Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
ta a ona ci powie fajne to twoje BMW :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu przetłumacz swoje wczorajsze posty :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
co ty za avatar masz majki-m
-
SPOTY RADOMSKIE
Ozio zagaduje zeby postów nabijać , o co kaman , bo ozio to nie ten sam co kiedys stukał po 100 postów w tygodniu , rzuci hasło i go nie ma
-
SPOTY RADOMSKIE
zaczęło się :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu tu jest forum publiczne a takie teksty to na pw
-
SPOTY RADOMSKIE
spocik na autobanie
-
SPOTY RADOMSKIE
to tak jak ja mysle bedzie co - a tu BMW
-
[B5 AFN] Powracjący problem po czyszczeniu turbo
:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 10:53_________________________________________________ nie sa w stanie bo nie maja org czesci bo garrett dawno sie wycofał z regeneracji i nie dostarcza czesci org (miedzy innymi przez partaczy którzy to robili), czyli robią to na zastepnikach i tyle w tym temacie [br]Dopisany: 14 Luty 2010, 10:57_________________________________________________ Dokladnie chodzilo mi o kierownice,A ty kolego Adzim sam niewiesz co piszesz,chyba wiecej takich rzeczy robilem wiec mi nie gadaj skad wiesz ze wiecej zrobiłeś , po twoich postach nie mozna by tego powiedzieć :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
w ta noc najwiecej z 15- 20 cm jak golfine odsnieżalem P
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
szkoda ze jakas sie koleżanka nie pomyliła
-
SPOTY RADOMSKIE
byle nic nikomu juz sie nie stało
-
SPOTY RADOMSKIE
po cholere takie szybkie i niebezpieczne tory budują
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
no wiem i to jedyna szansa ze jestesmy na drugim miejscu -trza sie radowac puki czas dobrze ze mam tvp sport to troche sie obejrzy z tych igrzysk
-
SPOTY RADOMSKIE
http://igrzyska.wp.pl/vancouver/title,Klasyfikacja-medalowa,wid,11877647,wiadomosc.html lepiej nie bedzie trzeba to zobaczyc i zapamietać :> 2 miejsce w generalce miodzio
-
SPOTY RADOMSKIE
licytuje to radio dla P spoko chyba nie http://www.allegro.pl/item914533145_blaupunkt_hamburg_cd_70.html[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 21:51_________________________________________________hej Bryniu
-
SPOTY RADOMSKIE
wale okocimie -paulinery nie wskazane sa w wiekszej ilosci chyba ze kibel ktos lubi -[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 21:47_________________________________________________jak bym poszedl w te baraki na zelazna to i zioło by sie znalazło :laghing2: :laghing2: :laghing2:
-
SPOTY RADOMSKIE
no trzeba bedzie [br]Dopisany: 13 Luty 2010, 21:37_________________________________________________wale trzecie pifko i jakos mnie nie klepie
-
SPOTY RADOMSKIE
no to ok , blanty , piwo i małolaty co ja jeszcze w domu robię :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Dlaczego padła druga turbina?
nawet jak by było przeladowanie to po to jest notlauf -tryb awaryjny- zeby oski nie urwalo , trzeba sprawdzic droznosc przewodu doprowadzajacego olej do turbo , odkrecic go od turbiny i krecic rozrusznikiem -powinien walic olejem , albo pompa oleju ale malo prawdopodobne
-
[B5 AFN] Powracjący problem po czyszczeniu turbo
dokladnie kolega nie wie co pisze i tyle , no chyba ze sa wzery na kierach to kierownice sie wymienia ale dalej nie jest to regeneracja regeneruje sie strone zimna czyli łozyskowanie ,uszczelniacze ,wirnik -zreszta nikomu nie polecam regeneracji albo nowka a jak nie ma kasy uzywka
-
SPOTY RADOMSKIE
jak fajne malolaty to dzwon po mnie
-
SPOTY RADOMSKIE
hej , pijemy dzis online [br]Dopisany: 13 Luty 2010, 20:53_________________________________________________czytałes tomaszu naszego poete