Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
no tak ale ona nie mowi o jakosci tylko oznaczeniu dla danego kraju nie ma ze e1 jest w kilku krajach [br]Dopisany: 05 Maj 2010, 21:02_________________________________________________ mi ten gs500 sie podoba
-
SPOTY RADOMSKIE
Oznaczenie miejsca dopuszczenia normy ECE E1 Niemcy E2 Francja E3 Włochy E4 Holandia E5 Szwecja E6 Belgia E7 Węgry E8 Czechy E9 Hiszpania E10 Jugosławia E11 Wielka Brytania E12 Austria E13 Luksemburg E14 Szwajcaria E16 Norwegia E17 Finlandia E18 Dania E19 Rumunia E20 Polska E21 Portugalia E22 Rosja E23 Grecja E24 Irlandia E25 Chorwacja E26 Słowenia E27 Słowacja E28 Białoruś E29 Estonia E31 Bośnia i Hercegowina E32 Łotwa E34 Bułgaria E36 Litwa E37 Turcja E39 Azerbejdżan E40 Macedonia E42 EU E43 Japonia E45 Australia E46 Ukraina E47 Południowa Afryka E48 Nowa Zelandia E49 Cypr E50 Malta E51 Korea E52 Malezja E53 Tajlandia
-
SPOTY RADOMSKIE
przeciez to mówi o kraju pochodzenia e9 to chyba hiszpania
-
SPOTY RADOMSKIE
jeden chuk czy pilinkton czy nord glass obie sa z domieszka diamentu i sie nie rysują -pilinkton robi bez paska a cena ta sama
-
SPOTY RADOMSKIE
gielda w dół waluta do gory wszystkie sie pier**li co od poczatku roku sie wypracowalo
-
SPOTY RADOMSKIE
jak juz nie mielismy pomysłu na bład czujnika g71 map sensor -zaczelismy sprawdzac wezyki podcisnien , gdzie jest a gdzie go nie ma , i okazało sie ze wezyk który powinien isc na uklad podcisnien z pompy vacum szedl na ecu a z rury dolotu szedl na uklad podcisnien i po zamianie tych wezyków miejscami czyli z pompy na uklad ,a z rury dolotu na ecu tdi ozdrowiało :>[br]Dopisany: 03 Maj 2010, 21:40_________________________________________________motor przeszedl z 1.9 D na 1.9 TDI to kto tak poskładał furmanke nie wiem z holandi lub z de ja brali wiec tam sa takie spece heheheh
-
SPOTY RADOMSKIE
jak juz nie mielismy pomysłu na bład czujnika g71 map sensor -zaczelismy sprawdzac wezyki podcisnien , gdzie jest a gdzie go nie ma , i okazało sie ze wezyk który powinien isc na uklad podcisnien z pompy vacum szedl na ecu a z rury dolotu szedl na uklad podcisnien i po zamianie tych wezyków miejscami czyli z pompy na uklad ,a z rury dolotu na ecu tdi ozdrowiało :>[br]Dopisany: 03 Maj 2010, 21:40_________________________________________________motor przeszedl z 1.9 D na 1.9 TDI
-
SPOTY RADOMSKIE
-właśnie --najważniejsze żę toledo smiga jak powinno :>
-
SPOTY RADOMSKIE
We dwóch zawsze sie dojdzie co i jak heh
-
SPOTY RADOMSKIE
masz masz wariacie
-
SPOTY RADOMSKIE
to faktycznie holter mu sie uda odrazu na stoł operacyjny go dadzą -to dopiero jest odpowiedzialnosc za swoje zdrowie - pewnie pani Mu powiedziala zeby przezyl normalny swój dzien -to i przezył :polew: :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
co dzisiaj znowu ?
-
[B5 AKN] Max 3 tys obr- co może być przyczyną
no to ladnie chciales podpowiedzieć
-
SPOTY RADOMSKIE
kudlaty miales byc na spocie zeby sie umowic na robote i co
-
[B5 AKN] Max 3 tys obr- co może być przyczyną
jak bys zrobił logi co zajelo by ci moze 10 minut to bys turbiny nie musial wyjmowac , wiec teraz wiesz ze nie ma niektórych rzeczy robic w ciemno jak ktos ci napisze zawsze a potem do pracy
-
[B5 AKN] Max 3 tys obr- co może być przyczyną
skad wiesz ze czyszczenie wróżka jesteś bo chyba nie po wyswietleniu sie tego bledu bo on moze oznaczać rozne rzeczy i bez logów nie da sie tego stwierdzić
-
[B5 AKN] Max 3 tys obr- co może być przyczyną
moze czujnik a moze nie jak bys zrobil 010grupe to juz cos bysmy wiedzieli a jak bys zrobil logi statyczne i dynamiczne to bysmy wszystko wiedzieli ale jeżeli upierasz sie nie robic to radz sobie sam ,pozdro
-
SPOTY RADOMSKIE
zeby byla jeszcze czarna no ale wszystkiego miec nie można
-
SPOTY RADOMSKIE
mi tam sie zapisala tylko jedna cyfra z calego numeru to 2
-
SPOTY RADOMSKIE
ALE MNIE ŁEP ale Paulina kupila mi zimne pepsi :>
-
SPOTY RADOMSKIE
to ta przywiez jedna to łykniemy
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
bo zamiast zajmować się zdięciami to pierdołami się zajmujesz
-
[B5 AKN] Max 3 tys obr- co może być przyczyną
zrób logi samo odzczytanie bledow nie pomorze do prawidlowej diagnozy
-
SPOTY RADOMSKIE
nie, ale za to był Adrian ciekawe co na to Ozix