Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odzim

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez odzim

  1. masz wszystkie objawy slizgania sie sprzegla wsadz kogos za fajerke kto sie zna to napewno ci powie
  2. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    bedziesz na spociku w piatek
  3. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    i dlatego juz jechalem w twoim aucie i to z tyłu :>
  4. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jak przyciemnie to mozemy sie przejechac :gwizdanie:
  5. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja szyby tez
  6. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a wy tu o jednym
  7. tak twoje objawy swiadcza o slizganiu sie sprzegla , obroty rosna samochod nie przyspiesza
  8. jak to nie jest w stanie zdzialac duzo ? a kto odpowiada za zwolnienie z bmw Jorga Zander'a w 2007r - obecnego dyrektora technicznego Brawn GP, glownego tworce ich obecnego bolidu ? kto odpowiada za oddanie takich kierowcow jak Vettel i Glock - ktorzy byli kierowcami testowymi bmw w 2007 ? za to zostawili sobie Heidfelda ... moze i Theissen ma tytul doktora nauk technicznych - ale slabo mu idzie kierowanie zespolem F1 ..... popieram w 100% , marnota z niego i tyle jako szef zespołu
  9. na 100% bedzie pewny jak wyjmie i wtedy mozna kupic chyba ze sprzegło ma juz z 200tys to i tak warto przy wyjmowaniu skrzyniw ciemno kupic
  10. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Oziu odkrywasz powoli swoje preferencje :>
  11. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    u nas to nawet malowanie musi sie kojarzyc
  12. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    autko fajne , ale oziu ty jestes na czasie nic na necie przed toba nie umknie
  13. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    na zlot transporter w sam raz
  14. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja sie wam na coś przydam, np drabinę będę trzymać możesz trzymać mój pędzel :polew: ostre ale smiszne
  15. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nie wiem czy sie cieszyc czy nie :gwizdanie:
  16. ale dwumas jak wyjmiesz skrzynie to kazdy moze sprawdzic , wiec jak by juz robił to nie ma problemu , wyjmuje skrzynie i sprawdza dwumas i sprzegło i wymienia to co potrzeba
  17. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja sie wam na coś przydam, np drabinę będę trzymać spox mozesz i na drabine wejsc :gwizdanie: ale jak spadnę, to będziecie mnie łapać???? cały czas bedziesz pod kontrola , ................tylko czyją :gwizdanie:
  18. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja sie wam na coś przydam, np drabinę będę trzymać spox mozesz i na drabine wejsc :gwizdanie:
  19. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    paulina we wrzesniu a dokładnie w pierwszej polowie 4 wrzesnia rodzi , michal moze jakis inny termin ja sie dostosuje byle mi ktos pomogł
  20. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    sorki nie bylo mnie , ale tak malowanie najchetniej przeprowadzil bym w sobote , chociaz pomysł ze zaczynami w piatek a w niedziele konczymy tez mi sie podoba , to tak ta sobota albo nastepna , czekam na zgłosznia , oczywiscie napoje wyskokowe po pracy sie zorganizuje , dziekuje za zainteresowanie [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 19:42_________________________________________________to tak sciany przygotuje , czyli umyje i poodklejam sciany od sufitu a reszte bysmy jakos ogarneli zeby to wygladało
  21. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    panowie mam do pomalowania pokój 25m2 kto ma ochotę pomoc koledze bo szczerze jeszcze sam nigdy nie malowałem [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 17:39_________________________________________________ps. oprócz sprayem na scianie kotlowni na szkole :>
  22. no to teraz dali ciała na dwa pit stopy kubica tylko po co bylo go tak tankowac na poczatku
  23. tak własnie i dosc czesto jak oczywiscie bedziesz mial okazje [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 18:54_________________________________________________teraz widac ale to nie sa bs a i 003 trzeba przegazowac a potem zrobic log 003 ,
  24. bs nie da sie obejrzec chyba ze z lupa jak wczesniej pisałem , po trasie zobaczysz jak nie bedzie lapal notlaufa moze na jakis czas odłozysz czyszczenie ,pomasuj troche pedał gazu rozpedzaj popuszczaj tylko tak na 3 biegu zeby kierownice popracowaly w pełnym zakresie
  25. czyszczenie turbiny cie nie ominie , jak to zrobisz bedzie sie mozna zajac imm [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 17:23_________________________________________________popraw statyczne chyba ze lupe mi wyslesz to da sie to zobaczyc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.