Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
no to kiedy chlamy i wybieramy AA
-
SPOTY RADOMSKIE
kto ma numer do kudlatego , to prosze na pw
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu ty wiesz co zrobiłes z tym pierscieniem ?
-
SPOTY RADOMSKIE
swoja padake to w ogóle bys mógł wymienić nawet na e 36 :[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 21:23_________________________________________________co ja pisze na e 30 na szerokiej lampie :>
-
SPOTY RADOMSKIE
nie jutro przedzwonie
-
SPOTY RADOMSKIE
tak tylko w sedanie ale tez podwójna navi za***iste sa te nie
-
SPOTY RADOMSKIE
to moze e 40 ostatnio kumpel za 8500 fajna kupił 163 kuce czy jakos tak
-
SPOTY RADOMSKIE
w tej cenie to mało tak za 4000-4500 to więcej ,ta dało rade za 3300 wsiąść bo troche z pompy podciekalo ale ogólnie było warto ale kasy nie mialem na taka
-
SPOTY RADOMSKIE
no w tej wersji b5 fl to chyba juz fajniejszego nie ma - no moze fotele [br]Dopisany: 07 Luty 2010, 22:44_________________________________________________tylko cena zbójca
-
SPOTY RADOMSKIE
tam gdzie wziąlem polówke stała fajna bejca w dobrych pieniadzach ta z tego linku http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=126664094&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=10&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&minFirstRegistrationDate=1999-01-01&maxFirstRegistrationDate=1999-12-31&maxPrice=4001&zipcode=89155&siteId=GERMANY&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&customerIdsAsString=&tabNumber=2 ogladalem ja fajna nawet , na jednym zdjeciu nawet moje polo jest uwienczone :>
-
SPOTY RADOMSKIE
tia numer kodowy lakieru nawet maja ten sam P nie marudzi ze kolor ten czy ten ładniejszy :>
-
[B5 AFN] Dawka Paliwa - Wskazanie VAG
dodam swoje 5 groszy - ustawianie dawki wpływa na pokazywanie przez fis spalania , jak jest np 2mg będzie zaniżał znacząco i oczywiście przy 8 również ale zawyżał , kiedyś sie tym bawiłem i około 4 pokazuje rzeczywiste spalanie a tak naprawdę to czy przy 3 czy 5 mg nie zauważałem różnicy w mocy ale jak było 2 i 8 to faktycznie można odczuć subiektywna oczywiście różnice , pozdro
-
[B5 AFN] Jak jeździ AFN z turbem AWX bez wirusa?
kolego śrubki tak dopilowujesz zeby ciasno wcisnać przejscowke a potem dokup sobie zabezpieczenie org w aso koszt 5 pln i wtedy masz pewnosc ze ci nie wyskoczy silikon sobie daruj
-
[B5 1Z] Proszę o analizę logów po wymianie wtrysków na AFN
jak chcesz sprzedac swoje stare wtryski do zgłos sie do tego uzytkownika cowboy jest na naszym forum http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/cowboy-u47409.html
-
SPOTY RADOMSKIE
fura kupiona mała flaga na szybie zdradza pochodzenie auta :>
-
SPOTY RADOMSKIE
tomaszu bylem wczoraj w piwiarni na Zeromie lokal po gazecie wyborczej ale było tam towaru tylko brac i przebierac trzeba sie tam wybrac z michałem hehehe
-
SPOTY RADOMSKIE
za drogo takie to po 2000 euro trza brać
-
SPOTY RADOMSKIE
ukrywałam się jak mogłam przed dziennikarzami, te media są takie męczące- za grosz prywatności :wink4: :polew: :polew: :wink4: ty nasza Gwiazdo
-
SPOTY RADOMSKIE
to cie koncern urządził a potem sie chwala ile to litrów ma bagażnik a to chooj tylko oszustwo bo wliczaja wneke na kolo zapasowe , kupuj i to zaraz
-
SPOTY RADOMSKIE
mokom69 patrz na diesel w bmw sa zajefajne a tego co pokazałes to nie utrzymasz chyba ze nie bedziesz jezdził
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów.
gdzie - kazdy ma takiego over boosta przy tych obrotach , jak bys kazdemu kazał czyscic po tych logach co podal to Ci gratuluje [br]Dopisany: 01 Luty 2010, 21:21_________________________________________________co nie ulega zmianie ze jezeli poprawiło sie po bucie to kiery sa zasyfione
-
SPOTY RADOMSKIE
lecę jutro do DE , sniegi panuja wiecej aut mozna wybrac , polo juz poszło ale mam nastepne namiary wiec moze cos sie wybierze ,(po jakim dachu heheheheh)
-
SPOTY RADOMSKIE
chyba bardzo fajną jak to renault
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów.
no ale w 011 nie widac nic strasznego , jeżeli po butowaniu zaczyna auto nie łapać notlaufow to na pewno masz zabrudzone kierownice