Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odzim

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez odzim

  1. to jest zawor egr i z tego ci cieknie na 100%
  2. wezyki zobacz , zabawa ze sztanga nic trudnego jak wyciagniesz plastik na filtr powietrza , uwazaj przy zdejmowaniu zabezpieczenia ze sztangi zeby gdzies ci nie wystrzeliło
  3. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    chlopak mial stycznosc od malego
  4. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    to nie wiesz , grzebie tam i tu :polew:
  5. jak by robert dzisiaj mial Williamsa to by moze nawet wygral bmw daleko jeszcze do nich
  6. wtedy był na pograniczu termostat , najlepiej widac wszystkie temperatury w grupie 07 , a turbo ze pozno wstaje moze witek cos ci pomorze bo na odleglosc naprawde teraz trudno znalezsc przyczyne , ja bym wymienił uszkodzony czujnik ktory mierzy cisnienie barometryczne na poczatek ale tego do tej pory jeszcze nie zrobiles chociaz juz koledzy na poczatku ci to sugerowali
  7. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nie nie 2x nie czemu nie idziesz za daleko masz do radomia czy jak ,
  8. poszły konie po betonie ale rosberg jest the best stal rowno z kubica a jedzie na 5 pozycji [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 14:09_________________________________________________kubica 8 nie jest zle[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 14:10_________________________________________________rosberg the besciak juz 4 i ti po pierwszym pit stopie
  9. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    trzeba bylo tyle nie pic :gwizdanie:
  10. powiedz mi co zrobiles ze logi z grupy 011 tak diametralnie sie zmienily od tych http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3ab94fa08285a604.html ,z tego co widac przepływomierz ok , termostat slaby , ale nie wiem czy miales rozgrzane auto ,turbo dalej wolno sie zbiera [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 13:15_________________________________________________zobacz jak moje awx sie zbiera dla porownania http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/767ee1364f278c02.html jest po programie wiec pozniej jest duzo wiecej niz u ciebie ale zbiera sie od 1550 obrotow juz [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 13:26_________________________________________________a tu prawidlowo zbierajaca sie turbina z audi mojego ojca http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/baf42601441d39fa.html
  11. odzim odpowiedział(a) na marcin0029 temat w 1.9TDI
    mecenas61 nie wierze w takie bajki jak napisales 5,3 przy ostrej jezdzie na trasie jak napisales ,bo tak to moze 100 kilosow jadac 90 100 /h to by ci tyle wziął
  12. tak spróbuj bo moze ci sie zawor upustowy nie do konca domyka i dlatego masz niedoladowanie około 0,3 bara
  13. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    pogoda nie ten tego na grilla na alkohol jak najbardziej
  14. nie jest zle przed kwalifikacjami
  15. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    witam
  16. Wiesz co, z początku tez tak myślałem i butowałem go na starym n75 i nie pomagało. Ale jak bede miał chwilę to podłącze autko na starym n75 i dam znać. moze i tak w sumie jak byl od nowosi to juz troche ma , ale jak bedziesz mial chwile to podmien zobaczymy czy na pewno to byl n75
  17. nie chce mi sie wierzyc ale skoro tak piszesz (stawiałbym ze polatales autem pobutowales i sie rozruszały )
  18. ale tak sie nie przejmuj turbo ok , wtryski pewnie tez to witek reszte z kompem i programem doprowadzi ci do ladu ze fura bedzie gwizdac ze tralala
  19. turbo pompuje ok, tylko komputer swiruje zamiast 1948 to podaje 1540 ,wymieniles ten czujnik, daj grupe 010
  20. a zrob teraz podmianke po rozruszaniu kierownic na stary n75 i zobaczysz ze tez bedzie dobry
  21. turbo pupa , jak wszystko dobrze zlozone i podcisnieniowe sprawy ok to szukaj turbiny , kolega spanky chyba mial swoja do odsprzedania jak sie nie myle
  22. kąt wtrysku do poprawy, termostat tez kuleje, dasz dynamiczne bedzie wiecej
  23. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a ja dopiero wrocilem na dobrym rauszu hehehe a wy spicie bombazijaki :polew:
  24. na postoju nie napompuje wysoko zeby zawor sie otworzyl
  25. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    hej ale nasmarowaliscie dzisiaj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.