Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
Bryniu drut drutowi nie równy
-
SPOTY RADOMSKIE
sam w niemczech kupiles
-
SPOTY RADOMSKIE
wlasnie ja za 2 tygodnie sie przeprowadzam mcm :> :> :>
-
SPOTY RADOMSKIE
a co Bryniu drut mowisz że ok :gwizdanie:
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
jak fajna to i ja sie mogę zmusic i na żywo nawet ja zapytac
-
SPOTY RADOMSKIE
może CKM albo Playboy
-
SPOTY RADOMSKIE
gaz juz Michał ma załozony mcm widzial i to Prince Holenderski więc da rade , a auto jest przeciez kazdy wie Bryniu ze za***iste i dlatego te dogrywki
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynia całkiem fajnie dzis wygladalas na spocie :gwizdanie:
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
niestety michal ogladalem 130 dwie i byly gorzej niz slabe,i zajechane masakrycznie ,to jest 90 z potencjalem czyli alh , za tyle co kupilem to starczy mi jeszcze na koncowki wtryskow 216 i bez programu gofer bedzie mial 120Ps i 270Nm , a po programie to kto wie wiec nie najgorszy ten motor [br]Dopisany: 30 Lipiec 2009, 21:52_________________________________________________z reszta bylem tam rano w srode a dzisiaj o 12 00 w radomiu wiec sie spręzalem jak moglem hehehe ps, najkrotszy wyjazd po fure w życiu
-
SPOTY RADOMSKIE
heya nie było mnie wczoraj bo bylem w niemcowni i zakupilem tylko sie nie smiac niestety musialem to kupic na 1,5 roku potem sie wroci do jednej prawidlowej marki , autko z 2001 roku i nawet jezdzi oczywiscie tdi -mcm :>
-
[B5 ATJ] Proszę o analizę logów
fatycznie przy 2300 - 2400 jest obciete paliwo
-
SPOTY RADOMSKIE
po nieładzie w jakim jest rozlozone to miałbym watpliwości :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Już nigdy więcej nie piję w niedziele. A tak BTW to czy to... a kto teraz to posklada :polew:
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
sprzedalem drozej niz wystawilem to jest najlepsze heheheh[br]Dopisany: 25 Lipiec 2009, 19:41_________________________________________________
-
SPOTY RADOMSKIE
chyba a4 b5 po ostatnim lifcie tdi 116 PS , albo vw golf variant tdi 131 PS
-
SPOTY RADOMSKIE
auto sprzedalem , trza bedzie teraz kupic nastepne
-
SPOTY RADOMSKIE
przeczytajcie sobie 771 i wtedy troche zrozumiecie ,ale to nie pierwszy ozixa wyskok w tym stylu , dlatego bedzie mail za swoje jak go spotkam :>
-
SPOTY RADOMSKIE
masz szczescie bo mnie nie bedzie ale i tak sie z Toba porac**je Ozix za to co na Radom najfajniejsze miasto wypisujesz[br]Dopisany: 23 Lipiec 2009, 22:05_________________________________________________masz wpierdel i do lochu warszawiaku krawaciarzu od dresikow :> :> :>
-
[B5 ATJ] Proszę o analizę logów
jest dobrze i przepływką i z turbiną
-
SPOTY RADOMSKIE
masz pokazac opalone ciałko
-
[B5 AFN] Wysokie spalanie
i mniej nie bedzie
-
SPOTY RADOMSKIE
ty to w ogóle jesteś tu spalony zdrajco