Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
taaa [br]Dopisany: 27 Październik 2010, 22:31_________________________________________________ czy mamy to traktować jako zaproszenie? :gwizdanie: wtedy jak pojechales tak sie zajebałem ze hohohohohoh jeszcze do fanana pojechalismy ,mogli byscie wpaść , przedstawie kumpli z klubu
-
SPOTY RADOMSKIE
w piatek ide do archiwum leci kto jeszcze [br]Dopisany: 27 Październik 2010, 22:29_________________________________________________bedzie kilka lasek z roboty
-
SPOTY RADOMSKIE
choojnia jat tralala,paździerz jakich mało i ten biały dym z wydechu o którym zechcieli napisać To już ta jest lepsza ,akurat bez tych chamskich felg za 6k,turbawke zregenerować http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=vsyxaruol4lv skad wiesz ze c**jnia
-
SPOTY RADOMSKIE
moge jutro po 18 stej - mozemy sie gdzies ustawic najlepiej koło fregaty -mozna na szarych szeregów dynamiczne zrobić
-
SPOTY RADOMSKIE
taaaaaaaaaaaaa[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 23:35_________________________________________________fajna sztuka =moze byc bez cipowania http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?__lp=7&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.makeId=3500&makeModelVariant2.modelId=10&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=2002-01-01&maxPrice=6001&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=de&id=137238661&pageNumber=1
-
[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)
tanio tanio , mozna taniej jak ma byc taki spęd , bo taka cena to juz dałem linka to norma , i nie trzeba sie na taki szybki termin zapisywać
-
[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)
na forum golfa grupowy trwa juz ponad rok za 900pln wiec zadna atrakcja ta cena w takim terminie , tam mozesz sie zapisac na liste wszyscy moga wystarczy sie zarejestrowac i dobrac sobie termin jaki chcesz z rogalem , pozdro
-
SPOTY RADOMSKIE
a z fabryki wyjechał 07.2001 duzo go testowali w fabryce :polew: ah te niemieckie normy
-
SPOTY RADOMSKIE
420 TYS miał w 2001 :polew: :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
a po co nie wiem mial sprzedawać w wakacje
-
SPOTY RADOMSKIE
a ty mokom opchnąłes swoje regło zwane bmw
-
F1, Rajdy i Motorsport
kubica znowu przytrzymany w bokskie moze dwa punkty wywalczy dzis , ci jego mechanicy
-
SPOTY RADOMSKIE
to ta kupa zielona :doh1: podobna do białej wuja
-
SPOTY RADOMSKIE
statystycznie europejczyjk ma 28 lat jak sie chajta i tego chłopaki sie trzymajcie -taka dobra rada od starszego kolegi
-
[B7 BLB] Brak mocy na niskich obrotach, a niby wszystko dziala - analiza logów
1,6 bara jest pare dziesiatych sekundy , moze tak zostac nie ma co rzeźbić w g.w.ie , tankuj i jeździj
-
SPOTY RADOMSKIE
dzieki Tomek i Adrian za wniesienie gratów do mieszkania , przejażdżka mini -fajny gokart z tego
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm znowu kropek co ty tam wyprawiasz , a ja bede i uwale sie - a co tam
-
SPOTY RADOMSKIE
No to w Radomiu jest zdecydowanie mniej niż 300 zł. to zależy , nie wszedzie jest mniej ,pojedz na czarna a zobaczysz ile Ci krzykną , wszystko zależy czy jest komora bezpyłowa czy nie, bo utrzymanie takiej w czystosci po prostu kosztuje byłem, widziałem, pracowałem na czarnej, i tam w komorach wcale nie jest czysto :gwizdanie:, a za element 600, to po co przepłacać, skoro w garazu wystarczy posrzatac przed malowaniem i tez jest czysto, zresztą, zadaniem komory jest to żeby nie polerować, a i tak wszyscy polerują. pozdro z całym szacunkiem malowałem na czarnej maske, błotnik i zderzak robota cudo byla zrobiona nie było sie do czego doczepić , a cena tam jest wysoka -dlatego dałem przykład zakładu na czarnej
-
SPOTY RADOMSKIE
No to w Radomiu jest zdecydowanie mniej niż 300 zł. to zależy , nie wszedzie jest mniej ,pojedz na czarna a zobaczysz ile Ci krzykną , wszystko zależy czy jest komora bezpyłowa czy nie, bo utrzymanie takiej w czystosci po prostu kosztuje
-
SPOTY RADOMSKIE
i co potem linki wkleiłes do aledrogo w opisie
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm na co wrzuciłes zdjecia passata ze masz w duzej rozdzielczosci
-
SPOTY RADOMSKIE
kto znowu kasuje posty bylo 1361 juz , nie ładnie oj nie ładnie oziu kudlaty Ci spoko malunek zrobi i na pewno taniej niż w wawie a ile to pisz do niego na pw
-
SPOTY RADOMSKIE
moze w koncu parapet zrobi :gwizdanie:
-
F1, Rajdy i Motorsport
niemcy też w mercedesie nie postarali sie tylko groźniej miał rosberg
-
SPOTY RADOMSKIE
siemka , a co tu taka posucha