Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
,,jedź, majki jedź" :> :> :> :> a co tobie Bryniu tak zaezy zeby Majki jechał
-
SPOTY RADOMSKIE
\nie sądze ale róznie bywa, pozdro all
-
SPOTY RADOMSKIE
wlasnie kiedy idziesz na ta rehabilitację
-
[B5 AFN] Wymiana turbiny na AWX
grubcio1980 kolego przyjedz na spota w piatki na parkingu pod billa w radomiu godz 19sta to wszystkiego sie dowiesz ,pozdro
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
ale cheryl czy fure
-
SPOTY RADOMSKIE
rozmówki z wp "odebrać medal - oszustka kowalczyk popieramy norwegów, łączmy się by ich wesprzeć w walce o sprawiedliwość , oszuści powinni być napiętnowani, gdyby miała honor sama by go oddała , jak nie umie biegać to do marketu na kase, oszustka, zabrać jej medal !!!!!!!!!!!!!! i wilczy bilet !! wstyd mi za nia odp Ja ci zaraz odbiorę medal Ty zj**ie. Wracaj do wiadra po skrobance i nie wyłaź z niego dopóki nie pozwolę" :polew: [br]Dopisany: 21 Luty 2010, 15:05_________________________________________________chłopaki jest na sprzedaż fajne auto http://www.autotrader.co.uk/EDITORIAL/CARS/news/AUTOTRADER/CELEBRITYCARS/cheryl_coles_audi_r8_for_sale2.html[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 18:18_________________________________________________tylko kiere zamienic
-
[B5 AFN] Notlauf - czy to wina zaworu N75 ?
dokładnie one sie nie roznia tak jak pisąłem wczesniej ,materialy sa te same , jak by ktos rozebral oba to od razu by wiedział o co chodzi ,pozdro
-
[B5 AFN] Notlauf - czy to wina zaworu N75 ?
mozesz zamienic jak masz sprawny od egr-u
-
[B5 AFN] Notlauf - czy to wina zaworu N75 ?
nie musze szukac watków na forum bo wiem to ze swiata realnego :>
-
[B5 AFN] Notlauf - czy to wina zaworu N75 ?
a niby dlaczego jak masz taki drugi to jak najbardziej przeciez to te same zaworki tylko róznia sie kolorem glówki zeby jedne sprzedawac do egru a drugie do turbiny
-
SPOTY RADOMSKIE
spoko fajna gdzie ja znalazleś
-
[B5 AFN] Notlauf - czy to wina zaworu N75 ?
zalezy w jakim motorze niektóre 90ps maja vnt i wtedy jest taki sam ,ale wiekszość ma WG i wtedy n75 jest inny taki metalowy i kwadratowy
-
[B5 AFN] Notlauf - czy to wina zaworu N75 ?
ahu jest na WG wiec tam nie ma co sie popsuc w turbo
-
[ALL] N75 czy można zastosować starszy typ?
ale ten model nie jest dedykowany do jego auta przecież
-
[ALL] N75 czy można zastosować starszy typ?
nie ma n75 starszego typu i nowszego jest taki co steruje VNT i WG to raz , nie wiem czy znajdziesz za 120pln nowy n75 to dwa a trzy to wyczysc sobie turbine i twoje klopoty sie skonczą ,pozdro
-
SPOTY RADOMSKIE
mokom69 daj sobie spokój i lec do DE , tak tylko koszty nabijasz
-
SPOTY RADOMSKIE
sprzedasz mi te kominy jak ją weźmiesz? :slina :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
mokom69 sprawdz oliwe w nim bo na duzym fisie pokazuje ze malo
-
SPOTY RADOMSKIE
no ale może nie może
-
SPOTY RADOMSKIE
nie bral bym jak po polsce zrobione od 260 tys
-
SPOTY RADOMSKIE
jak serwis aso to brac jak nie to nie brać [br]Dopisany: 16 Luty 2010, 19:19_________________________________________________oczywiscie zalezy gdzie zrobione i po czym te 390 tys
-
SPOTY RADOMSKIE
ma powody ..........
-
SPOTY RADOMSKIE
karwa ale to forum wciąga jak nic sie nie ma do roboty
-
SPOTY RADOMSKIE
kiedy trzeba [br]Dopisany: 14 Luty 2010, 17:46_________________________________________________nie mam bmw ;( ale masz calibre glowa do gory :>