Treść opublikowana przez odzim
-
[B5 AVG] Szarpanie i drgania przy ruszaniu
masz wszystkie objawy slizgania sie sprzegla wsadz kogos za fajerke kto sie zna to napewno ci powie
-
SPOTY RADOMSKIE
bedziesz na spociku w piatek
-
SPOTY RADOMSKIE
i dlatego juz jechalem w twoim aucie i to z tyłu :>
-
SPOTY RADOMSKIE
jak przyciemnie to mozemy sie przejechac :gwizdanie:
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
-
[B5 AVG] Szarpanie i drgania przy ruszaniu
tak twoje objawy swiadcza o slizganiu sie sprzegla , obroty rosna samochod nie przyspiesza
-
F1, Rajdy i Motorsport
jak to nie jest w stanie zdzialac duzo ? a kto odpowiada za zwolnienie z bmw Jorga Zander'a w 2007r - obecnego dyrektora technicznego Brawn GP, glownego tworce ich obecnego bolidu ? kto odpowiada za oddanie takich kierowcow jak Vettel i Glock - ktorzy byli kierowcami testowymi bmw w 2007 ? za to zostawili sobie Heidfelda ... moze i Theissen ma tytul doktora nauk technicznych - ale slabo mu idzie kierowanie zespolem F1 ..... popieram w 100% , marnota z niego i tyle jako szef zespołu
-
[B5 AVG] Szarpanie i drgania przy ruszaniu
na 100% bedzie pewny jak wyjmie i wtedy mozna kupic chyba ze sprzegło ma juz z 200tys to i tak warto przy wyjmowaniu skrzyniw ciemno kupic
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu odkrywasz powoli swoje preferencje :>
-
SPOTY RADOMSKIE
u nas to nawet malowanie musi sie kojarzyc
-
SPOTY RADOMSKIE
autko fajne , ale oziu ty jestes na czasie nic na necie przed toba nie umknie
-
SPOTY RADOMSKIE
na zlot transporter w sam raz
-
SPOTY RADOMSKIE
ja sie wam na coś przydam, np drabinę będę trzymać możesz trzymać mój pędzel :polew: ostre ale smiszne
-
SPOTY RADOMSKIE
nie wiem czy sie cieszyc czy nie :gwizdanie:
-
[B5 AVG] Szarpanie i drgania przy ruszaniu
ale dwumas jak wyjmiesz skrzynie to kazdy moze sprawdzic , wiec jak by juz robił to nie ma problemu , wyjmuje skrzynie i sprawdza dwumas i sprzegło i wymienia to co potrzeba
-
SPOTY RADOMSKIE
ja sie wam na coś przydam, np drabinę będę trzymać spox mozesz i na drabine wejsc :gwizdanie: ale jak spadnę, to będziecie mnie łapać???? cały czas bedziesz pod kontrola , ................tylko czyją :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
ja sie wam na coś przydam, np drabinę będę trzymać spox mozesz i na drabine wejsc :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
paulina we wrzesniu a dokładnie w pierwszej polowie 4 wrzesnia rodzi , michal moze jakis inny termin ja sie dostosuje byle mi ktos pomogł
-
SPOTY RADOMSKIE
sorki nie bylo mnie , ale tak malowanie najchetniej przeprowadzil bym w sobote , chociaz pomysł ze zaczynami w piatek a w niedziele konczymy tez mi sie podoba , to tak ta sobota albo nastepna , czekam na zgłosznia , oczywiscie napoje wyskokowe po pracy sie zorganizuje , dziekuje za zainteresowanie [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 19:42_________________________________________________to tak sciany przygotuje , czyli umyje i poodklejam sciany od sufitu a reszte bysmy jakos ogarneli zeby to wygladało
-
SPOTY RADOMSKIE
panowie mam do pomalowania pokój 25m2 kto ma ochotę pomoc koledze bo szczerze jeszcze sam nigdy nie malowałem [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 17:39_________________________________________________ps. oprócz sprayem na scianie kotlowni na szkole :>
-
F1, Rajdy i Motorsport
no to teraz dali ciała na dwa pit stopy kubica tylko po co bylo go tak tankowac na poczatku
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
tak własnie i dosc czesto jak oczywiscie bedziesz mial okazje [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 18:54_________________________________________________teraz widac ale to nie sa bs a i 003 trzeba przegazowac a potem zrobic log 003 ,
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
bs nie da sie obejrzec chyba ze z lupa jak wczesniej pisałem , po trasie zobaczysz jak nie bedzie lapal notlaufa moze na jakis czas odłozysz czyszczenie ,pomasuj troche pedał gazu rozpedzaj popuszczaj tylko tak na 3 biegu zeby kierownice popracowaly w pełnym zakresie
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
czyszczenie turbiny cie nie ominie , jak to zrobisz bedzie sie mozna zajac imm [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 17:23_________________________________________________popraw statyczne chyba ze lupe mi wyslesz to da sie to zobaczyc