Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odzim

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez odzim

  1. mój brat wlasnie jest po programie ajm-a u rogala , i nie wydaje mi sie ze seryjny ajm w passacie ledwo sie odpychał od ziemi w serii wyszlo 132PS i 315Nm podobno te pierwsze z 98r tak mialy (cytuje witka),wiec moze koledze starczyc seria ,a i zauwazylem ze ajm w golfie i w pasku maja inne mapy , pasek ma duzo wieksze ladowanie turbo w dolnych zakresach 2250 a golf 2100 wiec jest roznica ,a..........u witka wyszlo w pasku 165PS i 345 Nm i ciagnie od dolu do samej gory po prostu zajebioza ,wydaje sie ze 130 na 165 to nie tak duzo ale jest roznica w osiaganiu tejmocy imomentu i utrzymywaniu jej na calej lini obrotów i o to chodzi w chipie , bo same dane moga wydawac sie nie duze .
  2. ostatnie logi wygladaja mozna powiedziec wzorowo, pojezdzij tak troche i sie okarze czy bedziesz musial jednak turbo wyjac i wyczyscic -mi si wydaje ze jednak tak bedzie ;( ale to czas pokarze ,pozdro
  3. moze i WD , ale ja wole młotek , jak przystalo na vagowca
  4. wd to sobie mozna w zamek w drzwiach nalać sztange też... tez tylko po co , rozbierz turbine to zobaczysz ze lanie wd nie ma sensu
  5. slabe wtryski duzo sadzy turbo rozpedzaja spaliny z kolektora wydechowego i duza temperatura , to wszystko daje razem zapieczone kierownice ,spójrz na linka to kilka turbin jakie rozbieralem http://www.a4-klub.pl/smf/all_tdi_czyszczenie_kierownic_vtg-t63377.15.html
  6. "druga mi znana teoria to uklad wtryskowy w kiepskim stanie" to jest celna teoria , jezeli masz batorego za soba i zalozyl bys nawet nowa turbine stana w niej kierownice po 10tys gwarantuje
  7. wd to sobie mozna w zamek w drzwiach nalać
  8. pedal w podloge wtedy kierownice ustawione na max ładowanie i nie musisz do 4000tys czeakc tylko z niskich obrotow wciskac gaz w podłoge odpuscic i znowu wykonywac w miare czesto masaz pedalem gazu i moze sie rozruszaja kierownice ,poza tym turbo ci ladnie z dolu sie podnosi zawór n75maz sprawny i dobrze wysterowanyprzy 3500 powinien miec 60-65 %[br]Dopisany: 19 Październik 2009, 21:09_________________________________________________masz katalizator jeszcze ?
  9. swiadczy to o tym ze turbo zle zlozone , bo dobrze zlozone to furak by jechal jak sdi i nie zlapal by notlaufa , choc nie wiem jak mozna zle zlozyc gt 1749 U mnie tez tak jest - nie sądze zeby turbo bylo zle złozone.... a niby jak ci sztange podniesie i co jak podcisnienie masz zdjete z gruszki :polew: a u ciebie akurat mozna zle zlozyc turbo
  10. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ta ciekawe kto asfaltuje pod billa parking co piatek w tajemnicze kregi
  11. batorego to ty nie puszczasz , logi wygladaja poprawnie a jak ci za bardzo dymi w lusterku korekte u witka zrób
  12. nie w tym sek zaraz przed logowaniem gazu trza dac, bo po paru sekundach po niedotykaniu pedalu gazu nie pamietam po ilu przechodzi w takie wysterowanie 4.8 wlasnie [br]Dopisany: 12 Październik 2009, 22:14_________________________________________________a wogóle to czemu nie powiedziales nic na spocie :gwizdanie:
  13. no zle , wysterowanie w satycznych masz jak bys mial pedal w podłodze jak bys nie mial zaslepionego egr to i tak odczyt z tej grupy był by taki ja na zaslepionym , trzeba przegazowac zanim zaczniesz logowac 003 statycznie
  14. ja bym jeszcze kata wyrzucil , moze on ogranicza spaliny
  15. mcm stary byku zle zlogowales statycznie 003 ,to i tobie trzeba powiedziec jak trzeba logowac statycznie ta grupe[br]Dopisany: 12 Październik 2009, 21:44_________________________________________________a poza tym zaslepiłes egr?
  16. swiadczy to o tym ze turbo zle zlozone , bo dobrze zlozone to furak by jechal jak sdi i nie zlapal by notlaufa , choc nie wiem jak mozna zle zlozyc gt 1749
  17. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mcm wyjdzie tyle co bys kupił sobie ladne uzywane
  18. mozna recznie -pociagajac za sztange (zdjac podcisnienie), albo poprostu jezdzic dynamicznie z masazem pedalu gazu , pozdrawiam
  19. wyglada na to ze dawka troche jest cieta przez lmm w zakresie 2500-3200 ale bez 011 dynamicznego nie sposób to okreslic , kierownice w turbo lekko sie przycinaja , kat wtrysku ok, egr ok, korekcje ok, termostat ok
  20. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    spoko wiem gdzie blisko mozna zrobic dynamiczne
  21. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja mam czujnik i bede w piatek wuju
  22. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja moge byc tylko zeby jeszcze ktos wpadł
  23. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    http://www1.adac.de/Tests/Reifentests/Winterreifen/default.asp?ComponentID=4919&SourcePageID=8762[br]Dopisany: 05 Październik 2009, 23:59_________________________________________________osobiscie bym brał te Hankook Icebear W440 ze wzgledu na bieznik beda cichutkie [br]Dopisany: 06 Październik 2009, 00:00_________________________________________________http://www.oeamtc.at/refresh/frameset.php?p=http://www.oeamtc.at/netautor/html_seiten/reifentests/winter_2009/205_55R16H/index.html[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 00:02_________________________________________________chociaz milem kiedys tecar i byłem mega zadowolony z trakcji ale były troche glosne[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 00:05_________________________________________________ nokian raczej odpadaja wiec z twojego wyboru zostaja GY

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.