Treść opublikowana przez odzim
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
kolega ktory kupil auto myslał ze auto ktore ma 130 koni bedzie mialo zywotnosc jak 90 ktore porownuje , niestety nic nie ma za darmo kolego chcesz pomykac ahu i miec 130 koni to trza oliwe uzupelniac i nie panikuj zalejesz nowa oliwe to posmigasz troche zanim wezmie ci znowu, a ztego co wiem to mcm wydawal na auto wiecej niz by musial , a ceny to nie porównuj ten Ci si podobal to go kupiles mial pare gadzetow które pare pln kosztują
-
SPOTY RADOMSKIE
jestem za MU ale nie wiadomo jak bedzie 50 \ 50
-
SPOTY RADOMSKIE
znowu dzisiaj meczyk , lubie te wtorki i srody MU vs BM
-
SPOTY RADOMSKIE
może lepiej nie, jeszcze rozpoznasz w nim ojca :polew: [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 20:50_________________________________________________ogladam meczyk arsenal vs barcelona
-
SPOTY RADOMSKIE
kiedy to bedzie.............. własnie
-
SPOTY RADOMSKIE
a ja nie mam jak Tomaszu , zawsze patrze na cycki tak juz mam i nic na to nie poradzę
-
SPOTY RADOMSKIE
czesc , no nieźle dzisiaj tu jest
-
SPOTY RADOMSKIE
a ja wypilem browarka dzisiaj i jest git
-
SPOTY RADOMSKIE
siema , ide kąpać syna ale za 30 minut wracam ,
-
SPOTY RADOMSKIE
ok spadam , ile można te głupoty wypisywać
-
SPOTY RADOMSKIE
Trzebaby stworzyć specjalną rangę dla mnie. "Urwał"??
-
SPOTY RADOMSKIE
no i blisko by było
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
To może już ku***a pod OBI, coo?? Ta i może Cie awansuja w hierarchii forum potem
-
SPOTY RADOMSKIE
byłem kiedys tam na zlocie calibry , powiem szczerze to chu..a tam jest
-
SPOTY RADOMSKIE
a Borki to nie moga być te w Radumiu
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
może czyta .....................
-
SPOTY RADOMSKIE
ważne że nie żona
-
SPOTY RADOMSKIE
nie widziałem ale wierzę [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 22:57_________________________________________________ ale nie ta z południa nie ta i mnie nie .... :evil: :evil: :evil: z tamtą do adresata doszło , byłem ciekawy czy wyłapiesz to info
-
SPOTY RADOMSKIE
nie widziałem ale wierzę [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 22:57_________________________________________________ ale nie ta z południa
-
SPOTY RADOMSKIE
na mnie możesz liczyć mówisz o glebie na parkiecie? nio
-
SPOTY RADOMSKIE
na mnie możesz liczyć
-
SPOTY RADOMSKIE
kurna ktos posty kasuje ,bo lataja te strony