Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odzim

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez odzim

  1. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a po zlocie
  2. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    była już taka propozycja, nawet chyba na to przystałem ale to nie bylo by takie złe , moze jednak wez G na zlot
  3. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    uważaj bo może do G przyjdzie
  4. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mcm musisz od dziś sie oriętować
  5. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mówisz? skąd Ty to wiesz? mam pewne podejrzenia, ale o Tobie nawet nie pomyslałem.. :baseball :polew:
  6. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    może byc potowarzysze Ci
  7. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    zależy jakich argumentów uzywasz , nie wspominaj o K o B , powiedz że to same chłopaki przeciez jada hehehe
  8. silnik 1000 turbo 600-700 wtryski z 300 , egr 100 ,skrzynia z 600 ,w calosci raczej nikt Ci nie wezmie bo i po co komu , taki motor , swapa nik na taki nie bedzie robil rozkomletuj i sprzedawaj nawet i głowice moze warto osobno sprzedac bo chodza po 600- 800
  9. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    fajnie Ci ja niestety nie moge moze na lato sie uda
  10. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    passat wczoraj wciagnał 70 litrów na 920 km i nieraz miał 160 na blacie , a najlepsza mine mial kolo z zafiry jak go ze swiateł w wawie objechalismy , jednak 160 ps i 350 Nm robi swoje w paździeżu u brajdaka
  11. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ile taki najazd pali na 100km
  12. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nie szrot- zrobiłem sobie wycieczke po polsce z laweta tylk szkoda ze w zamiecie 900stów po polsce zrobilismy wczoraj
  13. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    sprzegło ma walniete -a brud to nie problem-to dla mojej pauliny :gwizdanie: byle dyma niebieskiego nie puszczał
  14. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    gdzie lezy jego ojciec na jozefowie ? to moze cos sie dowiem [br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 21:09_________________________________________________lece chyba po to auto http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=126332868&__lp=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&minFirstRegistrationDate=1999-01-01&maxPrice=3001&ambitCountry=DE&zipcode=8&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&doorCount=FOUR_OR_FIVE&lang=de&pageNumber=1
  15. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no to ok ubijarki wjada to bedzies miala po czym smigac - jak tam kregosłup Bryniu ?
  16. kolego jak nie wiesz gdzie jest kolektor to go nie ruszaj (taka rada), bo jak auto lata to na sile go nie poprawiaj ps intercooler moze masz czysty jak turbo nie puszcza oleju , zobacz czy masz czysty waż przy opasce przy coolerze jak tak to nic nie czysc bo to nic nie da
  17. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    zobaczcie zdjecia z "bezpiecznej ósemki" http://motoryzacja.interia.pl/news/tragedia-na-bezpiecznej-osemce,1429841,1612
  18. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    czym sie zatrułeś
  19. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no nie ale chodziło o to ze w radomiu jest wiecej tam biało jest ale nie ma rewelacji
  20. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    trzeba będzie go odwiedzić , ku..a dużo porąbańców jeździ i nie wie co to są prawa fizyki [br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 11:10_________________________________________________mój kumpel wrócil wczoraj z bukowiny i mówił ze snieg to lezy dopiero od krakowa w dół czyli strone kielc i radomia
  21. ta dawka nie wplywa znacząco na spalanie , w dynamicznej jezdzie wszystko w mapach jest a to jest dawka na wolnych obrotach jedynie co to moze zanizac komputer pokazujacy spalanie , przy tak duzej dawce bedzie pokazywał ze auto malo pali , optymalnie jest 4-4,5 zeby komp pokazal rzeczywiste spalanie i zeby sie zgadzalo z tym co pokarze dystrybutor , testowalem kiedys przez miesiac zmnieniajac dawke i i sprawdzajac wskazania kompa i rzeczywiste i tak optymalnie u mnie wyszło ze jest to przedział 4 -4,5, pozdro
  22. jak ty to liczysz , bo 66l na 860 to ni chu chu nie wyjdzie 12,9 tylko 7,6 ile ty na baku chciałbys przejechac po miescie 1500tys czy co i przeciez nie wyjezdziles wszystkiego z tych 66litrow ktore sa na max czyli spalanie masz jak najbardziej w normie tylko w rachunkowości sie podciagnij
  23. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nie z alle drogo heh
  24. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    skoda fabia- dla żony [br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 22:33_________________________________________________wuju to sie ode zwę do ciebie jak urlop dostane na piatek , a jak nie to bede kogos kombinowal na sobotę
  25. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    tak bo dwoma nie wroce heh

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.