Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odzim

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez odzim

  1. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    czesc laska
  2. silniki maja drugorzedne znaczenie aero i kierowca a na koncu silnik ,
  3. w tym sezonie Kubica by był kilka razy na podium w Williams-Renault , moze nie pierwszy ale na podium napewno pare razy , calkiem przyzwoicie jezdza w tym sezonnie , jak Rosberg byl przed Kubica to byl koniec dla Kubicy o przedostawanie sie na dalsze pozycje ,nie mówiąc ze startowali pare razy z jednej linii i Rosberg ocieral sie wtedy o podium a Kubica wiadomo jak było
  4. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja jestem u Bryni , :>
  5. bo lansujesz druciarstwo a tego nie znosze i po to tu pisze [br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 11:13_________________________________________________ Po co ta bezsensowna dyskusja?? Wątek brzmi "Wymiana żarówki", a nie co się lepiej opłaca kupić. Niektórzy nie mają serwisu pod nosem i nie wyobrażam sobie żeby jechać do serwisu ok 50 km w jedną stronę po żarówkę bo musi być z ASO. Twoje wypowiedzi nic nie wnoszą do tematu tylko wprowadzają bałagan. Napisałeś już raz że Ty wymieniłbyś w ASO i wystarczy po co się powtarzasz na każdej stronie?? Na auto zapracowałem sam i to bardzo ciężko (studia dzienne plus praca po godzinach). Nie jestem z tych co rodzice wszystko im wszystko kupują. to za to szacunek
  6. jezeli porownujesz swoje 75 PS do mojej bylej niuni 130 ps to jestes jeszcze nieswiadomy ze to sa dwa rozne auta rocznikiem sie nie jezdzi tylko autem to tyle OT, pozdrowienia
  7. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a Ciebie nie bedzie u Brynki
  8. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    czemu , o 12 stej bo juz lataja od 10 stej to i tak spoko zbieramy sie w piatek i obgadamy temat [br]Dopisany: 24 Sierpień 2009, 21:06_________________________________________________http://www.airshow.sp.mil.pl/index.php/pl/program-pokazow
  9. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mówie wam ze spot w sobote o 12 stej u Bryni , nie w temacie jestescie ziomki , ogladamy razem latajki
  10. tak kupuje w aso , ciebie na to nie stac widocznie , wymienialem w roznych samochodach zaroweczki oswietleniowe i wiem ze zwykłe sa nic nie warte i lepiej kupic w aso , a jezeli uwazasz ze czesci w aso sa takie same jak inne to gratulacje napewno nie chcial bym po tobie auta , pozdrowienia
  11. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a czego tam bedziesz szukal? - rdzy :polew:
  12. jezeli uwazasz ze czesi w aso sa tej samej jakosci co zwykle to gratulacje , ciekawe jak inne czesci kupujesz ..... a w aso koszt to 8 pln w skodzie i caly komplet z plastikami a nie sama zarowka ,
  13. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    bo teraz spoty sa u Bryni :gwizdanie:
  14. tez to widzialem i tak samo pomyślalem ze bedzie golenie
  15. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    da rade jak turbo i pompki beda ok , a najlepiej turbo od awx i wtedy 150 na lajcie wyjdzie , bo b6 to sporo kasy najtaniej awx lub avf mozna w pasacie b5 lift nabyc
  16. za 1pln to za 1 mc bedziesz robil to samo
  17. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    czytaj co napisałem kto ci powiedzial ze to co pokazales jest na PD tak nie bylo dopiero AWX A4 B6 01-... TDI-PD[br]Dopisany: 23 Sierpień 2009, 10:08_________________________________________________luknij sobie tutaj http://www.vwgolf.pl/?page_id=175[br]Dopisany: 23 Sierpień 2009, 10:12_________________________________________________zreszta dlaczego nie ma sensu moja a4 w orginale na hamowni wypluła 116 PS a po chipie miala 130 PS ale moment podskoczył i to dużo a to wlasnie cieszy z jazdy a nie jakies tam PS które sie sprawdzaja dopiero na autostradach ale dojscie z dobrym momentem do tej max predkosci jest duzo szybsze ,takie 20 czy 30 PS moze ci max predkosc podsokczy o 5-10 km/h
  18. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    adrian zle ci sie wydawalo na PD sa ajm, atj i maja odpowiednio 115 i 116 PS w a4 B5[br]Dopisany: 23 Sierpień 2009, 09:59_________________________________________________ a to moga byc nawet org 90 PS tylko chipa maja
  19. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jutro wpadne do Ukcia to może na ciasto sie zalapie
  20. o kurcze to ładnie cie skroili ja kupowalem w skodzie i 8 pln rok temu a niedawno 10 pln jak bratu wymienialem ps napisalem ze aso vw bo myslalem ze maja podobne ceny ale sie myliłem wniosek latajcie po czesci do skody :>
  21. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    pomożemy [br]Dopisany: 22 Sierpień 2009, 20:14_________________________________________________ja mam 3 x 0,5 Żywiec
  22. w serwisie aso vw koszt 10 pln , powiedz ze do popieliniczki i sami ci dadza
  23. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mcm bylem ale nikogo nie bylo wiec sie zmylem
  24. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja przyjde ale cos czuje ze moze na darmo , bo melina i tyle sie zrobila
  25. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ale melina sie tu zrobila ostatnio , pewnie wszyscy to zauważyli

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.