Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
tak jak kobitki przecież na venus nie żyjemy
-
SPOTY RADOMSKIE
ok pogoniłem od lapka P , też sie pisze z wami na te kobitki
-
SPOTY RADOMSKIE
moja P to przeczytała to tak sie rozesmiała ze 3 km dalej przy tym rynku co tamten gosc pisał było słychać
-
SPOTY RADOMSKIE
skąd masz? [br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 14:06_________________________________________________ i bedzie prawie jak Twoje prawie, mojej a4 szpachlo-laminat-chrom edyszyn nic nie przebije mcm ojcu podjebal i wpadly w rece majkiego
-
SPOTY RADOMSKIE
cześć [br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 13:49_________________________________________________w końcu może i ja pojadę przywitac sie z Flayerem :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
kurna widzę ze nikt z nas za kołnierz nie wylewał , spoko lubię tak od czasu do czasu z fajnymi ludzmi tak łyknąć -podziękowania all
-
SPOTY RADOMSKIE
człowiek głupi po wódce
-
SPOTY RADOMSKIE
tomaszu ma amnezje następczą
-
[B5 AFN] Wymiana turbiny na AWX
za tyle to z czyszczeniem powinni wziąć
-
SPOTY RADOMSKIE
no pamietam wywrotkę przepraszam - mogę zaproponowac jakis masaż z żelem na stluczenia
-
SPOTY RADOMSKIE
dzieki za wczorajszy balecik , fajooooooooooowo było ......................
-
SPOTY RADOMSKIE
juz jestem po rozmowie z P przeżyłem i to sie liczy , spoko nawet laptopa mam bez hasła hehehe
-
SPOTY RADOMSKIE
ale napitalacie tych postów ,czesc
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
a ta znowu swoje ,gaz to dar , z ktorego tylko niektórzy umieja korzystać
-
SPOTY RADOMSKIE
heja ale sexem tu zanosi
-
SPOTY RADOMSKIE
ta włozyłem wahacz mcpersona z zwrotnica i półoske(notabene za wszystko dałem 250 pln z przesylka :> :> :>)zeby jezdzil teraz czekam na blacharza , a te hujki w wydziale komunikacji znowu chca badan technicznych od aut ktore maja wazny tuv ,twierdza ze obejmuje to tylko fury do pieciu lat bo u nas pozniej trzeba co roku robic a tam co dwa , ale zazadam od nich odmowy rejestracji na pismie i podanie powodu i zloże do prezydenta o zwrot kosztow badania technicznego a to nie pomorze wiadomo to wtedy sąd polobowny itd .... zrobie cos dla ludzkosci i oddadza ta kase krwiopijcy , oczywiscie zrobie sobie badania zeby fure zrejestrować
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
no fakt pijemy coś dzisiaj? na post nie pije browaru a wodeczki sam nie bede pił a nie mam juz nic innego w domu ehh
-
SPOTY RADOMSKIE
dużo tych trzeba ........ najważniejsze trzeba chcieć a dalej poleci hihihi
-
SPOTY RADOMSKIE
w sumie to szkoda że możesz :gwizdanie: i trza pracować dalej ...
-
SPOTY RADOMSKIE
nie o to pytalem czytaj miedzy wierszami ale ok wiem com chcial
-
SPOTY RADOMSKIE
Bryniu a mozesz alkohol pic czy nie ..................? :gwizdanie:
- SPOTY RADOMSKIE