Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
zobaczcie to http://motoryzacja.interia.pl/news/szokujace-nagranie-wideo,1326093
-
SPOTY RADOMSKIE
jechalismy 245 na zimówkach :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: i odpuścilismy, bo trzeba było trochę rozsądku zachować ale moim zdaniem zegar do zamknięcia - odwagi mi zabrakło :gwizdanie: mam nadzieje ze ze mna by ci jej nie zabraklo
-
SPOTY RADOMSKIE
zeby tylko pozytywny nie wyszedl bo wózek trzeba bedzie kupowac
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
a AVF-y bez pipka jakiego maja maxa to jest zalezne od kierownika niektorzy to i 220 latali
-
SPOTY RADOMSKIE
ja chce wiedziec co :gwizdanie: wióry w tartaku :polew: no to wszystko jasne
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów
wszystko ok ,lacznie ze spalaniem , pozdrawiam, ps egr albo zaslepiony albo bardzo brudny
-
SPOTY RADOMSKIE
jak michal zakupy bo ja jeszcze ikea sklep musialem odwiedzic [br]Dopisany: 28 Czerwiec 2009, 23:39_________________________________________________ ta kupuje skode
-
SPOTY RADOMSKIE
nieważnie i tak .....................
-
SPOTY RADOMSKIE
ja chce wiedziec co :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Wysokie spalanie
kolego teraz to przesadziles :polew: :polew: :polew: :polew:, w automacie na krotkich dystansach 7 chyba we snie albo na powietrze masz samochód
-
[INNE] Proszę o analizę logów (VW Passat B5 AFN)
wrzuc na google skup katalizatorow i swoja miejscowosc i napewno cos ci wyskoczy zadzwon i ktos przyjedzie ci po to
-
[INNE] Proszę o analizę logów (VW Passat B5 AFN)
Mam na myśli logi a VAG-COM i przeliczenie danych w excelu ale co na co chcesz przeliczyc , bo nie zabardzo Cie rozumiem , wlasnie program kpower przelicza logi, przy podaniu wagi pojazdu i cisnienia atmosferycznego i pokazuje moc i moment , ale nie zawsze pokrywa to sie z prawda [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2009, 11:13_________________________________________________ jezeli masz na mysli programik kpower to nie sluzy on do oceny ale raczej do zabawy [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2009, 09:24_________________________________________________wszystkie z podcisnieniem wezyki tylko nie pobierznie sprawdzaj tylko dokladnie czy nie są sparciale albo dziurawe , nieraz wystarczy ze nie ma oslonki i sie zagina Mam na myśli logi a VAG-COM i przeliczenie danych w excelu. Czy takie oblcizenia też się do niczego nie nadają? Prędzej czy później wywalę katalizator. to zrob to juz a nie pozniej , wystarczy odkrecic 6 nakretek i kata masz juz na wierzchu , no przedtem oslone trzeba jeszcze zdjac , wydłubujesz wklad ze srodka i zakaladasz kata i po zabiegu a to co wydlubiesz sprzedasz jeszcze za okolo 100pln
-
[INNE] Proszę o analizę logów (VW Passat B5 AFN)
jezeli masz na mysli programik kpower to nie sluzy on do oceny ale raczej do zabawy [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2009, 09:24_________________________________________________wszystkie z podcisnieniem wezyki tylko nie pobierznie sprawdzaj tylko dokladnie czy nie są sparciale albo dziurawe , nieraz wystarczy ze nie ma oslonki i sie zagina
-
[INNE] Proszę o analizę logów (VW Passat B5 AFN)
imm zle mierzy ale i turbina nie doladowuje tego co powinna i termostat do wymiany , posprawdzaj wezyki (nieszczelnosci)albo masz katalizator totalnie zapchany , minimalnie opózniony kąt wtrysku , egr ok ,
-
SPOTY RADOMSKIE
skromnie ale ja to Ci uczyniłem , bo jak pisalem mialas 9999
-
[B5 AHU] Prośba o analizę logów dynamicznych
kolego czasami brak mocy chyba wogole jej nie masz przy takim doladowaniu stawiam ze masz moze 60 ps i nie wiecej teraz , pzreczytaj dokladnie jak sie loguje i wstaw bo te to ci sie nie bardzo udaly , logi nie moga byc robione w trybie awaryjnym po zlapaniu notlaufa , albo masz dziure wielkosci piesci
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
heh tez tak mialem , ale calkiem niezla ta seria byla[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 23:30_________________________________________________szkoda bo ja tradycyjnie kolo 20stej bede mogl
-
SPOTY RADOMSKIE
heh wlasnie co tam jutro porabiacie normalny SPOT czy jak?
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
na felgach było badziewie po wcześniejszych, i jeszcze wcześniejszych itd. tzn ze partacze zkladali bo normalnie nikt na zewnątrz nie zaklada w srodu sie daje tylko blisko lub daleko srodka , ale ja tez swoje fele mialem spaprane po szwabach i trza było czyscic[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 22:22_________________________________________________michal ja mam karczera to mozesz podskoczyc to damy rade zdrapac caly syf lacznie z farba
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów statycznych
mozna jeszcze dodac ze zwawor egr pracuje ci prawidlowo , zaworek n75 tez jest dobry -reszty nie da sie ocenic bo zrobiles tylko skrawek potrzebnych logow a gdzie statyczne grupy normalne zrobiles tylko bs , nie zdziw sie ze ktos wyrzuci to do kosza , pozdrawiam
-
SPOTY RADOMSKIE
a co ty takie furki chcesz kupowac znam kolege króla opla manty pogadamay michal przy malowaniu to ci o nim opowiem w Rajcu mieszka
-
[INNE BGW] Prośba o analizę logów
i na forum golfa :gwizdanie: ale po to sa zeby troche pozawracac no nie ps teraz duzo lepiej juz jest tak naprawde nie ma co sie juz czepiac tylko jezdzic i tankowac