Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odzim

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez odzim

  1. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    niech im ziemia lekka bedzie ,ale obok bohaterów i królów Polski to lekka przesada żeby kaczora tam położyć [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 21:48_________________________________________________co on jakas wojne wygral albo uratowal nasz kraj od zlego , to prezydent który nawet po śmierci dzieli polaków
  2. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    raz jechalem do Kazimierza i to był najdurniejszy pomysl jaki w życiu zrobilem , dojechac sie dojechalo ale w kazimierzu jak walnelo sie pare piwek to niestety w pulawach na pociag trzeba bylo czekać :>
  3. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nie da rady
  4. szczerze to dla mnie turbo padlina i tyle , nie wierze w regenerowane turbiny padają własnie jak twoja zreszta od poczatku dołu nie miała ,- dla mnie regeneracja to zło albo używka albo nowa
  5. najlepiej srodek do mycia silnikow myjka cisnieniowa a potem polerka papierem wodnym np 2000 i bedzie cacy
  6. patrze na te twoje logi i to twoje turbo od poczatku mi sie nie podoba skad je masz , moze ta turbina jest uszkodzona chodzi mi o strone gorącą [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 21:31_________________________________________________zreszta na tym co masz to tych niutkow to malo ci wyszlo ;(
  7. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja nie mogę , ;(
  8. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    takiego wyniku dieslem nie zrobiłem zamordował bym go , tylko benzynką, a co do spalania mokom , napisales jak napisales , a teraz troche sprostowales ,jak sie czytało to po szybkim rachunku wychodzilo jak obliczylem wczesniej, za stówe mozesz zatankowć ale nikt nie wie ile miałes w baku przed tankowaniem , chodzi o to ze samochody jezdza na paliwie i jak sie je ostro traktuje to musza spalic to jest fizyka :>
  9. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    to twoje słowa nie moje ,ja jak ostro piecuje to do krakowa 1h45 jadę i mam na to swiadków bo 4 osoby w aucie były, a teraz piszesz ze tak naprawdę to spokojnie jechałeś zresztą temat zamknięty
  10. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ładnie mu szafe cofneli z jakieś 100tys i ma esp i asr :polew:
  11. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    oki
  12. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    dobrze pisze bo czy bena czy on to zawsze idzie spalanie w góre parę litrów bo w końcu auta jezdza na paliwie a nie na powietrzu [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 21:08_________________________________________________
  13. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    musisz przyjechac na spota chetnie zobacze na zywo to twoje czernidło
  14. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    chodzi o to za jak sie piecuje to normalne auto mniej niz 8 on nie pali i tyle a jak spokojnie latasz to Ci i te 5 spali nie przeczę [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 20:43_________________________________________________ ja wiem ile te auta palą i Ty też pewnie wiesz ,wiec nie pisz ze nic :gwizdanie:zapytaj sie Bryni jakie miała srednie spalanie w swojej audi jak piecowała :gwizdanie:
  15. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    pojezdzisz zobaczysz :gwizdanie: jak bedziesz musiał jakis sklep odwiedzic to wtedy wspomnisz moje slowa -dostepnosc i cena[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 18:23_________________________________________________ Boże nastepnemu pali jak piecuje 5 litrów , karwa szkoda ze ja nigdy nie mialem takiego wozidła ze sie piecuje i pali 5 on - radom -chelm -radom 360 km +100km=460 24/46=5,2
  16. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    to Cie wywialo chlopie, ale obok jakiejś panienki czy .................... :gwizdanie:
  17. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 13:01_________________________________________________ramke mamy juz w zalobie
  18. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    wczoraj czytałem że rząd wziął się za oslabianie polskiej waluty - szkoda ze na całego
  19. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    to aż taka duża różnica ?? jest olbrzymia -ale nie wiem dlaczego mokkom akurat sprzedaje a gdzie jego auto wystawione
  20. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    juz sie najezdził zobaczyl ile kosztuje latanie BMW to nie takie same wydatki jak audi a3 na przednia oske
  21. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a ja browarka koncze i chyba mam ochote na nastepnego
  22. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no nica trzeba Mu założyć szczególnie że potem zabrał się konkretnie za kompa :>
  23. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    zobaczcie jak młody sie szybko uczy i wdraza w temat
  24. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jak bym sie postarał to ojcem mógł bym być twoim ale pani w przedszkolu nie była urodziwa
  25. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jak bym sie postarał to ojcem mógł bym być twoim

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.