Treść opublikowana przez odzim
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
ok dam znac tydzien wczesniej
-
SPOTY RADOMSKIE
hej kudłaty66 , wiec zmiana planów bede malowal dopiero za 3 tyg to mnie uwzglednij w harmonogramie zajeć , musze pare innych spraw załatwic finansowych wiec auto poczeka [br]Dopisany: 13 Luty 2010, 20:29_________________________________________________ no
-
SPOTY RADOMSKIE
przeciez malysz spoko skacze , a ja dzis cały dzien z Błażejem
-
SPOTY RADOMSKIE
no pije ale nic to, u Ciebie był Tomaszu ?
-
SPOTY RADOMSKIE
o jacie :shocked: ojczyzna polszczyzna [br]Dopisany: 13 Luty 2010, 18:57_________________________________________________ale ni chu chu nie wiem o co Tomkowi chodzi ......................
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
hehehe , ja kiedys wszedłem do garazu , ojciec otworzył brame wyjechalem do roboty a na parkingu patrze a ja w ciapach jestem :>
-
SPOTY RADOMSKIE
ale chodzi Ci ze było pszenne i cie troszkę rano pognało :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
ja na oddziale nie pracuje tylko w zakładzie ale to nic ma sie kumpli na 8 pietrze to go dojadą
-
SPOTY RADOMSKIE
nie zostales na rehabilitacje :?:
-
SPOTY RADOMSKIE
jutro nie mogę , P ma szkole w sobote i niedziele i malego pilnuję [br]Dopisany: 12 Luty 2010, 18:15_________________________________________________ czesc
-
SPOTY RADOMSKIE
ok to ja bede 18 40 , pozdro
-
SPOTY RADOMSKIE
musze przed 19sta wyjsc zeby P nie spotkać bo tak moze być lipa a nie spot
-
SPOTY RADOMSKIE
angielszczyzna polszczyzna -Miodek- by był z was dumny
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
kto dzis pierwszy bedzie dostaje ode mnie -Paulanera-- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
no chyba ze pojawi sie Bartek :gwizdanie:- SPOTY RADOMSKIE
jak was nie ma to w ogóle nie pije- SPOTY RADOMSKIE
ja bede ale o 19stej do 21- SPOTY RADOMSKIE
o tej godzinie to bede juz z powrotem w domu- SPOTY RADOMSKIE
to co fura przyjezdzac czy jak :gwizdanie: - SPOTY RADOMSKIE