Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak nie.. widziałem ją niedawno, przybyło jej co nie co :tongue4: To chyba się patrzyłes nie tu gdzie trzeba :gwizdanie: nic a nic nie przybyło Kaśka suszarko-lokówkę mam - damy radę :> a moze wlasnie patrzył tam gdzie trzeba i mysli ze tam przybylo :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
hi Odzim, nie jedziesz z nami ;( ;( ;( ;( ;( ;( z toba zawsze ale nie teraz
- SPOTY RADOMSKIE
-
[B5 AFN] Wymiana turbiny na AWX
keżor ale po co ? zamieniałem juz 5 turbinek w b5 na awx i w żadnej nie wymienialem nic a turbo wyjmuje sie okolo 20-30 min jak ktos juz to robil wczesniej , a co do dostepu to wystarcza dobrej jakosci klucze , ja ta srube o ktorej piszesz przy kolektorze wydechowym odkrecam oczkowym i daje rade po co sobie utrudniac zycie
-
[B5 AEB] Proszę o analizę logów - auto zamula
tez tak uważam a a4 1,8t 8.4s do setki miedzy bajki mozna wlozyc dane producenta :>
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
bedzie dobrze jak jeden element bedzie raz malowany dlatego od 250 µm
-
SPOTY RADOMSKIE
http://routes.tomtom.com/t/#/route/Radom%252C%2520PL%254051.40841%252C21.12476%2540-1/Turek%252C%2520PL%254052.01593%252C18.50118%2540-1/?leave=friday%4006%3A30¢er=52.03821603884018%2C18.07466805062519&zoom=6&ui=1 http://routes.tomtom.com/t/#/route/Turek%252C%2520PL%254052.01593%252C18.50118%2540-1/Pi%25C5%2582a%252C%2520PL%254053.15174%252C16.74289%2540-1/?leave=thursday%4007%3A00¢er=52.59228675904532%2C17.11885750361714&zoom=6&ui=1 to trasa [br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 22:37_________________________________________________gdzie Brynia do takiego auta :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 22:40_________________________________________________obstawiam ze grubosc lakieru bedzie oscylowała od 250 do 850 mikronów (µm)
-
SPOTY RADOMSKIE
ale sie wyleczylem tak po dziesieciu sztukach jakie obejrzalem w niemczech całe szczescie [br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 22:30_________________________________________________to nie jedz na grojec tylko na tomaszów i potem na turek
-
SPOTY RADOMSKIE
compacta powiadasz kiedys bardzo chciałem miec bmw compact
-
SPOTY RADOMSKIE
6 godzin to lajt chyba ze padlem bedziecie jechac
-
SPOTY RADOMSKIE
6 godzin to nie tak duzo to tylko 4sta pare kilosow mcm [br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 22:23_________________________________________________a co Brynia znalazła w tym TURKU
-
SPOTY RADOMSKIE
a jak nie chcesz autostrada to na grojec sochaczew dalej chyba na płock wloclawek torun , bydgoszcz i piła i powiem ze ta trasa tez jest niezla i kilometrowka podobna 426 a czasowo 0,5h dłuzej, ale nie bulisz za autostrade http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=radom&daddr=pi%C5%82a&geocode=&hl=pl&mra=ls&sll=51.652415,20.37573&sspn=0.704631,1.783905&ie=UTF8&z=8 ps. tylko zazanaczyc w opcjach unikaj tras płatnych
-
SPOTY RADOMSKIE
bez sensu ta droge sobie wybrales [br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 20:41_________________________________________________lepsza droga na tomaszow i na strykow jak autostrada chcecie leciec
-
SPOTY RADOMSKIE
no to niezly zlot , jak tam sie siedzi i pije ;([br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 19:30_________________________________________________to co Ci jest chłopaku
-
[B5 AEB] Proszę o analizę logów - auto zamula
ale jest wolno-ssakiem , moze nigdy nie trafilem na zdrowe 1.8T tylko takie jak twoje ................ :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
powiem ci na spocie jak wrocicie ze zlotu to nie jest az tak wazne , tylko poprostu ciekawe [br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 22:52_________________________________________________pogadamy na żywo ok
-
SPOTY RADOMSKIE
czym sie tak przejmujesz szkoda ze nie mozemy pogadac mam pare informacji dla ciebie
-
SPOTY RADOMSKIE
dlaczego znowu nikogo tu nie ma tez chyba zastrajkuje jak ozix
-
[B5 AEB] Proszę o analizę logów - auto zamula
czemu tak uwazasz ze powinnien spokojnie objechac ,mialem kiedys alfe 164 148PS i zadne 1.8T jej nie objezdzalo
-
SPOTY RADOMSKIE
Bryniu trzeba bylo obciac :gwizdanie: odrosly by twoje jak ich kolor jeszcze pamietasz
-
SPOTY RADOMSKIE
ty to tak tomasz zrozumiales :> :> :>
-
SPOTY RADOMSKIE
nie ma avanta a4 99 r mysi metalik ale spoko chłopak
-
SPOTY RADOMSKIE
musisz poszukac niestety dawal linka na rapidshare jakos tak
- SPOTY RADOMSKIE