Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
a MCM tez z wami clubbing uprawial [br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 22:03_________________________________________________chyba zostawiam jednak golfine i jade do Witka z forum golfa za 900stowek robi
-
SPOTY RADOMSKIE
z naszą blondi, już nawet ugadany z nią temat był no to też bym nie darował :ranting1: :!: :ranting1: :doh1:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 21:14_________________________________________________a właśnie zrobił choć jakie porządne choć jedno [br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 21:15_________________________________________________ok jade jakie bro po drodze sobie jeszcze kupie na dzisiaj
-
SPOTY RADOMSKIE
co holtera mu zalożyli
-
SPOTY RADOMSKIE
na 12:30 Tomaszu a i mam Cynka dla Ciebie Gośka dzis idzie do archiwum wlasnie zaraz ją tam zawożę :gwizdanie: [br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 21:08_________________________________________________ a z kim to nie dało rady bo aku padł
-
SPOTY RADOMSKIE
jak by paulina dzisaj do szkoły nie szła i jutro nie miał bym chrztu synka to tez bym cierpial tylko mi P to by życ nie dała
-
SPOTY RADOMSKIE
biedactwo :rolleyes: nie dość że ch..jowo się czuję to jeszcze ciche dni w domu,ehhh to masz przynajmniej spokój bo Ci nie dziamdże[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 20:58_________________________________________________jak się uprawia clubbing to trzeba potem na drugi dzień swoje odcierpieć
-
SPOTY RADOMSKIE
jest jeszcze inna wersja [br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 10:10_________________________________________________patrzy chlopak w barze a tam super laska , bierze lufe jedna druga , trzecia na odwage pdchodzi do niej i zagaduje - BARDZO MI SIE PODOBASZ TYLKO NIE SPIERDOL TEGO - :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
Hehe, nic się nie bój - jak już będzie na 100 % wiadomo kiedy to je zaprosimy. Tylko będę musiał sobie walnąć lufę na odwagę. siedzi chłopak przy stoliku -patrzy a tam na przeciwko super laska -mysli sobie walne lufe i ide do nie zagadać prosi lufe , ale w tym czasie laska idzie do łazienki -siedzi czeka chłopak bierze druga , trzecia itd wypił 10 luf - az patrzy a laska wychodzi z łazienki i siada do stolika , tak jak wczesniej pomyslał -ide zagadać- ...........i taki za***any siada do niej i zagaduje " co ty tam kupe tak długo robiłaś " :polew: :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
dzisiaj spot we fregacie wiec troche zejdzie zanim ktos wróci :drinks:
-
SPOTY RADOMSKIE
pijemy pijemy :naughty: co taka napalona jestes na picie
-
SPOTY RADOMSKIE
pewnie zapitalał jak królik
-
SPOTY RADOMSKIE
inter inter inter i malutka Barca a tak na poważnie na ścigaczach jeżdżą dresy z be-emek :> :> :>
-
SPOTY RADOMSKIE
wlasnie Barca dostaje omłot heheheh zapyziałki , inter pokarze gdzie jej miejsce
-
SPOTY RADOMSKIE
ja w piątek na balet nie idę raczej , ale Gośce w razie co przekaże Tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
fajnie by bokiem chodziła
-
SPOTY RADOMSKIE
no to tomek bedziesz musial dac rade odzimowi :tongue4:
-
SPOTY RADOMSKIE
gorzej jak to ty MCM wygrasz :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
Beemkę też chciałem '92 r., ale trafiła się zadbana z '89 r. a ja tam mam zawsze to co chcę .... to czemu jezdzisz obcieta BMW
-
SPOTY RADOMSKIE
wuju noge z pedalu gazu zdejmij jak masz na jalowym czasem to obroty tez spadną
-
SPOTY RADOMSKIE
nie ten dzial ,zaraz łukaszr Ci do kosza posta usunie
-
SPOTY RADOMSKIE
padlina pada :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
no no musiała by się farbnąc na blond i o to chodzi nigdy w życiu, Ł nie trawi blondynek ....
-
SPOTY RADOMSKIE
zacznij od tego co te dwie panie
-
SPOTY RADOMSKIE
fajny teledesk ale ja bym wziął czarną chociaz tez lubie blond
-
F1, Rajdy i Motorsport
Pietrow ostanio sie żalił ze Robert mu nie pomaga- no to chyba powiedzial mu dzisiaj jak pokonać trudny zakret