Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
niech im ziemia lekka bedzie ,ale obok bohaterów i królów Polski to lekka przesada żeby kaczora tam położyć [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 21:48_________________________________________________co on jakas wojne wygral albo uratowal nasz kraj od zlego , to prezydent który nawet po śmierci dzieli polaków
-
SPOTY RADOMSKIE
raz jechalem do Kazimierza i to był najdurniejszy pomysl jaki w życiu zrobilem , dojechac sie dojechalo ale w kazimierzu jak walnelo sie pare piwek to niestety w pulawach na pociag trzeba bylo czekać :>
- SPOTY RADOMSKIE
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów do wirusa
szczerze to dla mnie turbo padlina i tyle , nie wierze w regenerowane turbiny padają własnie jak twoja zreszta od poczatku dołu nie miała ,- dla mnie regeneracja to zło albo używka albo nowa
-
TDI czyszczenie kierownic VTG
najlepiej srodek do mycia silnikow myjka cisnieniowa a potem polerka papierem wodnym np 2000 i bedzie cacy
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów do wirusa
patrze na te twoje logi i to twoje turbo od poczatku mi sie nie podoba skad je masz , moze ta turbina jest uszkodzona chodzi mi o strone gorącą [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 21:31_________________________________________________zreszta na tym co masz to tych niutkow to malo ci wyszlo ;(
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
takiego wyniku dieslem nie zrobiłem zamordował bym go , tylko benzynką, a co do spalania mokom , napisales jak napisales , a teraz troche sprostowales ,jak sie czytało to po szybkim rachunku wychodzilo jak obliczylem wczesniej, za stówe mozesz zatankowć ale nikt nie wie ile miałes w baku przed tankowaniem , chodzi o to ze samochody jezdza na paliwie i jak sie je ostro traktuje to musza spalic to jest fizyka :>
-
SPOTY RADOMSKIE
to twoje słowa nie moje ,ja jak ostro piecuje to do krakowa 1h45 jadę i mam na to swiadków bo 4 osoby w aucie były, a teraz piszesz ze tak naprawdę to spokojnie jechałeś zresztą temat zamknięty
-
SPOTY RADOMSKIE
ładnie mu szafe cofneli z jakieś 100tys i ma esp i asr :polew:
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
dobrze pisze bo czy bena czy on to zawsze idzie spalanie w góre parę litrów bo w końcu auta jezdza na paliwie a nie na powietrzu [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 21:08_________________________________________________
-
SPOTY RADOMSKIE
musisz przyjechac na spota chetnie zobacze na zywo to twoje czernidło
-
SPOTY RADOMSKIE
chodzi o to za jak sie piecuje to normalne auto mniej niz 8 on nie pali i tyle a jak spokojnie latasz to Ci i te 5 spali nie przeczę [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 20:43_________________________________________________ ja wiem ile te auta palą i Ty też pewnie wiesz ,wiec nie pisz ze nic :gwizdanie:zapytaj sie Bryni jakie miała srednie spalanie w swojej audi jak piecowała :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
pojezdzisz zobaczysz :gwizdanie: jak bedziesz musiał jakis sklep odwiedzic to wtedy wspomnisz moje slowa -dostepnosc i cena[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 18:23_________________________________________________ Boże nastepnemu pali jak piecuje 5 litrów , karwa szkoda ze ja nigdy nie mialem takiego wozidła ze sie piecuje i pali 5 on - radom -chelm -radom 360 km +100km=460 24/46=5,2
-
SPOTY RADOMSKIE
to Cie wywialo chlopie, ale obok jakiejś panienki czy .................... :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 13:01_________________________________________________ramke mamy juz w zalobie
-
SPOTY RADOMSKIE
wczoraj czytałem że rząd wziął się za oslabianie polskiej waluty - szkoda ze na całego
-
SPOTY RADOMSKIE
to aż taka duża różnica ?? jest olbrzymia -ale nie wiem dlaczego mokkom akurat sprzedaje a gdzie jego auto wystawione
-
SPOTY RADOMSKIE
juz sie najezdził zobaczyl ile kosztuje latanie BMW to nie takie same wydatki jak audi a3 na przednia oske
-
SPOTY RADOMSKIE
a ja browarka koncze i chyba mam ochote na nastepnego
-
SPOTY RADOMSKIE
no nica trzeba Mu założyć szczególnie że potem zabrał się konkretnie za kompa :>
-
SPOTY RADOMSKIE
zobaczcie jak młody sie szybko uczy i wdraza w temat
-
SPOTY RADOMSKIE
jak bym sie postarał to ojcem mógł bym być twoim ale pani w przedszkolu nie była urodziwa
-
SPOTY RADOMSKIE
jak bym sie postarał to ojcem mógł bym być twoim