Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
zawsze tak mówi :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
za to ze mną na pewno ją puści :kox: :evil: of course
-
SPOTY RADOMSKIE
oj majki -m, majki -m ;(
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
fajny avatarek TY i twoja świateczna dekoracja -Majki jednak macie coś wspólnego z Brynią- SPOTY RADOMSKIE
mówisz i masz do teściów przyszli znajomi i przynieśli CYTRYNÓWKĘ :kox: :kox: - powiem wam że prawie jak w Bukowinie :kox: :kox: zraabista :kox: Na Wasze pytanie odpowiem tak ,,niestety, nic nie zostało" własnie skończylismy :> a szkoda ;( ;( ;( ;( tez bylem dzis ze święconkiem na Gebarzewskiej koło 10 00 ale takiej skorki to nie mialem [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 21:17_________________________________________________co ty z aparatem do kosciola latasz- SPOTY RADOMSKIE
chce Ci sie same glupoty tu ostatnio napitalają- SPOTY RADOMSKIE
spox wczoraj znałazlem prochy i jak zawsze po nich przeszło , a ty jak tam znalazles juz jakies zastepswo za swoja a4- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
widzieliscie co na stacach paliwowych z cenami wyprawiaja- SPOTY RADOMSKIE
sorki ale tak mnie łepetyna rozbolala ze nie dalem rady- SPOTY RADOMSKIE
jestescie na spocie- SPOTY RADOMSKIE
to w skodzie nie ma klimy myslalem ze w BMW- SPOTY RADOMSKIE
i co bylo w koncu z nia nie tak a ja byłam w ASO i nie wiedzą co z moja klimą....mam przyjechac w środę a gdzie jest aso BMW- SPOTY RADOMSKIE
i co bylo w koncu z nia nie tak [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 21:10_________________________________________________ja to zawsze z paulina wkrecamy sie na swieta do rodziców oni sie ciesza a my nic nie musimy robić :>- SPOTY RADOMSKIE
ale mam nareszcie opony letnie dzisiaj zapodalem- mozna troche kolem pokrecic -- SPOTY RADOMSKIE
nie pije narazie piwka ale od poniedziałku zaczynam nadrabiać starty- SPOTY RADOMSKIE
a w ogóle to siema[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 20:26_________________________________________________a mam dobre wiesci wybudzil sie Jarka tata- SPOTY RADOMSKIE
nie słodźcie sobie tak bo ........... się chce- SPOTY RADOMSKIE
ja dopiero z stamtąd wróciłem- SPOTY RADOMSKIE
to akurat wiemy :gwizdanie:- SPOTY RADOMSKIE
Bryniu niezle ciacho z niego (z tego goscia z drugiego planu )wiec..................- SPOTY RADOMSKIE
moze ale nie pamietam na weselu na pewno- SPOTY RADOMSKIE
kuzwa zaponialem jakie to smieszne bylo te teledyski :polew: - SPOTY RADOMSKIE