Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
cos sie rąbneło w edytowaniu
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
zaraz ozix co napisze- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
ok spadam narka , 1000 sie zbliza i Brynia1 z Lisicą- SPOTY RADOMSKIE
z tego co wiadomo to chłopaczyna jeszcze w gorsecie lezy lub chodzi to tak strasznie jak przyjedzie to nie bedziemy mu chrztu robic- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
za słaby w czym? stary po kiego ch.uja się spinasz, wyluzuj poslady bo głupio pierd.olisz już od pewnego czasu ty narazie to mów mi na pan bo sie nie znamy , i mogł bys nie uzywac wulgaryzmow bo tu jakos nie pasujesz- SPOTY RADOMSKIE
w czym masz problem? mam wyrobione zdanie na temat tego lokalu, jego własciciela i ku.tasów tam stojacych na bramkach... więc nie wyskakuj mi tu z jakimiś głupimi tekstami to ty mi nie wyskakuj bo znam ten lokal i widocznie za słaby jestes zeby tam przychodzic :polew: [br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 23:04_________________________________________________my tam z rfs niezle sie tam bawilismy PS. i sie nie unoś- SPOTY RADOMSKIE
kolego jak ci sie nie podoba to wypad i niewpad :evil:- SPOTY RADOMSKIE
ciebie to nikt nigdy nie widział :polew:- SPOTY RADOMSKIE
dzieci dzieci dzieci :tongue4: [br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 21:23_________________________________________________forum to nie sekta mozna nalezec sobie i ogladac i uczestniczyc tam gdzie sie chce i czy to warszawce sie podoba czy nie- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
niedługo okaże się że i ja mam :polew: :polew: :polew: :polew:- SPOTY RADOMSKIE
ta linkow tez nie da sie wkleic z eu juz tak jakos nasi moderatorzy maja bzika na tym punkcie- [B5 AHH] Nie odpala,nadal problem
a kontrolka od swiec pali ci sie po przekreceniu kluczyka jak nie mozesz odpalic (nie chodzi mi o o swiece zarowe czy sa dobre tylko czy zapala sie kontrolka)- SPOTY RADOMSKIE
nie zdrajca wszedlem wlasnie na eu i przeczytalem watek jego i nic tam nie ma , raczej ze jest chlopak w porzadku , dla mnie to dziecinada do jakiego klubu naleze , co to za roznica wazne ze mozna sie dowiedziec czegos o autach i spotkac ludzi , polecam lekture przypomina mi to jakies smieszne spory pozka- SPOTY RADOMSKIE
nikt u złodzieji nie ubezpiecza juz od dawna ,- [ALL B5] Prośba o analize logów
przemik ale masz wzrok- [B5 AHH] Nie odpala,nadal problem
na to wyglada- [B5 AHH] Nie odpala,nadal problem
ale wazne czy w bs czy w normalnych- F1, Rajdy i Motorsport
obyscie mieli racje- [B5 AHH] Nie odpala,nadal problem
a jak bedzie jutro cieplo to odpalisz bo swieczki ci sa niepotrzebne jak sprężanie jest ok i wtedy zloguj 000 bs i 000 , 001 zobaczymy jeszcze dawke startowa , powodzenia- [B5 AHH] Nie odpala,nadal problem
jak tamte pierwsze logi byly w bs to poczatek kata wtrysku miales idealny , - SPOTY RADOMSKIE