Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
mi tez smakowal Bryniu masz talent
-
SPOTY RADOMSKIE
witam, no teraz to tak ale jak przyjdą nsiegi zreszta trzeba było sobie zostawic moze ten komplecik bo fajny jest
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
jak sie ludziom nudzi
-
SPOTY RADOMSKIE
na spota robisz sernik
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm zapowiadaja sniegi na jutro i sobote to co ty chcesz zeby kolega sie wytorowal ............. jak ewentualnie ja wezmie , traktuj kupujacego swego jak siebie samego heheheh
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
a niech plonie moze i selgros sie zajmie :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
na Koniówce ? tam za blisko est las
-
SPOTY RADOMSKIE
"jaja z pogrzebu " i w końcu Bryni sie udalo teksta smiesznego sypnąć
-
SPOTY RADOMSKIE
szalony ten koles od BMW kupil by za to nowa z 2010 roku :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Jariko sorki chłopaku ale nie mogłem pogadac z toba dzisiaj , byłem grubo spózniony z Majkim wymijalismy sie 7,53 a powinnismy 7,40 i to na początku starokrakowskiej a nie na koncu :>
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
mysle co za palka w tym audi tak dziury omija a tu majki :>
-
SPOTY RADOMSKIE
skąd wiesz ale czy aby na pewno ,to co jutro o 7,40 na starokrakowskiej
-
SPOTY RADOMSKIE
no ja nie mogę , ale obiecuje na letni dam rade na pewno
-
SPOTY RADOMSKIE
majki Ty to w robocie neta masz czy z tel dajesz[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 21:37_________________________________________________podobno spoko poddal sie na 60 stopni i nie skurczył
-
SPOTY RADOMSKIE
czytam wy to do pracy nie chodzita
-
SPOTY RADOMSKIE
cos mi net szfankuje albo dzisiaj to forum tak dupowato lata
-
SPOTY RADOMSKIE
ale Tomaszu zostaleś zlapany :polew:
-
[B5 AFN] Dziwny przypadek,ale ciekawy z doladowaniem
poszukaj boxa pod maska bo wlasnie tak to wygląda ,bo one tyle wlasnie daja mniej wiecej [br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 20:19_________________________________________________a i pokarz logi bo bez podlania paliwem to samym podniesionym cisnieniem na turbinie nic sie nie uzyska
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
nie w tym rzecz bo... - kręcić to my- ale nie nas a tak serio - to łajza...jak idzie za byle drinka ...no nie? tak łajza dlatego nie bylismy w archiwum w domie zla co same takie przychodzą- SPOTY RADOMSKIE
moze cos tu znajdziemy