Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odzim

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez odzim

  1. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    zobaczcie to http://motoryzacja.interia.pl/news/szokujace-nagranie-wideo,1326093
  2. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jechalismy 245 na zimówkach :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: i odpuścilismy, bo trzeba było trochę rozsądku zachować ale moim zdaniem zegar do zamknięcia - odwagi mi zabrakło :gwizdanie: mam nadzieje ze ze mna by ci jej nie zabraklo
  3. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    zeby tylko pozytywny nie wyszedl bo wózek trzeba bedzie kupowac
  4. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    tia
  5. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a AVF-y bez pipka jakiego maja maxa to jest zalezne od kierownika niektorzy to i 220 latali
  6. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja chce wiedziec co :gwizdanie: wióry w tartaku :polew: no to wszystko jasne
  7. wszystko ok ,lacznie ze spalaniem , pozdrawiam, ps egr albo zaslepiony albo bardzo brudny
  8. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jak michal zakupy bo ja jeszcze ikea sklep musialem odwiedzic [br]Dopisany: 28 Czerwiec 2009, 23:39_________________________________________________ ta kupuje skode
  9. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nieważnie i tak .....................
  10. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja chce wiedziec co :gwizdanie:
  11. odzim odpowiedział(a) na marcin0029 temat w 1.9TDI
    kolego teraz to przesadziles :polew: :polew: :polew: :polew:, w automacie na krotkich dystansach 7 chyba we snie albo na powietrze masz samochód
  12. wrzuc na google skup katalizatorow i swoja miejscowosc i napewno cos ci wyskoczy zadzwon i ktos przyjedzie ci po to
  13. Mam na myśli logi a VAG-COM i przeliczenie danych w excelu ale co na co chcesz przeliczyc , bo nie zabardzo Cie rozumiem , wlasnie program kpower przelicza logi, przy podaniu wagi pojazdu i cisnienia atmosferycznego i pokazuje moc i moment , ale nie zawsze pokrywa to sie z prawda [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2009, 11:13_________________________________________________ jezeli masz na mysli programik kpower to nie sluzy on do oceny ale raczej do zabawy [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2009, 09:24_________________________________________________wszystkie z podcisnieniem wezyki tylko nie pobierznie sprawdzaj tylko dokladnie czy nie są sparciale albo dziurawe , nieraz wystarczy ze nie ma oslonki i sie zagina Mam na myśli logi a VAG-COM i przeliczenie danych w excelu. Czy takie oblcizenia też się do niczego nie nadają? Prędzej czy później wywalę katalizator. to zrob to juz a nie pozniej , wystarczy odkrecic 6 nakretek i kata masz juz na wierzchu , no przedtem oslone trzeba jeszcze zdjac , wydłubujesz wklad ze srodka i zakaladasz kata i po zabiegu a to co wydlubiesz sprzedasz jeszcze za okolo 100pln
  14. jezeli masz na mysli programik kpower to nie sluzy on do oceny ale raczej do zabawy [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2009, 09:24_________________________________________________wszystkie z podcisnieniem wezyki tylko nie pobierznie sprawdzaj tylko dokladnie czy nie są sparciale albo dziurawe , nieraz wystarczy ze nie ma oslonki i sie zagina
  15. imm zle mierzy ale i turbina nie doladowuje tego co powinna i termostat do wymiany , posprawdzaj wezyki (nieszczelnosci)albo masz katalizator totalnie zapchany , minimalnie opózniony kąt wtrysku , egr ok ,
  16. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    skromnie ale ja to Ci uczyniłem , bo jak pisalem mialas 9999
  17. kolego czasami brak mocy chyba wogole jej nie masz przy takim doladowaniu stawiam ze masz moze 60 ps i nie wiecej teraz , pzreczytaj dokladnie jak sie loguje i wstaw bo te to ci sie nie bardzo udaly , logi nie moga byc robione w trybie awaryjnym po zlapaniu notlaufa , albo masz dziure wielkosci piesci
  18. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    hey
  19. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    heh tez tak mialem , ale calkiem niezla ta seria byla[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 23:30_________________________________________________szkoda bo ja tradycyjnie kolo 20stej bede mogl
  20. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    heh wlasnie co tam jutro porabiacie normalny SPOT czy jak?
  21. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    e tam gorzej :>
  22. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    na felgach było badziewie po wcześniejszych, i jeszcze wcześniejszych itd. tzn ze partacze zkladali bo normalnie nikt na zewnątrz nie zaklada w srodu sie daje tylko blisko lub daleko srodka , ale ja tez swoje fele mialem spaprane po szwabach i trza było czyscic[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 22:22_________________________________________________michal ja mam karczera to mozesz podskoczyc to damy rade zdrapac caly syf lacznie z farba
  23. mozna jeszcze dodac ze zwawor egr pracuje ci prawidlowo , zaworek n75 tez jest dobry -reszty nie da sie ocenic bo zrobiles tylko skrawek potrzebnych logow a gdzie statyczne grupy normalne zrobiles tylko bs , nie zdziw sie ze ktos wyrzuci to do kosza , pozdrawiam
  24. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a co ty takie furki chcesz kupowac znam kolege króla opla manty pogadamay michal przy malowaniu to ci o nim opowiem w Rajcu mieszka
  25. i na forum golfa :gwizdanie: ale po to sa zeby troche pozawracac no nie ps teraz duzo lepiej juz jest tak naprawde nie ma co sie juz czepiac tylko jezdzic i tankowac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.