Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
jak to do testow ???
-
SPOTY RADOMSKIE
skąd wiesz ze adrian
-
F1, Rajdy i Motorsport
cytat "A francuska stajnia przejęta kilka dni temu przez biznesmena z Luksemburga Gerarda Lopeza i konsorcjum Genii Capital ogłosiła, że zmniejsza budżet na rok 2010 o 50 procent. Będzie dysponowała niewielkimi jak na warunki F1 pieniędzmi, więc może być jej trudno o zbudowanie dobrego bolidu, zatrudnienie wysokiej klasy fachowców czy odpowiednio szybki rozwój już w trakcie sezonu " i niech sie teraz wypowiedza Ci co uwazali ze renault to super wybór dokonany prze Kubicę
-
[INNE] Proszę o analizę logów silniczek AJM 1.9 TDI PD 115 KM
szwari widze ze wszedzie pomocy szukasz ale zawsze uzyskujesz te same podpowiedzi :>
-
SPOTY RADOMSKIE
pierwszy raz wasze redła dadzą radę zakręcić kołami bo ślisko :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
wuju uważaj bo jak pinki sie wkurzy to bedziesz musial jak adrian z forum uciekać
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm00 e tam ,kolor to kolor
- SPOTY RADOMSKIE
-
F1, Rajdy i Motorsport
przecież oni nic sami nie wymyślaja tylko cytuja inne serwisy wiec co masz do wp co do samej tresci moze ich naglówki sa nieodpowednie ale sama tresc ............
-
[B5 AJM] Prośba o analizę logów.
lmm z niemieckiego luftmasse ,przepływomierz =Luftmassenmesser
-
F1, Rajdy i Motorsport
oby oby , tylko by nie zostal w szmelcowni zwanej renault
-
SPOTY RADOMSKIE
co do walki to Tą walkę wygrał ewidentnie sędzia! Zobaczcie jak błyskawicznie obezwładnił Pudziana, tak, że strongman nie mógł się kompletnie ruszyć. To on jest zwycięzcą tej walki!
-
SPOTY RADOMSKIE
Gołota padł w 53 s walki, Najman zawstydził Gołote padł w 44 s
-
SPOTY RADOMSKIE
44 sekundy :polew: w teleexpresie cala walka pudziana
-
[B5 AJM] Prośba o analizę logów.
przeczytaj sobie czy kurczowo bo zamiast 30 wymieniam co 15 tys , zreszta wazne tez jest kto gdzie jezdzi i filtr mozna sobie obejrzeć czy juz sie nadaje do wymiany czy nie , olej tez mozna wymieniac co 5 tys zamiast co 15 tys itd itd ....zresztą kazdy moze robic ze swoim autem co chce :>
-
[ALL] Problem z Octavia 110 km . dziura w dolocie ?
dokładnie
-
[B5 AJM] Prośba o analizę logów.
przemik jest mądrzejszy niz koncern po wieloletnich badaniach co ile i co sie powinno wymieniac
-
[ALL] Problem z Octavia 110 km . dziura w dolocie ?
i bedzie wiadomo
-
[B5 AJM] Prośba o analizę logów.
nie przesadzajcie producent zaleca co 30 tys to 15 mozna powiedziec jest idealnie razem z wymiana oleju i nie piszcie ze kolega sie nie zna -co rozrzad wymieniasz tez co 10 tys bo moze sie zerwac i bedzie taniej wymienic, niz silnik naprawiac po ewentualnym zerwaniu jak producent zaleca co 90tys ,pozdro
-
[B6 BKE] Prośba o analize turbo gr.011 "Duty Cycle"?!
przeciez doladowanie masz ok to po co szukac dziury w doopie
-
SPOTY RADOMSKIE
wuju, przeginasz. nie przesadzaj narobił siary na 20 stron a potem znikł bo ktoś mu powiedział ze jeździ nieodpowiedzialnie :gwizdanie: śmieszne no[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 23:16_________________________________________________i prawie naszego tysia zlikwidował
-
SPOTY RADOMSKIE
gdzie [br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 22:53_________________________________________________nie umiesz tego obejsc przeciez informatykiem jestes czy mam cie nauczyc
-
SPOTY RADOMSKIE
jest :> dziekujemy MCM
-
SPOTY RADOMSKIE
skończyłem ogladac film i zdążyłem jeszcze hehehhe
-
SPOTY RADOMSKIE
tomaszu trza byc predkim