marki tylko w benzynie http://home.mobile.de/home/showDetails.html?id=134878049&customerIdsAsString=468752&__lp=2&scopeId=AV&sortOption.sortBy=makeModelDescriptionSortField&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&siteId=GERMANY&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&grossPrice=true&customerIdsAsString=468752&lang=de&pageNumber=1&partnerHead=true&showZip=false&showModels=false&hideVehicleType=false- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE