Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
już nad tym pracuję jak chcesz to moge Ci miejsce odstapic na forum golfa tam jets u niego za 900 stówek i jestem na liscie tylko nie wiem wkoncu czy bede robil czy na handel kiedy masz termin nie mialem bo witek miał jakas przerwe w pracy ,tylko jestem na liscie i trzeba sie umówić [br]Dopisany: 13 Maj 2010, 22:32_________________________________________________ to fajne tylko przy dzisiejszej cenie wachy trzeba by bylo lpg zapodac , bo z wygladu to miesio fajnjusi jest
-
SPOTY RADOMSKIE
już nad tym pracuję jak chcesz to moge Ci miejsce odstapic na forum golfa tam jest u niego za 9 stówek i jestem na liscie tylko nie wiem w koncu czy bede robil czy na handel
-
SPOTY RADOMSKIE
bedzie trzeba witka odwiedzic bo w tej budzie to ten motor to melina troche
-
SPOTY RADOMSKIE
fajna ale konkretnie tą
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
własnie moze telefonu nie posiada hhehehehe
-
SPOTY RADOMSKIE
:polew:[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 23:24_________________________________________________fajna sztuke znalazlem http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=74&minPowerAsArray=KW&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=1999-01-01&maxPrice=4001&ambitCountry=DE&zipcode=7&transmissions=MANUAL_GEAR&siteId=GERMANY&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=de&id=130712512&pageNumber=1
-
SPOTY RADOMSKIE
i tak jest jeszcze tyl do tego co było przed tygodniem ale cale szczescie wszystko wraca do normy
-
[B5 AFN] Turbina po czyszczniu czy coś jest nie tak i grzanie świec
zrób logi bo tak to jak byś chodził we mgle
-
SPOTY RADOMSKIE
ty to pijesz w kazdy weekend bez wyjatku tomaszu
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
to jak jechales to trzeba bylo właczyc sobie gpsa i zobaczyl bys ile naprawde latasz tym autem ,chociaz i tak gratki bo auto tak czy owak niezle lata
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
no tu widac ze nie zreszta na tych 19 to przekalamanie jest okolo 15km/h
-
[B5 AFN] Proszę o analizę LOGÓW
wez sie za lekturę jak ronbić logi itd do poprawnego odczytu temp ma byc 90 chyba ze sie nie da to logujemy na najwyzszej jaka udało nam sie uzyskac , dalej zle zlogowana grupa 003 ludzie czy wy czytać nie umiecie jak poprawnie sie loguje przeciez wszystkko jest napisane , i niby co chcesz zeby Ci naposac jak zrobiłes 001 003 004 i co to ma wystarczyc - post raczej do usuniecia za nie przestrzeganie regulaminu
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
miałem 164 nie będziemy się sprzeczać, przy najbliższej autostradowej trasie Ci nagram, może licznik tyle oszukuje na 19kach choć nie sądzę. każdy wie ile diesle latają wiec nie musisz nic nagrywać bo i tak nikt w to nie uwierzy kto trochę się zna
-
SPOTY RADOMSKIE
lubią Cie tamtejsze dziewczyny
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
chyba troche przesadziłes , 230 na blat ze 150 kucy to troche za duzo kolego , fizyki nie oszukasz - chyba ze z górki na niemieckim autobannie to uwierze
-
SPOTY RADOMSKIE
malina w koncu męski spot
-
SPOTY RADOMSKIE
ładny kincher block :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
euro 4,20 po tyle to ja kupowalem golfa w lipcu tamtego roku w 3 dni cofnelismy sie o rok karwa [br]Dopisany: 06 Maj 2010, 21:48_________________________________________________oni sie nadaja na polowanie to chłopy od dłuteł i młotków odciągniete :> :> :> całe dnie cos rezają
-
SPOTY RADOMSKIE
za duzo mlodych chłopaków sie naogładalem po wypadkach motorami i nie mowie tu o smiertelnych , zreszta znajdz mi goscia co jezdzi motorem i nie mial czegos zlamanego [br]Dopisany: 06 Maj 2010, 21:35_________________________________________________kilku to nawet i pare lat sie bujalo zeby jako tako być sprawnymi [br]Dopisany: 06 Maj 2010, 21:37_________________________________________________i większość nie z wlasnej winy tylko jakas pala np cienkim im wyjechała [br]Dopisany: 06 Maj 2010, 21:38_________________________________________________99% ortopedów jezdzi terenowkami cos w tym musi byc
-
SPOTY RADOMSKIE
nie do konca zgodze sie
-
SPOTY RADOMSKIE
ja mowie co na odprawie codziennie słyszę na ortopedii odkąd ciepełko sie zrobilo a nie ma takiego tygodnia zeby jakis swierzak z motoru nie przybyl
-
SPOTY RADOMSKIE
wiec chłopaki kupujcie motorki ortopedzi i inni juz sie ciesza ze bedzie z czego pobierać
-
SPOTY RADOMSKIE
znam sprawe , hukowy kask miał i stalo sie taki bez szczeki na kaptur zakladany ten kolo to z Kozlowa jakoś dzisiaj pogrzeb był jego
-
SPOTY RADOMSKIE
widzieliscie po ile dzis waluta przez tych cholernych greków a Ci jeszcze sobie strajkuja nieroby pier**lone