Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
ty to nie zagaduj tylko smigaj astere malować :>
-
SPOTY RADOMSKIE
jak jest kupiec to i trabanta sie kupi w DE
-
SPOTY RADOMSKIE
ale nie wiedzialem ze ma swój wlasny klub zapaśniczy nasz tomasz :polew:
-
F1, Rajdy i Motorsport
ale sie dzieje
-
[ALL B7] Turbo późno wstaje
zrób jeszcze jeden test , zaslep przewod idacy do gruszki od klapy gaszacej (taka mala czarna plastikowa) i sie przejedz i napisz czy auto odzyskało dół , w przewód wkręć śrubkę na moment testu, jak cos sie zmieni napisze Ci co trzeba zrobić [br]Dopisany: 29 Sierpień 2010, 11:05_________________________________________________ tak dokladnie jest
-
SPOTY RADOMSKIE
spoko nic nie było czego bym nie powtorzył i nie obraził bys sie tylko majki chciał podgrzać atmosfere
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
jak bedziesz miał meldunek w miescie to pogadamy i zarejestrujesz wtedy na siebie auto
-
SPOTY RADOMSKIE
blachy dzielimy na miejskie i wiejskie i co w tym dziwnego , a koles pisze radom a za blache (czytaj za granice miasta) trzeba gnac
-
SPOTY RADOMSKIE
to nie jest w radomiu on ma blachy wiejskie wra u nas ida wr zreszta klient sprzedaje połóweczke to tansze sa w monopolowym niż ta
-
SPOTY RADOMSKIE
do tomasza pójdziemy jak tv sobie zrobi , bo tak to bysmy musieli ze soba gadać
-
SPOTY RADOMSKIE
spoko wpadajcie częsciej bo dawno was nie bylo
-
SPOTY RADOMSKIE
długo zabawiliście wczoraj
-
SPOTY RADOMSKIE
zaziębiło się biedactwo
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
żona chyba nie ............... :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
zdjęcie czy to później
-
SPOTY RADOMSKIE
jest propozycja na pomnik :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
ja nie lece -tradycyjnie-
-
SPOTY RADOMSKIE
umyty w stodole stoi , w piątek Ci podrzucę , bo teraz Paulina lata golfem bo Polo u kudłatego a Ja moją kozą latam do roboty [br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 19:11_________________________________________________czytaliscie http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/holek-w-bmw,1519890
-
SPOTY RADOMSKIE
nie wiem czy kopci bo w lusterka nie musze sie patrzec no chyba zeby zobaczyc jak punkcik znika w parę sekund
-
SPOTY RADOMSKIE
byłem wczoraj w Jankach srednia w obie strony na 189km wyszla 148km/h spalanie 8,2 ON wciagnął skubaniec ale miałem zawodników do jazdy to sie i jechalo
-
SPOTY RADOMSKIE
siema, rozmawiałem dzis z agniechą i uz wiem jak flacha znalazla sie u Jarka ---po prostu mcm pogrzebal przy zamku w bagarzniku jarka otworzyl go i tam flacha wyladowała - :oklaski: MCM a tak po za tym to cos wspominala o balaecie w sobotę ,a i taka dziewczyna co z nia pracuje mówi tak do niej ale musiało byc niezle jak sroda jest a ty jeszcze o tym gadasz :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
no tak -chyba nawet ja ją tam wkładalem do bagażnika ,cos mi sie kojarzyło ze do jakiegos auta włozyłem ale potem mysle sobie do jakiego jak my zadnego nie mielismy bo taxą latamy ,ten cubing by radom troche sie nie udał bo tylko majki i dziołchy wchodziły do lokali bo nas pijakow nie chcieli wpuszczać